Ağustos 2017 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin Ağustos 2017 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı.

Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in AĞUSTOS 2017 yazısı “Millet Bütündür Bölünemez!” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

“15 Temmuz Destanı Birinci Yaşında” Türkiye İhracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu, sektör ve birlik başkanlarının katılımıyla “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” anma programı gerçekleştirildi. Anmada bir yıl önceki acı tablonun ardından çalışma ve hedeflere odaklanma mesajı verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte İstanbul’da 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü ve Şehitler Makamı’nın açılış törenine katıldı. Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin birinci yıl dönümünde, darbenin başladığı yer olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün Anadolu yakasındaki girişinde başlayan tören alanına Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Nakkaştepe’den yürüyerek gitti.

TÜSİAD, küresel gündemde hızla ağırlık kazanan sanayinin dijitalleşmesi süreci bağlamında Türk sanayisinin rekabet gücünün korunması ve artırılması gereğini öncelikli konular arasında görmektedir. Bu anlayışla, sanayinin dijital dönüşümünün tedarik zincirinin tüm aşamalarına entegre edilmesi için bu dönüşüm sürecinde nelere gereksinim duyulduğunun ve etkilerinin tartışılması; Türkiye ve dünyadaki iyi örneklerin paylaşılması önemli görülmektedir. Bu çerçevede, ilkini 30 Mart 2017 tarihinde geniş bir katılımla gerçekleştirdiğimiz “Sanayi 4.0 Günleri” dijital dönüşümün önemli temalarına odaklanarak devam etmektedir.

“2017 TÜBİAK Ödülleri” 2017 yılı TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri ile TÜBİTAK-TWAS Teşvik Ödülüne ilişkin değerlendirme çalışmaları sonuçlandı. TÜBİTAK Bilim Kurulu tarafından 2017 yılında 4 Bilim Ödülü ve 11 Teşvik Ödülü verilmesine karar verilmiştir. 2017 yılında Özel Ödül, Hizmet Ödülü ve TÜBİTAK-TWAS Teşvik Ödülü verilmemiştir.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER, Sicilya’nın İncisi olarak bilinen efsanevi tatil kasabası TAORMINA’yı sizler için gezdi.

Dr. Haydar Dümen’den “İki Anne Adayı”

Burçlara Göre Yemek Seçenekleri Haber Revizyon Dergisi Ağustos 2017 sayısında.

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2017 AĞUSTOS sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

HABER REVİZYON DERGİSİ AĞUSTOS 2017