Burçlara Göre Kadınlar

Koç

Rakip burç kadınları ile bir karşılaştırma yaptığımızda koç kadını erkek olmadan da mutlu olabilir. Başkalarının kolay mutlu oldukları yerlerde, mutluluğu çok zor kabullenirler. Kolay kadın değillerdir.

Boğa

Boğa kadınının en belirgin özelliği, güzellik ve kadınlığın simgesi Venüs’tür. Yorgun erkek sevmezler. Seksi kadınların çoğu Boğa burcudur.

İkizler

İkizler kadını çok seçicidir. Seçtiği erkek mükemmel olmalıdır. Kendisini çok sevdiğini sandığı erkeği çok konuşması yüzünden kaybetme olasılığı yüksektir.

Yengeç

Burçlar dünyasından Yengeç kadını gibi hassa ve duyarlı kadın bulunmaz. Bazı erkekler hayat boyu korunması gerektiğini düşünür. Canlı kanlı hareketlidir.

Aslan

Aslan kadını ziynet eşyalarını ve lüksü çok sever. Eşine verdiği destekle en yüksek konuma ulaşmasını sağlar. Evinde iyi bir anne, iyi bir eş ve ev kadınıdır.

Başak

Başak kadını hayatı boyunca bekar kalabilir. Seks onun için önemli değildir. Sadık bir arkadaş çevresi ona istediği mutluluğu verebilir.

Terazi

Terazi kadını değerlidir. Erkeklerin rüyalarında, hayallerinde kurdukları kadın modelidir diyebiliriz.

Akrep

Akrep kadını ateşlidir ve duygularını belli etmeyi sever. Erkekler onların bu hallerine bayılırlar. Erkeğini seçtiği zaman her şeyi ile ona bağlanır.

Yay

Yay kadınları çok neşeli, sempatik ve toleranslıdırlar. Onların eğlenceli bu ruh hali çevrelerindeki herkese bulaşır. Cazibesi erkekleri sıraya sokar.

Oğlak

Oğlak kadını belirlediği hedefe sağına soluna bakmadan caydırmalara ve yönlendirmelere fırsat vermeden başarıya doğru emin adımlarla ilerleyip en üst basamağa kadar çıkar.

Kova

Kova kadının değişikliğe bayılır hatta birkaç ayda bir ev mobilyalarını bile kökte değiştirebilir. Sık sık yer değiştiremeyeceği için evlerinin şekillerini, eşyaların değiştirmeye bayılırlar.

Balık

Tam aşık olunacak bir kadındır. İyi, yumuşak ve sevgi doludur. Sadık, uyumlu ve güvenilirdir. Herkese yardım etmek için elinden geleni yapar.

 

Haber Revizyon 2015 Ağustos burçlara göre kadınlar

 

HABER REVİZYON DERGİSİ AĞUSTOS 2015