Aralık 2015 Burç yorumları

Burçların Efendisi Egemen Töreli’den Aralık 2015 Burç Yorumları

 

KOÇ BURCU
Aralık ayının ilk on gününde başkalarından beklenen destekler, ortaklaşa gelirler, cinsellik ve çekicilik konularında arzular ve duygular çok yükselebilir. Bu konularda odaklanma çok artacaktır. Ay boyunca iş ve kariyer ile ilgili konular önem kazanıyor. Söylenen sözler kendi sosyal çevrenizde önemli etki yaratabilir. Bu yüzden çatışmalar olabilir. Hedefler veya toplumun gözü önünde olmak gibi konular hareketli. NOVA GÜNLER 6- 13 Aralık’ta iletişim, zekâ, konuşma, yazma yeteneği ile ilgili konularda çok etkileyici olaylar meydana gelebilir. İş ve kariyer konusunda radikal kararlar alınabilir. İşle ilgili uğraşı alanları farklı yönde değişebilir. Hedeflenen konular çok farklı bir yön alabilir. Sizin için bu olaylar çok etkileyici ve zorlayıcı olabilir. Kadersel denebilecek olaylar meydana gelebilir.

BOĞA BURCU
Venüs ilişkiler, ortaklıklar, evlilik, gibi konuları bu ay harekete geçiriyor ve hırs, tutku, şüphe, merak ve endişe artıyor.10 Aralık’tan itibaren eski sorunlar ortaya çıkabilir. İlişkilerde etkileyici değişimler kayıplar, ilişkide kopmalar yaşamak mümkün. Ay boyunca yabancılarla olan birliktelikler, yeni başlayan ilgi alanları ve mistik meraklar önem kazanıyor. Yolculuk ve eğitim konuları hızlanabilir. Gelecek planları, ileriye yönelik ümitler ile ilgili konularda bir süredir sizi huzursuz eden ve bir türlü ilerleme kaydetmeyen sorunlar artık çözüme kavuşabilir. 7 Aralık Mars etkisi ile seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı konularda hareketlilik devam edecek. NOVA GÜNLERİ 12-18 Aralık’ta eğitim, seyahat ve yabancı öğretilerle ilgili oldukça zorlayıcı gelişmelerle karşılaşmak mümkün. Başka bir şehre yerleşme, yaşanan yerin terk edilip bambaşka bir yere gitme gene gündemde.

İKİZLER BURCU
Aralık ayının ortalarında 13 ünden sonra gündelik işler, uzmanlık gerektiren konular ve çalışma ortamınızla ilgili olaylar sizi çok etkileyebilir. Bu konulara çok fazla odaklanabilir, takıntılı arzular ve düşünceler içine girebilir, kıskançlık duyabilirsiniz. Ay boyunca ortaklıklar ve ortaklaşa gelirler önem kazanıyor. Başkalarından beklenen maddi destekler konusunda gelişmeler kendisini gösterecek. Merkür ortaklaşa kazanımları ve ortak gelirler, ortaklıklar ile ilgili konuları harekete geçiriyor. Verilen sözler, yapılan anlaşmalar ortaklık gerektiren işlerde çatışmalara ve kayıplara neden olabilir. Bu arada NOVA GÜNLERİ 6 -11 Aralık arasındaki günlerde ortaklaşa gelirler, başkalarından alınan destekler gibi başlıklarda çok etkileyici sürpriz güzel olaylar meydana gelecek. Radikal kararlar alınabilir. Başkalarıyla ilgili beklentiler çok farklı bir yön ve tarz şeklinde olacak.

