Egemen Töreli – Mart Ayı Yorumları

Mart Kapıdan Baktırır MERKÜR’Ü Geri Attırır

Koç Burcu
Bahar kıpırtılarıyla doğum günü yaklaşırken değişik atmosferlerde günleri değerlendireceksiniz. Merkür geri giderken önemli imza ve sözleşmeleri ay sonuna bırakarak kesin adımlar atmayınız; sonuçlarda gecikme olsa da olmayacak anlamına getirmeyiniz. 12Mart’ta Mars, Koç Burcu geçişi ile size canlılık gelecek; eskilere olan ilgi azalarak yeniliklere hatta hiç denemediğiniz yeni alanlara yönelecek ve hevesleneceksiniz. 23 Mart sonrası şansınız yüksek. Bazı konularda önünüze gelen kısmetlere şaşırabilirsiniz. Kalbi boş olanlar kalabalıklarda yeni tanışmalardan etkilenecekler. Nova Günleri: 24-27 Mart. Şanslısınız.

Boğa Burcu
Yollarda kısmetler, işler size para akışını hızlandıracak. Yerinizde otursanız, yollara çıkmasanız da yoldan gelenler kısmetinizi ayağınıza getirecek. Işıltınız, karizmanız ve güzellikleriniz bu ay Venüs’ten size doğru esecek. Yaratıcılık, güzel sanatlar ve dekorasyon konularında yeni ufuklar açılacak. Hatta bu yeteneğinizi iş alanına taşıyacaksınız. Bu ay birden fazla işle uğraşacaksınız. 11 Mart Yeniay – 27 Mart Dolunay dönemlerinde üstünüze nur yağacak. Güzellikten çok dikkat çekici hale geleceksiniz. Kalabalıklarda ilgi odağı olup sosyal konularda en önlerde yer alacaksınız. Bir organizasyon yaparsanız başarı yakanızda olacaktır. Nova Günleri: 11-20 Mart arası. Kısmetlisiniz.

İkizler Burcu
Tembellik zamanı değil. Jüpiter her konuda sizi desteklerken kendinizi garanti altına almanız gereken konular var. Fırsatlar ayağınıza gelir ama kullanamazsanız huysuzluk yapmayın ve iyi inceleyin. Tembellik etmeden değerlendirin ve aktif iletişimci ruhunuz ön planda olsun. Merkür, Koç’tayken düşünme sürecinizi hızlandırsa da hem Mars hem de Merkür geri harekette bulunduğundan, eğer özellikle bir şeyin şimdi olması için kendinizde baskı hissediyorsanız, bu iki gezegen önemli bir projeyi ya da beklenmedik ertelemeleri işaret edebilir. 20 Mart günü size afrodizyak etkiler bırakacak. Sevgilide incelemeler, sevgide dürüstlük arayışı yükselecek. Nova Günleri: 20-27 Mart. Aşk, ihtiras ve şans sizinle.

Yengeç Burcu
Mart ayı sizlere ilerlemek için yeni güzel fırsatlar sunuyor. Merkür 2 Mart’ta Koç’a ve 10. Evinize uçarak yeni fikirleri beyninizde uçuracak ve harekete geçmeye teşvik edecek.10. Evinizde bulunan Yeniay, 22 Mart’ta toplumsal hayatınızın gerekliliklerini öne çıkaracak ve beklenmedik statü ve sorumluluk değişiklikleri kapınızda olacak. Kendinizi son derece enerjik hissedebilir ve kendi yolunuzu çizmeye hazır olabilirsiniz. Projelerdeki ilerleme sizi teşvik edecek. Aşk geride kalırken para öne çıkacak bu ay. Kazanma hırsı ve başarının güzelliği size iyi gelecek. Nova Günleri: 22-29 Mart. Onaylanan işler, güzellikler, sürprizler… Şanslısınız.

