Aralık 2017 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin Aralık 2017 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı.

Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in ARALIK 2017 yazısı “KALEMLER BİRBİRİNİ KIRMAZ!” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Ekonomi Bakanlığı ile birlikte düzenlediği Türkiye Tasarım Haftası (Design Week Turkey), henüz ikinci yılı olmasına rağmen alanında ülkenin en büyük platformuna dönüştü. Bu yıl Tasarımın Potansiyeli temasıyla 8-12 Kasım tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen etkinlik, Türkiye’de tasarımın potansiyelini ortaya çıkardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından düzenlenen “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında gerçekleştirilen programa katıldı.

TÜSİAD CEO’su Bahadır Kaleağası ve AB Temsilcisi Dilek Aydın Brüksel’de Genişlemeden Sorumlu AB Komisyonu Üyesi Johannes Hahn ile görüştüler.

TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü, Rusya Teknik Fizik Rus Metroloji Enstitüsü ve Radyo Mühendisliği Kurumu (VNIIFTRI) ile işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla Mutabakat Zaptı imzaladı.

Başbakan Yıldırım İngiliz yatırımcılarla bir araya geldi.Başbakan Binali Yıldırım, “Türkiye’ye yapılacak bir yatırım, Türkiye ile sınırlı değil, etrafında büyüme hırsı, azmi olan birçok ülkeye de yapılmış yatırım anlamı taşıyor. Uluslararası doğrudan yatırımları önemsiyoruz. Buna yönelik olarak özel düzenlemeler yaptık, teşvik düzenlemeleri yaptık.” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, geçen yıl silahlı saldırıda yaşamını yitiren Rusya’nın eski Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’un anısına düzenlenen Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen Judo Avrupa Kulüpler Şampiyonası Altın Lig müsabakalarını izledi.

İstanbul motosiklette ilk kez yeni bir organizasyona ev sahipliği yaptı. İstanbul Super Enduro Şampiyonası TAF Atletizm Salonu’nda 58 sporcunun katılıyla düzenlendi.

Dr. Haydar Dümen Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için yazdı.  “Atatürk’ü Sevmeye Neden Mecburuz?”

2018 Yılında Burçları Neler Bekliyor? Haber Revizyon Dergisi Aralık  2017 sayısında.

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2017 ARALIK sayımızda  “KIZILAY”,  “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI”  ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

HABER REVİZYON DERGİSİ ARALIK 2017