Mayıs 2018 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin MAYIS 2018 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in MAYIS 2018 yazısı “Bir Zamanlar Masumduk…” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 71 bin ihracatçı firmanın finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 7 bankayla protokol imzaladı. Protokolle bankalar firmalara ayrıcalıklı hizmetler sunacak, çeşitli kredi tiplerinde, banka sermayeli veya Eximbank kaynaklı uygun koşullar sağlanacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte, AK Parti Aile Sosyal Politikalar Başkanlığı’nın düzenlediği “Binbir Renk Tek Millet” Büyük Roman Buluşması’na katıldı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen etkinlikte, Cumhurbaşkanı Erdoğan bir konuşma yaptı.

Lise öğrenimine devam etmekte olan öğrencileri temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve bilimsel gelişmelerine katkıda bulunmak amacıyla TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı’nca düzenlenen Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışması Ödül Töreni, Antalya’da Kepez Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezinde yapıldı.

Boğaziçi Üniversitesi-TÜSİAD Dış Politika Forumu 26 Nisan tarihinde “Türkiye-AB: Sorunlar, Fırsatlar ve Senaryolar” başlıklı bir toplantı düzenledi. Toplantıda Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki sorunlar, fırsatlar ve senaryolar değerlendirildi.

GOLF Nedir? Nasıl Oynanır? Haber Revizyon Dergisi Mayıs 2018 Sayısında

Astım Tedavisi Nasıldır? Haber Revizyon Dergisi Mayıs 2018 Sayısında

Dr. Haydar Dümen Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için yazdı. “Gelişme Malzemelerimiz”

Mayıs 2018 Burç Yorumları? Haber Revizyon Dergisi Mayıs 2018 sayısında.

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2018 MAYIS sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

HABER REVİZYON DERGİSİ MAYIS 2018