Burçların Efendisinden Eylül Yorumları

Gökyüzü çok hareketli tutulmalar ve yeniay bize hazan mevsimi değil güzel heyecanlar zamanını müjdeleyici

KOÇ:
Hareketli bir ay sizi bekliyor. Karşı cinsle temas etme isteğiniz bu dönemde oldukça yoğundur. Aşkta yaratıcılık enerjiniz yüksektir, ateşliliğiniz bilinçli isteklerinizle uyum içindedir. 13 Eylül Yeniay ve güneş tutulması BAŞAK burcunda kimi zaman içinizde çelişkiler doğurabilir. Bir yandan kendinizi aşk konusunda dizginlemeniz zorken diğer yandan değerlerinize sahip çıkmanızın gerektiğini durumlar karşısında belirli bir yön çizmek zorlaşabilir. İşlerde yeni düzen yenilikçi akımlara kapılacak farklı hissedeceğin ortamlar seni güçlü kılacak. Eski ortamları terk edeceksin iyi gelecek belki şehir değişikliği bile olabilir. NOVA GÜNLERİ 9 – 14 Eylül hayaller gerçeğe dönüşmekte şaşıracak sevineceksin ama bütün planlar değişecek.
BOĞA:

Aşk hayatınız, dış dünyadaki imajınız açısından son derece olumlu olacak, fiziksel görünümünüzden tutun da tavırlarınıza kadar dikkat çekmenizi, parlamanızı ve kendinizi mutluluk içinde ifade etmenizi sağlayacak olan yeniay BAŞAK burcunda, kendi üstünüzde etkili olacak titizlenecek mükemmeli arayacaksın. Olumlu anlamda yaşamın tadını çıkarmanızı, yeniden hayatınızı yapılanmanızı sağlayacaktır. NOVA GÜNLERİ 15 – 23 Eylül İlişkisi olmayanlar için bu dönem gayet olumludur. Hem kendinizi hem de isteklerinizi kafanızın içinde oturtarak, sevgi ve saygı dolu, sadakat hisleriyle örülü ve hayatın keyifli yanlarının lezzetini tadacağınız yeni bir ilişkinin başlaması mümkündür. Çünkü kendinizle gayet barışıksınız. Kimlik özelliklerinizle duygularınız birleşmiş ve gayet sağlıklı bir şekilde olayları tahlil edebilecek durumdasınız.
İKİZLER:
Venüs ileri hareketi doğal olarak aşk konusunda epey önemli gelişmelerin başlangıç zamanlarıdır. Geçtiği yaşam alanı dolayısıyla siz İkizler için bu süreçte, fiziksel yakınlık ve cinsel yönden güçlü bir ilişki arayışı ön plana çıkabilir. Aşkı hissetmenin yolu partnerinizle olan tutkulu paylaşımlar doğrultusunda renklenir. İlişki kurma biçiminiz genel doğanızın aksine gayet ciddi ve temkinli olacak tarzda düzenlenmelidir. Yani daldan dala atlamak yerine, ilişkinin bir sorumluluk olduğunun bilincinde davranmanız önemlidir. 13 Eylül Yeniay ve güneş tutulması BAŞAK burcunda kimi ikizlerde gizli ilişkiler veya gizliliğe dönük beraberlikler açısından önemlidir NOVA GÜNLERİ 6 – 13 Eylül İşlerde belli düzene girme yolunda gidecek olan yeni konular başlangıçlar var keyiflenecek hırsla beraber işlere sarılacaksın.
YENGEÇ:
Tutarsız düşünceler bitti. Her şeyde belirsizlik yaşandı ama artık yatırımların meyveleri alınacak sizde rahatlayacaksınız. Bu ay anlayışlı olmalı, asıl zenginliğin huzur dolu bir beraberlikle sağlanabileceğini anlamalı, kendi tutum ve davranışlarını düzenlemeli, aşırı iyimser veya aşırı kötümser düşünmekten vazgeçmeli, geleneksel kurallar içinde bu ilişkiyi boğmamalı, her ikiniz adına ortak düşünmeyi kabul etmeli. Siz de 13 Eylül Yeniay ve güneş tutulması BAŞAK burcunda iken kendinizdeki eksikleri görmeli, onunla bütün oluştururken kendinizden vazgeçmemeli, baskı kurmaya kalkmamalı ve beraberliğiniz adına elbirliği, sevgi birliği içinde davranmalısınız. NOVA GÜNLERI 8 – 19 EYLÜL gelecek teklifler davetler sosyal ortamlar size renk ahenk katacak fırsat kapıları açacak.

ASLAN:
Mars, Aslan burcunun ateşli doğasını ortaya çıkararak, size cesaret gücü verebilir ve girişimler açısından hırslı bir şekilde öne çıkmanızı sağlayabilir. Bu durum uzun aylardır sessiz durmakta zorunda kalan siz Aslanların yeniden gücünüzü kazanmanızı ve ben buradayım demenizi sağlayacak son derece değerli bir etkidir. Kararlarınız da kalıcı olmaya çalışmanız tabi ki çok olumludur, fakat sadece baskı uygulamak adına bunu yapıyorsanız ve boş yere inat etmeyiniz bu ay önemli günler yaşayacaksınız. 13 Eylül Yeniay ve güneş tutulması BAŞAK burcunda yapılması gereken, liderlik yeteneklerinizi kullanarak hayatınıza bir yön vermek, bu yön sayesinde beraberliğiniz adına yeni bir düzen kurabilmek, eğer ilişkinizdeki sorunlar maddiyata veya sırf sizin pasif kalmanız nedeniyle gelişime kapalıysa bunun önüne geçmek ve artan güven duygunuzla hem sevdiğiniz kişiyi hem de hayatı kucaklamaktır NOVA GÜNLERİ 11 -2 2 Eylül önemli yerlere geleceksiniz.

