Burçların Efendisi Egemen Töreli’den Burç Yorumları

9 Ekim Merkür ileri harekete geçiyor KISITLAMA AKSİLİKLER bitiyor; işler imzalar sözleşmeler yoluna giriyor paralar geliyor.

 

KOÇ BURCU
Geçmişin etkisinden kurtulma var baskılar azalıyor gerginlikler yerini neşeye bırakmakta kenara rafa kaldırılan eskiler var. 3 – 6 Ekim gezegenlerin farklı etkisi ile niyetlerinizi tek noktaya odaklıyor, duygularınızı yoğunlaştırıyor ve sizi dikiz aynası yerine önünüze bakmaya yöneltiyor. Bu ay kendinize dinlenmek için izin verin ama fazla gevşemeyin yapacak hala bir sürür işiniz var. 5 – 7 Ekim ilişkinizle ilgili anlamsız sorunlar çözülmekte ve değişik yol almaya devam edecek. Nova Günleri 14 – 16 Ekim günleri, 27 Ekim dolunay karar vermekte sıkıntısız günler gerginlik havasını dağıtıcı çekinmeden harekete geçebileceksiniz. 25 – 29 Ekim disiplinli günler yeşil ışık yakıyor düşünceler belirginleşiyor.
BOGA BURCU
Bu ay aşk ve ilişkiler konusu gündemde büyüleyici çekici Venüs 26 Ekimde romantizm rüzgarları estirmekte bu da insanların gözündeki izlenim ışıltıya dönüşecek 6 Ekim de enerji veren Mars üstünüze baskı yapan konulara aydınlık ferahlık getirecektir. Ayın 27 sinde ki Dolunay atılım yapmanı yeni bağlantılar yetenek yelpaze genişliği sağlayacak. Bu ay ilişkinizde ortak bir zeminde buluşmak için fedakarlık yapmanız gerekecek. Nova Günleri ; 22 – 25 Ekim yeni ilişkiler döngüsü güneşin Jüpiter ve Neptün’le açıları etkinizi sorumluluk ve işbirliklerini desteklemesi genişletmesidir. Parada bolluk işlerden birden fazla işe yönelme ve yollarda iş kapıları mevcut.
İKİZLER BURCU
Bu ay bütün baskılardan şüphelerden değişim için zaman ayırın ve hangi fırsatlar ileride bir düşünün siz zeki çıkışlarınızla yakalarsınız yeterki isteyin. Yeni kavuştuğunuz gelecek vizyonu size hayatınızı istediğiniz yöne çevirerek stresinizi hafifletiyor zaman tanıyor değerlendirmek elinizde. Nova Günleri 9 – 17 Ekim 13 Ekim deki Yeniay’dan hemen önce elektrik yüklü Uranüs ile parlak bir açı yaparak başarıyla rutinden çıkmanı yeniliklere yelken açmanı sağlamaktadır. Yeniliklere açık olduğun kadar 25-29 Ekim direnerek eskiyi korumak isteyeceksiniz sevgiden tutunda işlerdeki konulara varana kadar. İlerlerken doğru yolda olsan da kafandaki kuruntulardan güven ve emin olma isteği baskın olacaktır.
YENGEC BURCU
Bu ay zamanınızı evde daha fazla harcayınız ev arkadaşların sevgilin ve ailenizle iyi geçinmek çevrenizi güzelleştirmek için başarılı marifetlisiniz enerjileriniz 22 Ekim’e kadar bu yönde olacaktır. Her ne kadar diğer insanların bakış açılarını anlamak kolay olmasa da bu çalışmayı yapmak kendi fikirlerinizi daha yaratıcı bir biçimde ifade özgürlüğünü size getirecektir. Nova Günleri 9-16 Ekim zihinsel açıdan yüksek günler Satürn içgüdüsel hareketlerde güzellikler katmakta size. Bu ay daha fazla iş üstlenebilirsiniz enerjiniz yüksek ama bu durumlarda hemen on ayak olmayın atlamayın ağır emin adımlarla ilerleyiniz. 23 – 25 Ekim zevk peşinde koşacaksınız.
ASLAN BURCU
Bu ay belirsizliklerin yerini gelecekle ilgili daha net konular açık olaylar yer almaktadır. Hayatınızı yoluna koymak için güvenle hareket edin karşınıza sürpriz güzellikler çıkacak umulandan, planlanandan daha güzel işler konular ve hayaller, ile karşılaşacaksınız. Zamanınızı ayırıp aile ilişkilerinizi güçlendiriniz ve evle ilgili zorunlu işleri yerine getirirseniz ileride ki yıllar için kalıcı bir temel atmış olursunuz. Nova Günleri 7 – 10 Ekim kafa karıştırıcı sinyaller var nereye gideceğini ne yapacağını karar verememe durumu güzelliklerle sonuçlanacak oluruna bırakın her şeyi ve hayallerin içinde yüzerken gerçekleşenler şaşırtacak sizleri.

