2018’de Burçları Neler Bekliyor?

2018’de Burçları Neler Bekliyor?

KOÇ

2018 yılında Koç burcu tüm sorunlarını halledip farklı bir hayata başlayacak. Hayatın her alanında başarıyı yakalayacak olan Koç burcunun ilk yapması gereken şey ise dost ve arkadaşlarını bir araya toplamak olmalı bu eylem ona yüksek enerji verecektir. Sosyal yaşantınızda uzaklaştığınız herkesi bir araya toplayın.

İş hayatında ise istenmeyen durumlar olabilir. Dikkatli olmakta fayda var

BOĞA

İyi haberlerin hepsi Boğa’ya 2018 yılında gelecek. Yaşadığınız sıkıntıların bir çoğunu geride bırakacağınız günler yakındır.

2018 yılı içerisinde her şeyin istediğiniz doğrultuda gitmediği zamanlarda olacak ama asla pes etmek yok sorunlar sıkıntılar gelip geçici.

Cesaretini yavaş yavaş toplayan Boğa burcu mükemmel bir yıl geçirecek.

İKİZLER

İkizler için sorunlar 2018 yılında bitti diyebiliriz. Aslında daha önce de bitebilirdi ama sorunlarla baş etmek yerine kaçmayı tercih ettiniz. 2018 yılı içerisinde çok köklü bir değişiklik olmayacak ama olanlarında sizi komple değiştireceğini söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda bir hayli kafanız karışacak. Mantığınız ile duygularınıza yenik düşebilirsiniz.

Aile bağlarınız 2017 yılına göre daha sağlam olacak.

YENGEÇ

2108 yılı Yengeç burcunun yılı mantık ve duygusallık birbirini tamamlayıp çok güzel sonuçlar doğuracak. Artık kendinizi hiçbir konuda kısıtlamanıza gerek yok serbest bırakın her şeyin daha da kolaylaştığını kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Özellikle iş ve kariyer yolunda hiç kimse sizin önünüzü kesemeyecek. Mükemmel bir başarı yakalayacaksınız.

ASLAN

Aslan burcu 2018 yılında her açıdan kendini toparlayacak. 2017 yılı aslan burcu için zorlu geçen bir yıldı ama Aslan çabası sayesinde geçmiş sorunların izlerini kolaylıkla kapatabilecek. Sorunlar Aslanı bir hayli olgunlaştırdı. Bu olgunlaşma hayatının her alanında işine yarayacak.

2018 yılı Aslanın kendini çok fazla güçlü hissedeceği bir yıl olacak. Pozitif olmaya devam. Dost ve arkadaş çevrenizden sıkı bir eleme yapıp sizi suistimal eden kişilerden kurtulacaksınız.

BAŞAK

Sorunlar, sıkıntılar üzüntülü günler Başak burcu için artık geride kaldı. 2017 yılı Başak burcu için kötünün iyisiydi ama 2018 çok çok daha iyi olacak. Yaşadığınız sıkıntıları sorunları içinize atmak yerine sevdiğiniz ve güvendiğiniz kişiler ile paylaşın. Paylaştıkça azaldığını hissedeceksiniz.

Özellikle yılın sonuna doğu her şeyin daha iyiye döndüğünü hissedeceksiniz. Bu da sizin mutluluğunuzu bir hayli arttıracak.

TERAZİ

Terazi burcu 2018 yılı içinde kendini çok rahat ve güvende hissedecek. Tüm olumsuzlukların sebebi çevreniz. Çevrenizde size yük olan kişilerden bir bir kurtulmalısınız. Hayalini kurduğunuz her şeyi yapmaya başlayabilirsiniz. Ne kadar pozitif olursanız. Hayaller o kadar çabuk gerçeğe dönüşecektir.

Maddi ve manevi açıdan karşınıza çıkan fırsatların hepsini değerlendirin.

AKREP

Akrep 2018 yılında kişiliği ile öne çıkacak bir burç. Hayatın her aşamasında sorumluluklar ön plana çıkacak. Aşk ve iş hayatı ile ilgili ufak tefek sorunlar karşınıza çıkacak ama ben artık olgunlaştım sorunlarla başa çıkabilirim derseniz sorunsuz atlatabilirsiniz.

Gücü elinize alıp zaferin tadını çıkarın.

YAY

2017 ile 2018 arasında Yay burcu için ciddi değişiklikler olacak. İkili ilişkilerde çok başarılı olacaksınız ama bunun farkına varıp insanları kırmayın. Bazen mantıksız düşüncelere kayabilirsiniz fakat bu aşamada sevdiklerinizin tavsiyelerine kesinlikle kulak vermelisiniz. Aksi halde yıpranan siz olursunuz.

İş hayatınızda yarım bıraktığınız projelerinizi tamamlamak için tekrar harekete geçmelisiniz. Bu sizi başarıya ulaştıracaktır.

OĞLAK

2017 yılı içinde yaşadığınız sorunlar problemler artık geride kaldı. 2018 de yeni bir sayfa açmanın zamanı geldi. Rahatlamanın zamanı geldi. Hayatınızda ciddi anlamda değişiklikler olacak. Özellikle aşk konularında dikkatli davranın.

Birlikteliğinizde sorunlar yaşıyorsanız daha sabırlı davranmalısınız sonunda kazanan siz olacaksınız.

KOVA

Hayatınızda 2018 yılında yaşayacağınız değişikliklere kendinizi alıştırmanız gerekiyor. İş hayatınızda yaratıcılığınızı kesinlikle ön plana çıkarmalısınız. İçinizdeki gücü kullanarak başa çıkamayacağınız iş yok.

Kova için ilk başlarda yolunda giden her şeyin bir anda yolundan çıkması mümkün çevrenizde buluna insanlara asla kırıcı davranmayın onlar bu durumdan çıkmanız için ellerinden gelen desteği verecektir.

BALIK

2018 yılında hisleriniz ve duygularınızda ciddi değişiklikler olacak. Sizdeki bu değişiklik yakın çevrenizi mutlu edecek. Baskıcı olmayı bırakın ve insanların rahat etmesini sağlayın bu sizi çok daha mutlu edecektir.

Detaycı olmaktan vazgeçin. Ne kadar güçlü olursanız hayat o kadar kolaylaşacaktır. İş ve kariyer hayatınızda başarı çok yakın asla vazgeçmeyin.

HABER REVİZYON DERGİSİ ARALIK 2017