Burçlara Göre Meslekler

KOÇ

Ordular ve askeri güçler, atletler, berberler, marangozluk, hayır kuruluşları, kimyagerlik, inşaat işçiliği, dişçilik, yangın ve itfaiyeciler, çilingir, ormancılar, makinistlik, tamircilik, imalat, metal işçileri, cerrahlar ve güreşçiler.

BOĞA

Dansçılar, moda, bahçıvanlık, kuaförlük, otel sahipleri, jüri, pazarlama, moteller, aracılar, patronlar, müzik ve müzisyenler, şairlik, restoran işletmeciliği, güvenlik, sosyal hizmetler.

İKİZLER

Dil bilimciliği, matematik, sağlık teknisyenliği, gözlükçülük, hatiplik, matbaacılık, düzeltmenlik, konuşmacılar, demiryolları ile ilgili işler, bilim adamları, istatistik, okutmanlık, öğretmenlik, bilet satışı, vantriloklar, yazarlık, yayıncılık, iletişim ve medya.

YENGEÇ

Doktorluk, hemşirelik, anaokulu öğretmenliği, psikologluk, müzisyenlik, sanat tarihçiliği, artistik uğraşlar, oyunculuk, şairlik, vatanla ilgili görevler, cemiyet faaliyetleri, doktorluk, yazarlık, her türlü bakıcılık işleri, mahalli yönetimler.

ASLAN

Reklam, oyunculuk, yöneticilik, maliye ve maliyecilik, şeflik, borsa spekülatörlüğü, hükümet ve kamu memurluğu, avukatlık, politika, başkanlık, başbakanlık, borsacılık ve halkla ilişkiler.

BAŞAK

Muhasebecilik, reklam yazarlığı, temsilcilikler, vekillik, müfettişlik, biyografi yazarlığı, yayın teknisyenleri, komisyonculuk, kimyagerlik, ofis memurluğu, diyetisyenlik, Djlik, doktorluk, editörlük, işverenler(genel olarak), dedektiflik, çevirmenlik, kütüphanecilik, dil bilimciliği.

TERAZİ

Amatörler, mimarlık, sanat galericiliği, sanatçılar, ortaklıklar, bankacılar, güzellik uzmanları, hükümet kurma, şekerleme üreticileri, giysi tasarımcılığı, dansçılar, moda, bahçıvanlık, kuaförlük, otel sahipleri, jüri, pazarlama, moteller, aracılar, patronlar, müzik ve müzisyenler, şairlik, restoran işletmeciliği, güvenlik.

AKREP

Adli ve idari işler, politikacılar, tarım işleri dedektiflik, petrol, araştırma, terapistler, spekülatörler, borsacılar.

YAY

Danışmanlık, elçilik, okçuluk, vergi tahakkuk memurluğu, avukatlık, müfettişlik, borsacılık, , hayır kurumları, yöneticilik, doktorluk, maliyecilik, jokeyler, jüri üyeleri, hakimler, kanun koyucular, bakanlar, pasaport işleri, eczacılık.

OĞLAK

Tarım, arkeoloji, mimarlık ve mimarlar, icra memurluğu, alıcılar, marangozluk, halıcılık, sivil mühendisler, kimyagerlik, müteahhitlik, çiftlik ve çiftçilik, bahçıvanlık, jeologluk, madeni eşya imalatçılığı, tarihçiler, matematikçiler, madencilik, organizatörlük, kağıt imalatçıları.

KOVA

Havacılık, astrologlar, tahrikçiler, uçak mühendisliği ve pilotluk, otomobil imalatı, yayımcılık, saat üreticiliği ve tamirciliği, bilgisayarcılık, elektrikçiler, icatlar ve mucitler, fotoğrafçılık, radyoloji, teknik yazarlar.

BALIK

Aktör ve aktrisler, barmenler, kimya mühendisliği, dolandırıcılık, dedektiflik, şoförlük, eczacılık, soruşturmacılar, sihirbazlık, denizcilik, fotoğrafçılık, okyanus bilimcileri, gemicilik, sosyal yardım kurumları.

Haber Revizyon 2015 nisan-burclara-gore-meslekler

 

HABER REVİZYON DERGİSİ NİSAN 2015