 

BASAK BURCU
Bu ay eski düzen değişiklikleri devam yenilendiniz yenilenmeye hızla ilerleyeceksiniz. Güçlü iradenizle zorlu kararlar alacak hızla yükseleceksin bu ay seni üzen ayrılıkların sebebi kişiler ve sevgililer önünde dizilecekler ama iş işten geçmiş durumda yenilere adım adım yaklaşmalar var. Çoktandır görmediğiniz birilerinden yardım ve para desteği yeni işlere sevk edecek sizi. Nova Günleri 15 – 29 Ekim kavuşumlar güzel konuşmalar iş bağlantıları ve para getirisi yüksek konular mutluluk rüzgarları var. Yaşamda başarmış olduğunuz şeylere objektif baktığınızda nasıl para ve saygınlık kazanacağınızı nasıl keyif alacağınızı size gösterecektir unutmayınız.
TERAZI BURCU
Sıkıntılı gecen Eylül ayı geride kaldı. Ferah, huzurlu bir Ekim ayında mutlu beraberlikler yeni çevre ve yeni dostluklar size güzel kapılar kısmetler açacak. Doğum günleri olanlar şanslı şekilde arzularına kavuşacaklar ve sonrasında ciddi beraberlikler evlilik konusu önem kazanacak. Nova Günleri 9 – 16 Ekim evinizde parlaklık cömertlik bolluk ve neşe verecek şanslı bir şekilde pratik Satürn Neptün ile açı oluşturarak denge yaratacak size ışıklı yıldızlar yollayacaktır. Omuzlarınızdan bir yük kalkabilir fakat bunu yalnızca kutlamak yerine yeni bulmuş olduğun özgürlüğünü nasıl kullanacağını düşün…
AKREP BURCU
Uzun zamandır yalnız olan ve artık duruma alışmış kendini iş ve başka konularla avutan akrepler bu ay aşk kıpırtıları üstünüze gelen güzel aradığınız kriterlerdeki kısmetler, sevindirici ve seni canlandırıcı harekete geçirici olacaktır. Özellikle ay ortası 13 Ekim Yeniayı sıkıntıları unutma zamanı yenilenip aklınıza gelen çılgınlıkları uygulama vaktidir. Nova Günleri 22 Ekim güneş akrep burcunda olacağından 22 ile 29 Ekim arası coşkulu hareketli kalabalıklar ve para harcamalı hoş saatler afrodizyak etkilerde yükseklik libidonuzda artış var. Olgular yalnızca başlama noktalarıdır sorunun sonu değildir geleceğimiz bilgilerle elimizdedir.
YAY BURCU
Sıkıntılar bitmedi çünkü her konuda ters ve sorunlu taraftan bakma gibi alışkanlığınız var bu ay karşınıza çıkacak kişiler alışkanlıkları değiştirecek size yön verecek yeni metodlara sevk edecek itiraz etsen de yadırgasan da olumlu sonuçlar görünce hemen uygulamaya geçilecektir. Başkaları sizin yaptıklarınızı bildiklerinizi düşünse bile onların farkında olduklarından bilgilerinden daha fazlasına sahipsiniz donanımlısınız unutmayalım. Nova Günleri 17 – 28 Ekim temkinli olun patlamaya hazırsınız. Dolunay 27 Ekim’de enerjini yükseltecek. Şanslısınız arka arkaya güzelliklerle aşk ve işte zirveye doğru tırmanış mümkün.
OGLAK BURCU
İsyan ettiğiniz konu aşk ama işlerdeki başarı ve kazanç sizi aşkta sessiz ve dilinizde sitemle bıraktı artık aşkta seçici olarak fazla üstünüze gelenlerden ve ilgi odağı olmaktan bıkacağınız günler var. Sırtınızdan iten bir el hissedebilirsiniz çok ani ve hızlı hareket ederseniz geri dönüş gerekebilir. İlerlediğiniz yolun sizi tatmin ettiğinden emin olun o yüzden acelecilik yok. Nova Günleri 5 – 11 Ekim profesyonel fırsatlar var güneş Jüpiter size kullanabileceğin fırsatlar yaratacak boşa vakit kaybını önleyecek ve hayallerden gerçeğe adımlar hissedilecek. 15 – 17 Ekim zamanlama ile adımlar harikalar yaratacak mutluluk timsali saatler var ve güçlüsün.

 
KOVA BURCU
Bu ay ilişkilerde gerileyen askıda kalan her şey tekrar gündem de etrafa karşı sorumluluklar artmakta işlerde yeni düzen genişleme ve yoğunluk sizi başka alemlere başka dünyalara sevk edici noktalarda olacaktır. Davranışlarınızı ayarlama konusunda esneklik geliştirebilirseniz. Maddi gereksinimlerle ütopik hayalleriniz arasında denge kurabilirsiniz. Nova Günleri 15 – 21 Ekim uzun vadeli fırsatlar gelecek size ışıklandıracak. Güzellikler yaratacak planlarınızı gerçekleştirme de sabırsızlık göstermemelisiniz değişimde güzel etkiler sosyalleşme adına acelecilik başlayacak ve etraftan enfes destekler önünüzü açacak. Ayaklarınız yere sağlam basacak.
BALIK BURCU
Bu ay zihninizle mücadeleler var sıkıntılardan dert yandınız istediğiniz şeyler geçmişte olmadı artık önünüze gelince şaşıracak ama bunu takdir etmenizde gerekecektir. 13 Ekim yeni ay kavuşmalarda size dürüst bir hırka giydirecek önemli konularda öne çıkacaksınız. Söylemek zorunda olduğunuz şeylere olan güveniniz herhangi bir dirençle karşılaşmaksızın zorlu konuları aşmanızı sağlayacaktır. Nova Günleri 9 – 16 Ekim güç sizinledir, eyleme geçmek için hazırsınız büyük amaçlarınıza ulaşmak için anahtar konularda odaklanacaksınız. Çalışmanıza destekler ve başkalarının üstünde güven sağlamanız kapılar kazançlar açacak sizlere. 23 Ekim de uzaklara köprüler kurulacak.

 
Haber Revizyon EKİM 2015 egemen töreli 1

 

Haber Revizyon EKİM 2015 egemen töreli 2

 

HABER REVİZYON DERGİSİ EKİM 2015