Burçların Özellikleri

Koç Burcu

Canlılık ve yüksek enerjinin timsali olarak tanınan Koç’lar dünyada bulunmanın bir macera olduğu kanısına sahiptirler. Var olmalarının bilinci ile dolu olan bu karakter kendini gerçekleştirmek için çok ciddi bir gayret sarf edebilir. Girişimcilik, esaret ve atılganlığın her zaman izindedir. Her daim başarmak ve başarı kazanmak onlar için vazgeçilmezdir.

Boğa Burcu

İnsan canlısı olan ve ne istediğini bilincinde olan Boğa burcu var olmayı bir lezzet ve sakinlik olarak görür. Yaşamı korunması gereken dinginlik ve kalıcılık, olarak ifade eder. Tüm insanlara karşı dostane bir yaklaşıma sahiptir. Üstüm yetenekleri arasında koruyuculuk özelliği vardır. Alınganlık ve bencillik olumsuz huyları arasındadır.

İkizler Burcu

İkizler burcu, devamlın olarak hareket ve haber arayışı içerisindedir; insanlar arası ilişkilerde oldukça aktiftir, iletişim yönü güçlüdür. Bu burcun üstün yeteneği zekâsını iyi bir şekilde kullanma yeteneğine sahip olmasıdır.

Yengeç Burcu

Duygusallık ve ayrıntının yimsaki olan Yengeç burcu, büyük bir hızla değişen duyguları temsil eder. Merhamet sahibi, yumuşak mizaçlı ve iyi niyetli olup burcun olumsuz özelliği dikkatsiz olmalarıdır. Sahiplenme ve koruyuculuk burcun önde gelen özelliklerindendir.

Aslan Burcu

Organizecilik yönü son derece güçlü olan Aslan burcu yüksek takdir yeteneği ile herkesi ve her şeyi yerli yerinde değerlendirmeyi oldukça iyi bilir. Planlama yapabilme ve eli açıklık, bu bucun üstün özellikleri arasındadır. Birçok şeye kavuşma isteği ve bu konudaki orijinal fikirleri onu diğer insanlarsan ayırır. Bu burcun olumsuz olarak değerlendirebileceğimiz özelliği kendini beğenmiş olmalarıdır.

Başak Burcu

Yardımseverlik temizlik ve çalışkanlığın timsali olup, ayrıntıyı sezme özelliğine sahiptir. Disiplinli ve düzenli bir yaşamın tercih eden Başak burcu başarıya doğru her daim ilerleme yolundadır. Kimi zaman içine kapanık ve cesaretsiz görünse bile toplum içinde beğenilmek en önemli arzusudur.

Terazi Burcu

Her zaman barıştan yana olan Terazi burcu, her koşulda orta yolu bulma taraftarıdır. Saygı ve zarifliğin timsali olan terazi burçlarının üstün özellikleri dengeli ve ölçülü olmalarıdır.

Akrep Burcu

Akrep burcu fedakârlığı ile bilinmektedir. Dayanıklılık ve enerji dolu olmaları, burcun üstün yetenekleri arasındadır. Sezgisel yönü oldukça güçlü olan Akrep burcu kararlılık, inceleme yapma ve tutkuluk yönünde oldukça ilerdedir. Acıma duysundan yoksun olmaları negatif özellikleri arasında gelmektedir.

Yay Burcu

Son derece cömert bir dost olan yaylar, oldukça enerjik ve aynı zamanda da heyecan doludurlar. Hoşgörü sahibi ve yeniliklere açık oluşları önemli özelliklerindendir. Kendine güven duyan, girişimci ve öncü kimselerdir.

Oğlak Burcu

Sabır ve aklın temsilcisi olarak bilinen Oğlak burcu sorumluluk duygusuna da en üst düzeyde sahip durumdadır.
Sahip oldukları güçlü inanç ve değer yargıları bulunmaktadır. Kararlılık, üstün yetenekleridir. Yükselmek ve bu uğurda tedbirler almak önemli özellikleri arasındadır. Bunun yanı sıra oldukça meraklıdırlar.

Kova Burcu

Kayırmacılık ve haksızlığa tahammülü olmayan kova büyük bir vicdan sahibi ve aynı zamanda da oldukça insancıl bir burçtur. Aklına estiği gibi ve bağımsız bir şekilde hareket etmeyi sever. Sağduyu Kova’nın en önde gelen özelliğidir. Barışçıl ve irade sahibi olmasının beraberinde ilerlemeyi sağlayıcı olanaklar sağlamak da bu burcun ana görevidir.

Balık Burcu

Sınır çizmekten hoşnutluk duymayan Balık burcunun gerçek yaşam ile alakalı ilgili idealleri oldukça yüksektir. Duygusal olan balık burcunun, hisleri güçlüdür ve aynı zamanda empati yeteneği de bir o kadar yüksektir. Diğer insanlara karşı duyarlı hali ve şefkat duygusu üstün yetenekleri arasındadır. Para ve mutluluğu elde etmek yolunda huzurundan ve canlılığından kesinlikle taviz vermez. Kendi değerini pek çok kez küçümsemesi terk etmesi gereken en kötü huyudur.
Haber Revizyon 2016 Haziran astroloji 1

 

Haber Revizyon 2016 Haziran astroloji 2

 

HABER REVİZYON DERGİSİ HAZİRAN 2016