R. Aytekin TÜRKER Tek Olmak Güçtür…

Merhaba,

 

Dünyada gözlerinizi açtığınız ilk anda gördüklerinizi, duyduklarınızı hatırlamak ister miydiniz? İlk yediğiniz yemeğin ne olduğunu, ilk yürümeye başladığınızda neler hissettiğinizi ve en değerlisi kurduğunuz ilk cümlenin içindeki hayallerinizi hatırlıyor musunuz? Hayatınızı geçmişteki anılarla veya gelecekte yapmak istediklerimizi planlarken harcamayın! Hayatınızın her anı her saniyeniz bir ilk olarak yaşanır içindeki anılar ise sizin kattıklarınızdır.

 

Farkında olmadığınız bir sürpriz vermek istiyorum size milyonlarca hatta milyarlarca ilk yaşayabilirsiniz. Sizin için fırsatların sunulduğu yaşam üçgeni içerisinde diğer insanların veya sabitlenmiş yaşam döngüsü sizden bu saniyeleri alıyor. Alamadığı zamanlarda sizden bu değerli anları saklıyor. Yaşadığınız mutlulukların yanında acının varlığı da sizi huzurlu hale getirmesi gerekli, her anı diğerinden daha özel yaşayın.

 

Hayatınızın düzeni içinde yaşadığınız da sizi sizden uşaklaştıran ve sizi sizinle korkuların içine iten her ne varsa kurtulun kendinizle konuşun kendi kendinize gülmeyi neşeli huzurlu yaşamayı deneyin. Dostlarınız her zaman olmalı ve aile sizin yapı taşınızdır fakat kendi dünyanız başkalarının yarattığı dünyalardan daha önemli ve daha değerlidir.

İnsan el ele yaşamalı ama

TEK OLMAK GÜÇTÜR…

R. Aytekin Türker

 

 

HABER REVİZYON DERGİSİ NİSAN 2018