YENGEÇ BURCU
Aralık ayında Venüs etkisi ile sizi aşk, hobiler, yaratıcılık gibi konularda sizi harekete geçirecek ve hırs, tutku, ilgi artıyor. Özellikle Aralık ayının ilk on gününde bu konularda arzular ve duygular çok yükselecektir. 10 Aralık’tan itibaren eski sorunlar ortaya çıkabilir. Aşk İlişkilerinde etkileyici değişimler kayıplar, ilişkide kopmalar yaşamak mümkün 1 Aralık itibari ile Ay boyunca birliktelikler, ilişkiler, evlilikler, anlaşmalar ön planda olacak. Söylenen sözler, yapılan anlaşmalar gerilim geride kaldı .Bu ay sağlık ve gündelik işleri yoluna koyma yöntemleri ile ilgili yeni başlangıçları beraberinde getiriyor. Yeni gelişmeler olabilir. NOVA GÜNLERİ 6 -14 Aralık Uranüs etkisi ile Aşk, yeni filizlenen ilişkiler ve çocuklar ile ilgili bir süredir sizi huzursuz eden ve bir türlü ilerleme kaydetmeyen konular artık çözüme kavuşabilir.

ASLAN BURCU
Bu ay gezegensel hareketler aile kökleri, aile büyüklerinin geçmişleri gibi konuları harekete geçirecek. Aile hayatı ve aile içi ilişkileri ilgilendiren konularda duygusallık, tutku, şüphe, merak artarken ev ve aile içi konularda para ve ilişkiler yüzünden gerilimler çatışmalar görülebilir. Özellikle Aralık ayının ilk on gününde aile ve aile büyükleri ile ilgili arzular ve duygular çok yükselebilir. 12 Aralık’tan sonra aile içi eski sorunlar gündeme gelebilir. Meydana gelen gelişmeler etkileyici olabilir. Aile büyükleriyle ilgili gelişmeler olumlu etki meydana getirecektir. 1 Aralık sonrası ay boyunca rutin işler, sağlık, ofis içi ilişkiler, iş arkadaşları gibi konular önem kazanıyor. Merkür normal seyri günlük hayatınızla ilgili konuları, alışkanlıklarınızı, sağlık, ofis düzeni, yardımcılar, iş arkadaşları gibi konuları harekete geçirecek. Bu arada 6-7-8 Aralık’ta ifade gücü, mantık gerektiren konular, inceleme gibi alanlarda ve gündelik işler, ofis arkadaşları gibi konularda çok etkileyici olaylar meydana gelebilir. NOVA GÜNLERİ 5 -15 Aralık duygusal ilişkiler, hobiler gibi konularda yeni başlangıçları gündeme getiriyor.

BAŞAK BURCU
Bu ay iletişim, yakın arkadaş, kardeş ve yakın akrabalar ile ilgili konuları hareketli olacak sizi dinamik düşüncelere götürecek. Özellikle Aralık ayının ilk on gününde iletişim, paylaşım, bilgi alıp vermede arzular ve duygular çok yükselebilir. Strateji ve plan kurma yeteneği yükseleceği gibi takıntılı arzular, düşünceler ve kıskançlık artabilir. Bu arada yakın akrabalar ve yakın arkadaşlarla ilgili sorunlar çıkabileceği gibi ilişkilerde olumlu gelişmelerde yaşanabilir. 10 Aralık’tan sonra akrabalar, kardeşler ile ilgili eski sorunlar gündeme gelebilir veya bir yakınınızla ilgili önemli gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Jüpiter ilerlemesi ve etkisi ile ortaklaşa aşk, yaratıcılık, çocuklarla ilgili konuları harekete geçiriyor. Bu dönemde oldukça hoş ve etkileyici gelişmeler olabilir. NOVA GÜNLERİ 11-21 Aralık’ta iletişim, ulaşım, araştırma, düşünce gücü, mantık, zeka ve aşk, çocuklar, eğlence konularında çok etkileyici sürpriz güzel gelişmeler olaylar meydana gelebilir.

