Burçlar Arası Cinsellik Uyumu

KOÇ

İkizler ile Koç burcu güzel bir ilişki yaşayabilir. Her iki burçta heyecan ve aktiviteden hoşlanırlar. Koç burcu Aslan ile de güzel bir ilişki yaşayabilir ama zaman zaman iki burç arasında liderlik krizi çıkacaktır. Yay ile Koç arası mutlu bir cinsellik yaşanabilir. Terazi ve Koç burçları arasında tutkulu bir cinsellik vardır ama Koç, Terazinin düşüncelerine uyum sağlayamaz. Kova burcu ile ilişkisinde ise bencil kişiliği olay yaratacaktır.

Uyumlu Burçlar: Aslan, yay, terazi, kova, ikizler, koç

BOĞA

 

Yengeç burcu Boğa’nın en iyi anlaşabileceği burçtur. Yengeç, duygusal ve sevecendir. Boğa ile Balık burcu da çok iyi anlaşır ama duygusal ve romantik olması Boğayı oldukça zorlar. Balık ile Boğanın cinsellik uyumu mükemmeldir ama duygusallık işi bozar. Akrep ile Boğa tam karşıt burçlardır. Çok ateşli ilişkiler yaşarlar ama üstünlük ve inatçılık Akrepte ön planda olduğundan anlaşamazlar. Boğanın en iyi ilişki yürütebileceği burç Oğlaktır. Başak ise Boğa için kısa süreli bir birlikteliktir.

Uyumlu Burçlar: Balık, yengeç, oğlak, başak, akrep, boğa

İKİZLER

İkizler ile Koç çok tutkulu bir ilişki yaşayabilirler. Yay ve İkizler birbirine karşıt ama benzer burçlardır bu nedenden dolayı iyi bir ilişki yaşayabilirler. Değişken burç birliktelikleri sabit nitelikli inatçı olmalıdır.

Uyumlu Burçlar: Koç, yay, terazi, kova, aslan, ikizler

YENGEÇ

Oğlak, Yengeçin en tutkulu partneridir. Fakat Boğa sekste en iyi anlaştığı burçtur. Yengeçin Balıkla olan ilişkisi çok romantik olduğundan dolayı sıkıcıdır. Akrep ile sekste uyumlu olsa da Akrep tatmin olmaz. Yengeç ile Başak uyumu güzeldir ama Yengeç bu ilişkiden sıkılır.

Uyumlu Burçlar: Oğlak, boğa, akrep, yengeç, balık, başak

ASLAN

Terazi burcu Aslan ile en güzel dengeyi kurabilen burçtur. Göz alıcılığı, estetik anlayışı, asaletli Aslanı fazlasıyla mutlu eder. Sekste de en iyi anlaştığı burç Aslandır. Kova ile Aslan karşıt burçlardır. İkisi de inatçıdır ve ilişki yürümez. İkisi arasındaki seks iyi yürür ama uzun vadeli olmaz. Yay ve Aslan iyi anlaşır ama Yay zaman zaman Aslanın sinirlerini bozar.

Uyumlu Burçlar: Kova, terazi, yay, koç, aslan, ikizler

BAŞAK

Balık burcu Başağın en uyum sağladığı burçtur. İkisinin de zengin fantezi dünyaları vardır. Aslında birbirlerinin zıt burçlarıdır. Başak en mükemmel ilişkiyi Oğlak ile yaşar. İlişkinin en büyük dez avantajı birbirlerine karşı pek açık değillerdir. Başak soğuktur. Karep ile Başak çok çekici gelirler fakat üstünlük taslama dertleri yüzünden birlikte olamazlar.

Uyumlu Burçlar: Boğa, balık, akrep, yengeç, oğlak, başak

TERAZİ

En iyi anlaştığı burç Aslandır. Koç burcu ile de iyi anlaşan bir çift olabilirler. Yay ve Terazi birbirlerine hayrandırlar. Terazi, İkizler ile ilişkilerinde başarıyı ve mutluluğu yakalayabilirler.

Uyumlu Burçlar: Kova, ikizler, koç, aslan, yay, terazi

AKREP

Akrep genel olarak uyumlu bir burçtur dolayısıyla her burç ile güzel ilişki yaşayabilir. Aşık olduğu taktirde hepsi ile çok güzel seks yaşayabilir. Tam bir cinsellik burcudur. Balık ile olan ilişkisinden çabuk sıkılabilir. Başak ile çok keyifli saatler geçirebilir.

Uyumlu Burçlar: Yengeç, balık, boğa, oğlak, başak, akrep

YAY

İkizler burcu Yay burcunun sekste en iyi olduğu partnerdir. Yeniliklere açıktır. Yay burcunu en mutlu eden burçlar Aslan ve Koçtur.

Uyumlu Burçlar:  Aslan, terazi, koç, yay, ikizler, kova

OĞLAK

Yengeç ve Boğa burçları Oğlak burcunun en ateşli partnerleridir. Başak burcu ile pek anlaşamazlar. Oğlak burcu ve Akrep arasında uyum yakalandıktan sonra uzun bir süre onları kimse ayıramaz.

Uyumlu Burçlar: Boğa, akrep, balık, yengeç, başak, oğlak

KOVA

İkizler burcu Kova burcunu her anlamda en iyi anlayan ve karşılık veren burçtur. Yay, Aslan ve Koç burçları ile yataktaki uyumları muhteşemdir.

Uyumlu Burçlar: Terazi, ikizler, aslan, koç, yay

BALIK

Oğlak ve Boğa burcu, Balık burcunun en iyi seks partneridir. Özellikle Yengeç çok yoğun duygular yaşatabilir. Başak burcu ile de oldukça uyumludur. Akrep burcu ile çok uzun soluklu bir ilişki yaşarlar.

Uyumlu Burçlar: Oğlak, boğa, akrep, yengeç, balık, başak

HABER REVİZYON DERGİSİ KASIM 2017