Ekim 2017 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin Ekim 2017 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in EKİM 2017 yazısı “İpler Değil Amaçlar Bağlasın!” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

ABD’ye ihracatını artırmak isteyen ve dünyanın en büyük hazır giyim, tekstil ve halı üreticilerinden olan, aynı zamanda iş kontratları sektöründe öncü gelen ülkelerden olan Türkiye 21 Eylül Perşembe günü New York Manhattan’da yeni bir ticaret merkezinin resmi açılışını gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York’ta Türk-Amerikan toplumu ve Amerikan Müslüman toplumu temsilcileriyle bir araya geldi. “İslam Düşmanlığına Karşı Hep Birlikte Güçlü Bir Duruş Sergilemeliyiz”

Birleşmiş Milletler 72. Genel Kurul görüşmeleri nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri’nin New York kentinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşme öncesi yaptığı açıklamada, “Amerika-Türkiye ilişkileri, bölgesel gelişmeler ve dünyadaki diğer konuları ele alma fırsatını bulacağız” dedi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleleri’nde gerçekleştirilen Türkiye-Katar Tarım İş Forumu kapsamında, Katar Belediye ve Çevre Bakanı Muhammed Bin Abdullah Al Ruhaihi ile Eylem Planı İmza Töreni’ne katıldı.

Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, “Fen ve Mühendislik Lisans Programları Zorunlu İşyeri Uygulama Eğitimi Programı Bilgilendirme Toplantısı”nda, Türkiye’deki üniversitelerin rektörleriyle bir araya geldi.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nu (TBF) ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nın başarılı bir şekilde düzenlenmesinden dolayı tebriklerini illetti.

Antalya’da, Saklıkent Bakırlıtepe’de 2 bin 500 metre yükseklikte faaliyet gösteren TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi, 20. kuruluş yıldönümünü kutladı. 5 Eylül 1997 yılında kurulan TÜBİTAK TUG’un kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe, TUG’a emeği geçen bilim insanları, işbirliği içinde olunan üniversite ve bilim akademilerinden yabancı konuklar katıldı.

Dr. Haydar Dümen Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için yazdı.  “Cinselliğin Doğa Kuralları”

Burçlara Göre Kış Kıyafetleri Haber Revizyon Dergisi Ekim 2017 sayısında.

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2017 EKİM sayımızda  “KIZILAY”,  “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI”  ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

HABER REVİZYON DERGİSİ EKİM 2017