TERAZI BURCU
Aralık Ayı enerjileri sizleri maddi gelişmeler, birikimler gibi konuları harekete geçirecek. Maddi konularda hırs, tutku, şüphe, merak ve endişe artıyor. Özellikle Aralık ayının ilk on gününde maddi konularda arzular ve duygular çok yükselebilir. Özellikle 14 Aralık’tan itibaren eski sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Maddi konularda meydana gelebilecek kayıplar dolayısıyla etkilenmeler olabilir. Ay boyunca ebeveynlerle ilgili konular önem kazanırken diğer yandan ev ve aile ile ilgili konuları, harekete geçiriyor. NOVA GÜNLERİ 6-7-8 Aralık’ta iletişim, ulaşım, teknoloji ve aileyi ilgilendiren konularda çok etkileyici olaylar meydana gelebilir iletişim, kardeşler, akrabalar, yeni tanışılacak yabancılar, yabancılardan alınacak destekler gibi konuları harekete geçiriyor. Bu konularda etkileyici değişiklikler yaşanması mümkün. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarla işleriniz olacaktır. Bu ay daha farklı bakacak olay konu ve insanlara değişik yaklaşarak değerlendirmelerde bulunacaksınız. Yeni tavırlar size üstünüze çok yakışacak.

AKREP BURCU
Aralık ayı duygularınızı, ilişkilerinizi, güzellik ve estetik anlayışınızı, tutku ve sevgi arayışınızı, harekete geçiriyor. Kendinizi öne çıkartmak istediğiniz konular ve kişisel arzularınız, dış görünüşünüz, ilişki anlayışınız gibi konularda hırs, tutku, şüphe, merak ve endişe artıyor. 10 Aralık’tan itibaren ise eski sorunlarla uğraşabilirsiniz. Ay boyunca haberleşmeler ve iletişim gibi konular önem kazanıyor. Özellikle yakın çevrenizle, yakın ilişkilerinizle ilgili söylenen sözler, yapılan anlaşmalar olumlu olabilir, yolculuklar, eğitim konuları hareketlenebilir. 21 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Güneş, kardeşler ve akrabalar ile ilgili konuları tekrar harekete geçiriyor. Özellikle NOVA GÜNLERİ 22-27 Aralık günleri sizin için yakın çevrenizde önemli veya yönetici konumunda bulunan kişilerden destek görebilir ve işbirliklerine gidilebilirsiniz. Çıkacağınız kısa yolculuklarda karşılaşacağınız etkileyici ve çekici kişilerden de çok etkilenebilirsiniz. Yeni aşklar ilişkiler yılbaşına heyecanlı beraberlikler bekliyor diyebilirim uzun süren sessizlik artık bozulacak hareketleneceksiniz.

YAY BURCU
Bu ay etkilenmeler enerjiler kayıp hissi, yalnızlık, gizli ilişkiler gibi konularda sizi harekete geçirecek. Gizli düşmanlıklar, endişe, kuruntu ve gizlilik gerektiren konularda strateji ve plan kurma yeteneği yükseleceği gibi takıntılı arzular ve kıskançlık artabilir. Özellikle 10 Aralık’tan sonra eski sorunlar gündeme gelebilir veya bir yakınınızla ilgili önemli gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Ay boyunca maddi konular, yatırımlar, birikimler önem kazanıyor. Bu arada 6-7-8 Aralık’ta çeşitli alanlarda ve parasal konularda çok etkileyici olaylar meydana gelebilir. Radikal kararlar alınabilir. Beklentiler çok farklı bir yön alabilir. Bu olaylar çok etkileyici ve zorlayıcı olabilir. Yay’lar maddi konularda, yatırımlarda, birikimleri değerlendirme şeklinde aşırı cesaretli davranabilir, mücadeleci ve hırslı olabilirsiniz. NOVA GUNLERİ 12-23 Aralık’ta beklenen maddi destekler konusunda zorlayıcı gelişmelerle karşılaşmak mümkün. Maddi konular ile ilgili çatışmalar olabilir. Kontrolü kaybetmemek gerekiyor ama sonuçlar zafer başarı gösteriyor.