Aslan Burcu
Sıkıntılı geçen aylardan sonra rahat nefes alacağınız günler. Sağlık, para, işler derken düzene giren tüm konular mutlu edecek sizi. Yeniay ve dolunay size fiziksel görüntüde yenilenmeler ve farklı bakış açıları getirmekte. 21 Mart sonrası, geçen aydan kalan para ve yarım işlerin yoluna girmesi sizi mutlu edecek ve yollara çıkmanızı teşvik eden unsurlar olacak. 27 Mart agresif tutumlarla kırıcı olmamaya dikkat ederseniz her şeyde lider ve üstün vasıfları kendinizde toplamış olursunuz. Bu ay parada ani fırsatlar, işlerden beklenenin üstünde gelen bağlantılar mutlu edecek ama tatmin duygumuz yüksek olunca daha fazlasını arzulamamız ve hırsımız fark edilecek. Nova Günleri: 5-24 Mart. Yükseliş ve liderlikte tadacağınız lezzetli günler ve ortamlar şansınıza şans katacak.

Başak Burcu
Bu ay hızlı ve seri davranmalısınız. Aksilik ya da ağır giden konular üstüne giderek, çeşitli yollarla çözerek, bitirerek ilerlemelisiniz. Uzun dönemli işlerde başarılı olabilmek için bunu yapmalısınız. 8 Mart’ta güçlü duygularınız ve bastırılmış hisleriniz Dolunay ile açığa çıkar. Mars’ın Ay ile yakınlığı size yeni işler ve fırsatlar yaratacaktır. Yeni projelere başlayacak ve geçmiş deneyimleriniz gibi başarılar elde edeceksiniz. Bu tarihte sorunlar için bir çözüm bulacaksınız ve seri halde ilerlemeler mutluluk getirecektir. Aşk boşlukta olsa da elbet biri size yüklenecek, cazibenize kapılacak. Tek derdiniz bu olsun yeter ki. Nova Günleri: 8-19 Mart. İşlerde yenilik, bereket ve şans yüksekliği var.

Terazi Burcu
Çarpıcı, güzel fırsatlar ve çözümlü işler var. Geçmişten gelen asalak konular ve durumlar artık iyice yok olacaklar. Hızla iyileşmeniz size enerji katan davranışlar sergilemenize sebep olacak. Yollarda güzel bağlantılar ve haberler ayın 11’inden sonra olacak. 27 Mart tarihinde, burcunuzdaki Dolunay size farklı bakış açısı hatta sert çıkışlar ve risk alabileceğiniz ilişkiler ve işler getirecek. Sonuç uzun vadede güzel olurken umutlarınızı yüksek tutarak bağlantılarınızdan karlı sonuçlar çıkaracaksınız.13 Mart’ta etkili olan Plüton Jüpiter’le üçgen açı oluşturduğu zaman karşınıza çıkacak fırsatlar yaşamınızı etkileyebilir. Bu, gelecek hakkında karar vermek için mükemmel bir zaman. Nova Günleri: 21-27 Mart. Mükemmelsiniz.

Akrep Burcu
Bu ay yaşamdan daha fazla keyif alacaksınız. Acil durumlara karşı yeni yetenekler geliştirecek hamlelerle işi kavrayacaksınız. Etrafınızdaki bulutları dağıtmak için mücadeleci yapınız öne çıkacak. Merkür 12 Mart’ta gerilediğinde zaten “bitti” dediğiniz işlere ve projelere geri dönmek zorunda kalabilirsiniz. O yüzden açık kapı bırakarak işleri sürdürünüz. Eğlence hayatınızda keyifli günler artacak ama dozunu kaçırmadan, aksamalara yol açmadan günü geceyi geçirebilirsiniz. Aksi durumda kayıplar başlayacaktır. Nova Günleri: 22-29 Mart. Heyecanlı güzelliklerle şanslısınız. Bu günleri iyi değerlendirip kıymetini biliniz. Size iyi gelecek haberler var.

