Haber Revizyon Dergisi Haziran Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin HAZİRAN sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER Haziran ayı yazısı “İnsan Hayatı Ucuz Değil, Bedava Olur…” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

Dünyanın en prestijli sanat festivali olarak kabul gören Europalia’nın 2015 – 2016 organizasyonunda konuk ülke Türkiye.

Tüketici Hak Arama Derneği Başkanı Nihat Altay, Haber Revizyon Dergisi Haziran sayısında “Çocuğu olan memurlara 3 gün doğum izni varken işçiye bu hakkın tanınmaması Başbakan, en az üç çocuk yapmayı sadece memurlardan mı istiyor? Dedirtmektedir” dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İsviçre’nin Cenevre Şehrindeki CERN merkezinde maddeye kütlesini verdiği düşünülen “Higgs Bozonu” adı verilen atom parçacığına ilişkin deneylerin yapıldığı CMS dedektörünün başında CERN ile ortak üyelik anlaşması imzalandı.

Haber Revizyon Dergisi Haziran 2014 Özel Haber “KADIN SÜNNETİ” Kadın Sünnetinin ilk nasıl yapıldığı ve geleneğin köklerinin ne zamana dayandığı kesin olmamakla birlikte, ilk sünnet vakasının M.Ö. 1600’lü yıllarda Mısır’da bir mumya üzerinde gözlemlenmiş olması, geleceğin ne kadar uzun süredir devam ettiğini kanıtlamaktadır.

Yüksel Güleç’ten Ticari Yorum, Eller Yukarı!.. Bu Bir Soygundur “sigortasız çalıştırılan temizlikçi ve benzeri kişiler yüzünden bunları çalıştıran kişilere binlerce lira ceza kesiliyor”

Şahin Mengü, Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için “Suç İşliyorsunuz” başlığı altında açılım sürecini yorumladı. “ AKP’nin Türk halkına Doğu ve Güneydoğu’dan şehit cenazesi gelmiyor, barış oluyor diye yutturduğu, ana muhalefetin içeriğini bilmeden destek verdiği açılım sürecinde gelinen son nokta çok vahimdir.”

Can Kapyalı, “Sinemaya Dair” başlıklı yazısı ile Haber Revizyon Dergisi 2014 Haziran sayısında.

Gizemli “RongoRongo Tabletleri” RongoRongo tahtaları üzerinde ne yazıyor?

Nikola Tesla’nın Deprem Makinası Kullanılıyor Mu? “Deprem doğadaki en kuvvetli doğal güçlerden birinci sıradadır. Bu doğal gücün bir silah olarak kullanıldığını düşünün. Bu güç silahının Nikola Tesla tarafından yıllar önce keşfedilmiş olabileceğine inanılıyor.”

FENG SHUI Ev Dekorasyonu, Kökenin bilimsel temellere dayandığına inanılan bir Çin öğretisi olan Feng Shui’ye göre yaşam alanları arındırılıp evrendeki enerji akışı ile uyumlu bir şekilde düzenlendiğinde, yaşam daha sağlıklı ve huzurlu hale gelir.

Haber Revizyon Dergisi 2014 Haziran Özel Haber, “Son Olsun Maden Acısı”, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en çok can kaybı ile sonuçlanan iş ve madencilik kazasında 13 Mayıs 2014’te Manisa ilinin Soma ilçesindeki kömür madeninde çıkan yangın nedeniyle 301 işçi yaşamını yitirdi.

Ünlü Rock grubu REDD’in solisti Doğan Duru ile Haber Revizyon Dergisi Yayın Koordinatörü Murat Aktürk, Cihangir’in rengarenk merdivenlerinde keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Doğan Duru “Biz AKP Karşıtı Değiliz” dedi.

Haber Revizyon Dergisi 2014 Haziran sayısında, 1,5 metre kanatları olan “UÇAN TİLKİLER – PTEROPUS VAMPYRUS” nasıl yaşar? Ne ile beslenir? Sorularına yanıt bulacaksınız…

Yelkenini dolduran rüzgarla Korsika Napoli açıklarında yakaladığımız Erol Algül ile Haber Revizyon Dergisi 2014 Haziran sayısında Özel Röportaj.

Prof. Dr. Arif Verimli’den “Tatile Gidiyoruz” başlığı altında tatile çıkmanın çalışanlar üzerindeki etkilerini anlatan keyifli bir söyleşi…

Dr. Haydar Dümen, “Ülkemizde “kimilerinde daha fazla olmak üzere” beyinler belirlenmiş kalıpların katı, kırılmaz kavanozlarında tutsak kılınıyor”

Burçların Efendisi Egemen Töreli’den Haziran ayı burç yorumları.

• Haber Revizyon Dergisi olarak “Farkındalık Projesine” destek vermek amacı ile 2014 Haziran sayımızda arka kapağımızda “YEŞİLAY” ilanı yayınlanmaktadır.

• Türkiye genelinde adli sorularınıza yanıt verebilen, uyarı sistemine sahip ilk SMS servisine Haber Revizyon Dergisi 2014 Haziran sayısında ilan yayınlayarak destek vermekteyiz.

Haber Revizyon 2014 HAZİRAN

Bir cevap yazın