Haber Revizyon Dergisi 2015 Mayıs Sayısı ÇIKTI

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin MAYIS 2015 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER MAYIS yazısı “Sorduğun Soru Zekanı Ele Veriyor!” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “ABD Başkanı Obama’dan 24 Nisan’da “soykırım” ifadesini kullanmasını beklemediğini ifade ederek, “Türkiye’nin Amerika’nın nezdindeki yeri ve bu olaylar karşısındaki tavrı bellidir. Bu iş siyasetçilere değil, tamamen tarihçilere bırakılmalıdır.”

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi “Avrupa Parlamentosunun Kararı Kabul Edilemez” başlıklı yazı Haber Revizyon Dergisi 2015 Mayıs sayısında.

 

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Emniyet Teşkilatının şu veya bu yaklaşımın, şu veya bu çevrenin teşkilatı olmadığını belirterek,“Türk milletinin teşkilatıdır ve bütün milletimizin fertlerine aynı şekilde yaklaşır, aynı insanlık onuru çerçevesinde onların onurunu korumayı kendine asli bir görev olarak görür” dedi.

 

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva “Aşmak İçin Hareket

 

Kuzey Kıbrıs’ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçimini solcu aday Mustafa Akıncı kazandı. Yüksek Seçim Kurulu’nun açıklamasına göre Akıncı oyların yüzde 60.5’ini alarak beş yıllığına bu göreve seçildi.

 

Gazeteci / Yazar Sefa Koyuncu, “Soykırım Kuşatması ve Çanakkale” “Erdoğan oyunu bozdu; dünya Ermenistan’I değil Çanakkale’yi konuşuyor.”

 

Haber Revizyon Dergisi 2015 Mayıs Özel Haber, Budizm, bugün Dünya üzerinde yaklaşık 500 milyonu aşkın inananı bulunan bir dindir. İlk önce Hindistan’da ortaya çıkmış, daha sonra zaman içinde Güney, Güneydoğu ve Doğu Asya’da (Çin, Japonya, Kore, Moğolistan, Nepal, Sri Lanka, Tayland ve Tibet gibi ülkelerde) yayılmıştır.

 

Hayalet Yapılar – Eski Çırağan Sarayı Haber Revizyon Dergisi 2015 Mayıs sayısında.

 

Doğu’nun Paris’i, medeniyetlerin buluştuğu şehir, damak tadı ve mutfağı ile ünlü Gaziantep’i Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin Türker sizler için gezdi.

 

Şahin Mengü, “Benim Güzel ve Yalnız Ülkem

 

Haber Revizyon Dergisi 2015 Mayıs Özel Haber, Mafya yasa dışı işlerle uğraşan, zor kullanarak birtakım gizli çıkarlar sağlayan, çoğunlukla gizli ve hiyerarşik bir teşkilatlanmaya dayalı örgüt ya da bu örgütün mensubu kişiler anlamına gelir. Kumar, ticaret, uyuşturucu, finans, inşaat, kadın ticareti ve fuhuş, kaçakçılık, gasp ve adam öldürme, fidyecilik gibi yüzlerce yasal ve yasa dışı sektörde faaliyet gösterebilir.

 

Prof. Dr. Doğan Şahin, “Yaşlara Göre Cinsel Yaşam” Haber Revizyon Dergisi 2015 Mayıs sayısında.

 

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile Kocaeli Bilim Merkezi’nin açılış töreni gerçekleştirildi.

 

Prof. Dr. Arif Verimli, “Reklamın Psikiyatrik Temellerine Bakış

 

Dr. Haydar Dümen, “Dert Çok, Derman Yok

 

Haber Revizyon Dergisi 2015 Mayıs sayısında “Burçlara Göre Tatil

 

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2015 MAYIS sayımızda “LÖSEV”, “KIZILAY”, “MOR ÇATI” VE “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

Haber Revizyon 2015 Mayıs Kapak

 

HABER REVİZYON DERGİSİ MAYIS 2015