Yay Burcu
Geçen ay başlayan değişimler, işlerde başkalaşma ve aşkta farklılıklar daha da belirgin hale gelecek. Yeni ortamlardan sıkılmış ve eskilere özlem duyuyor olsanız da unutmayınız; yenilikler her zaman size fayda sağlar. Ayın başlamasıyla birlikte ilişkilerinizde ve diyaloglarda yaşadığınız stres artacaktır. Neyse ki, enerjiler bu ay kariyerde güzel farklılıkların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Nova Günleri: 13-23 Mart. Sorunlara çözüm bulmak için iyi, şanslı ve bereketli bir dönemdir. Kısa gerginlikler açık çatışmalara yol açabilir fakat iyi niyetli ve işyerinde azimli olmanız gerginlikleri kolay atlatacağınızı müjdeliyor. Beyninizde ikilemler oluşacak; çözümü için uzun dönemli çalışma verim sağlayacaktır.

Oğlak Burcu
Sıkıntılı geçen aylar yılbaşından beri düzelmelerde. Sizi güzelliklere daha da çok taşıyan bir ay olacak Mart. Yeni çevre değişimi, eğitim-iş-aile ve genel olarak hayatınızla ilgili meseleler üzerinde dikkatlice durulmasını ve önemli kararları gerektiriyor. Merkür geri harekette olduğu zamanlar dikkatimizi toparlamakta zorluk çekeriz. Hassasiyet yoğundur ve özellikle alışverişlerde yanlışlıklara yol açar. İnsanları anlamakta, onların da bizi dinlemelerinde problemler oluşur fakat sohbette açık ve net anlatım, sizi problemlerde çözümleri ile karşılaştıracak ve şansınızı yaver götürecektir. Nova Günleri: 23-29 Mart. Sıkıntısız rahat nefes almalar başlayacaktır.

Kova Burcu
Değişimde olan duygular size farklı atılımlar yaptıracak ve etrafınızı şaşırtıcı ve ilgi çekici yeniliklerle süsleyeceğiniz bir ay olacak. Bu ay doludizgin, yoğun işler getirecek bu da parada bolluk demek. Hırs ve çalışma azmi de beraberinde gelecek. 27 Mart tarihinde dikkatli olunuz. Tereddüt içinde veya gerginlikle yanlış kararlar almayalım. Mantıklı davranmakta yarar var. Gizli konuları saklamalı. İşler bu ay size göre değil; şeffaf olursanız kazançlı çıkar ve sıkıntıları önceden görürsünüz. Nova Günleri: 18- 26 Mart’ta şaşırtıcı güzellikler, atılımlar, şans sizinle. Bolluk getirecek yenilikler var. Yollarda umutlar yüksek. Gelenlerden çözümler size ışıltı katacak ya da yola gidecek ve yenileneceksiniz.

Balık Burcu
Kıpır kıpır, güzel ve hareketli geçecek bir ay. Mücadeleci günler var. Neptün yaklaşık 146 yıl sonra tekrar burcunuza geliyor. Hayal gücünüz zenginleşecek ama dikkat edin kafanız karışacak ve dünyayı görmek istediğiniz gibi göreceksiniz. Fedakarlık yaparken çok taviz verme eğiliminde olacaksınız. Bu ay iş ve ev yaşamınızda önemli gelişmelere neden olurken taşınabilir, ev satın alabilir, şehir değiştirebilir veya yeni işe başlayabilirsiniz. Gayrimenkul satın almanızı Merkür hareketi sonrasına bırakın. 26’sından sonra uygun günler var. Nova Günleri: 24-30 Mart. Şanslı değişimler, harika ışıltılar sizinle olacak ve parlayacaksınız. Bu günleri değerlendiriniz.

haberrevizyon mart 2013 egemen töreli 1

haberrevizyon mart 2013 egemen töreli 2HABER REVİZYON DERGİSİ MART 2013

 

Bir cevap yazın