OĞLAK BURCU
Bu ay gökyüzünün hareketi dostluklar, ileriye yönelik ümitler ve planlar gibi konuları harekete geçirecek. Özellikle Aralık ayının ilk on gününde sosyal hayatınız, arkadaşlar, dostluklar, beraberlikler ilgili olaylar duygularınızı etkileyebilir farklılaştırabilir.10 Aralık’tan itibaren sosyal çevreniz, dostluklar ve arkadaş çevrenizle ilgili eski sorunlar ortaya çıkacaktır. Etkileyici değişimler yaşamak veya eski arkadaşlıkların yeniden gündeme gelmesi mümkün. Bu ay değişimler günlük hayatınız, sağlıkla ilgili alanlar, çalışma kapasitesi, üretme şekli gibi konularda etkiliyor. Bu konularda etkileyici değişiklikler yaşanması mümkün. 21 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Güneş kişiliğiniz ve yeteneklerinizle ilgili konuları tekrar harekete geçiriyor. Bu konularda özellikle NOVA GÜNLERİ 24-29 Aralık günleri sizin için önemli veya yönetici konumunda bulunan kişilerle işbirliklerine gidilebilir ve büyük güç elde edilebilir. Uzun süren sıkıntılarda son bulma karışık işlerin sonuçlanması aşkta ferahlama ilişkilerin düzene girmesi sağlanıyor.

KOVA BURCU
Aralık ayı Venüs etkisi ile iş, kariyer, gelecek planları ve toplumsal statü gibi konuları harekete geçirecek. İş, ofis, kariyer ve gelecek planları gibi konularda merak artıyor. İş ve kariyer ve de hedeflerle ilgili konularda güç mücadeleleri, para ve ilişkiler yüzünden gerilimler çatışmalar görülebilir. Özellikle Aralık ayının ilk on gününde ev, aile, yaşam alanı konularında arzular ve duygular çok yükselebilir odaklanma çok artabilir. 15 Aralık’tan sonra işiniz ve kariyeriniz ya da patronunuzla ilgili eski sorunlar gündeme gelebilir ve meydana gelen gelişmeler etkileyici olacak. Patron, yönetici, iş arkadaşlarıyla ilgili iletişim üçgeninde kalabilirsiniz. NOVA GÜNLERİ 15-23 Aralık’ta gizlilik gerektiren olaylar yüzünden üzerinizde çok fazla baskı hissedebilirsiniz. Olayların kontrol dışı gelişmesi yüzünden endişeler, kayıp hissi, karamsarlıklar artabilir. Bağımlılıklar, takıntılar gibi konularda oldukça zorlayıcı gelişmelerle karşılaşmak mümkün. Kontrolü kaybetmemek gerekiyor. Agresif ve sabırsız davranışlardan kaçınmalı, söylenen sözlere dikkat etmeli.

BALIK BURCU
Aralık ayı enerjileri İyi duyguların yükselmesiyle yaşanacak gelişmeler ve bağların kuvvetlenmesine neden olabilir. Özellikle 19 Aralık’tan sonra hukuk ve yüksek eğitim ile ilgili eski sorunlar gündeme gelebilir veya uzakta yaşayan bir yakınınızla ilgili önemli gelişmelerden etkilenebilir veya yabancılarla ilgili gelişmeler etkileyici olabilir. Bu günlerde bu sorunları halletme fırsatı bulabilir ve büyük ölçüde rahatlayabilirsiniz. Ay boyunca arkadaşlar ve cemiyet hayatınız ile ilgili oldukça hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Eğer tetikte ve kararlı olup birkaç kozmik sınavı atlatırsanız, tamamen yeni bir seviyeye ulaşabilirsiniz. Rakipleriniz bile sizinle karşılaştıklarında sizi övecekler. Adeta içi ödüller dolu bir balonu patlatacaksınız ve balonun içindekilerin hepsi sizin ayaklarınızın dibine dökülecek. Güzel bir duygu olsa gerek! Tüm bunların olması için izlemeniz gereken tarih, NOVA GÜNLERİ 11 -19 Aralık. Bu günden sonraki iki hafta içinde adınızı plakete yazdırmak için elinize bir sürü mesleki fırsat geçecek

 

Haber Revizyon Aralık 2015 egemen töreli 1

 

Haber Revizyon Aralık 2015 egemen töreli 2

HABER REVİZYON DERGİSİ ARALIK 2015