Emine Erdoğan ve Canan Karatay Buluşması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Devlet Konukevi’nde Prof. Dr. Canan Karatay’ı kabul etti.

Prof. Dr. Canan Karatay, baş başa görüşmenin ardından özel bir davetli topluluğuna sağlıklı ve doğal yaşam, koruyucu tıp hekimliği, sağlıklı beslenme gibi konularda hitap etti. Sağlık politikaları konusunda görüşlerini paylaşan ve dünyadaki yeni sağlık yaklaşımlarını aktaran Prof. Karatay, katılımcıların sorularını da cevaplayarak, hastalıklardan korunma konusunda pratik ve uygulanabilir bilgiler verdi.

Toplantıya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, milletvekilleri, milletvekili eşleri ve Cumhurbaşkanlığı danışmanları katıldı.

Emine Erdoğan, doğal ve sağlıklı beslenme kültürünün yaygınlaşması için beslenme, koruyucu hekimlik, fitoterapi, obezitenin önlenmesi, tamamlayıcı tıp uygulamaları, doğal doğum gibi alanlarda çok sayıda projeyi himaye ediyor ve bu alanlarda yapılan çalışmaları yakından takip ederek farklı bilimsel yorumlara kulak veriyor.

HABER REVİZYON DERGİSİ NİSAN 2018