BAŞAK: “AYIN BURCU
” TİTİZ YALAN SÖYLEMEYİ BECEREMEYEN KİŞİLERİN BURCU !

Yaşadığınız aşkın ve birlikte olduğunuz kişinin net bir gözle farkında olmak bu süreçte çok önemlidir. İçinizdeki inanç, iyimserlik gücünüz ve uzun soluklu olması adına düşündüğünüz beraberlikte ihtiyacınız olan asıl noktayı iyice belirlemek gerekir. Bu ay güneş tutulması ve yeniay burcunuzda gerçekleşiyor. Tavırlarınızı, davranışlarınızı gözden geçirmeniz gayet faydalıdır. Bu sizi, dağılmaktan koruyacağı gibi eleştirel bakış açınızı da düzene koyacaktır. Çünkü hiç kimsenin mükemmel olması mümkün değildir ve değişmeye öncelikle kendimizden başlamak yaşadığımız ilişkinin de kalitesini arttıracak ve bizi daha doğru seçimlerde bulunmaya sevk edecektir. Kendinizi yönlendirmenizin de kolay olduğu bu dönemde, aşırı iyimser ve aşırı kötümser düşünmekten uzak durmanız gerekecektir. NOVA GÜNLERİ 4 -17 Eylül birine karşı ilgi duyabilir yakınlaşabilir heyecan dolu saatler seni bekler.

TERAZİ:

Birlikte olmak istediğiniz insanda aradığınız en önemli özellik arkadaşlık olgusudur ve bunu yaşayabileceğiniz biriyle ay ortası tanışabilirsiniz. Bu ilişki önce böyle başlasa da, bir müddet sonra aranızda oldukça güçlü bir çekime dönüşebilir. Her ne olursa olsun bu sürecin anlamı yaşanan ilişkinin veya sürmekte olan ilişkinizle alakalı bazı aydınlanmayan durumların sürecek oluşudur. Ancak 13 Eylül Yeniay ve güneş tutulması BAŞAK burcunda ve sonrası yönetici gezegeniniz etkisi iletişim artmaya ve fikirlerinizi her iki yönlü olacak şekilde ifade etmeye çalışabilirsiniz. Aynı anda iki seçenek arasında kalabilir ve doğal olarak ne yönde karar vereceğinizi bilemeyebilirsiniz. Fakat bu süreçte Güneş ay sonu burcunuza enerji vereceğinden şanslısın ve NOVA GÜNLERİ 21 -30 Eylül tüm odak noktanızı yolculukların oluşturacağını ve değişik insanlarla bir araya gelmekten zevk alacağınızı söyleyebiliriz
AKREP:
Sosyal hayatınızda kısa mesafeli yolların size sağlayacağı olanakları, kendi istek doğrularınıza göre değerlendireceksiniz. Sürekli değişim içinde, hareketli bir yaşamı tercih edecek ve mutlu olacaksın. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacak finans konularında yeni fikirler ve beklediğiniz haberlere kavuşacaksınız. 13 Eylül Yeniay ve güneş tutulması BAŞAK burcunda sonra enerjiler işinizde radikal değişimler yaşayacaksınız. Uzun süredir terfilerinizin ani bir şekilde gerçekleşmesi, söz konusu. Çevresel faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. NOVA GÜNLERİ 8 – 13 Eylül para artışı kaynakları ve güzel ortamlar seninle.

 

YAY:
İş gücünüzün yüksek olduğu bir ay ve sağlam ve kalıcı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizin olanakları sizi pozitif destekleyecek.13 Eylül Yeniay ve güneş tutulması BAŞAK burcunda iken arkadaş çevrenizle iş ilişkilerinizi olumlu pozisyonlarla birleştireceksiniz. İş yaşamınızda önemli değişimler olacak. Farklı bir şirkete başlayabilir, ofisinizi başka bir şehre kaydırabilirsiniz. İşle ilgili davetler gündeme gelecektir. Beklediğiniz iş teklifleri size uygun bir şekillenme gösterecektir. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Bu nedenle oluşan gerilimleri ve stresleri de kaldırıp bir kenara koymalısınız. Yarım kalan konularınız varsa, onları ihmal etmeyerek tamamlayın. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. NOVA GÜNLERİ 9 – 15 Eylül aşk kıpırtıları yakınlaşmalar eskilerden kurtulma zamanı.

 

OĞLAK :
İş hayatınızda bir dengelenme söz konusu ne yapmak istediğinizi iyi bileceksiniz. 13 Eylül Yeniay ve güneş tutulması BAŞAK burcunda; Yaratıcı yeteneklerinizi işinizde kullanarak olumlu işlere imza atacaksınız. Bu arada ilişkisi içinde olduğunuz kişileri daha uyumlu bir şekilde idare edeceksiniz. Gelir kaynaklarınıza ilişkin olumlu değişimler olacak ve sizi güçlendirecek. Geçmiş yıllarınızın deneyimine dayanan konularda atılım yapacaksınız. Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacak bu konuda size karşı gelenlere hırçın davranacaksınız. NOVA GÜNLERİ 2 – 13 Eylül Güven arayışınızla beraber maddi konuların önemini kavramanız gündeme geliyor. Ortak organizasyon çalışmaları içinde olacaksınız.

 

KOVA:
Bu ay iş çevreniz genişleyerek, yoğunluğunuz artacak. Gelirleriniz artacak, fakat tüm bu çabalar sizi de yoracak. Ortaklıklar iş ve kariyer yaşamınızda önemli bir yer alacak. Ekip çalışmalarına önem vereceksiniz. İş seyahatlerinden kazançlı döneceksiniz. Maddi konularda olabilecek inişlere-çıkışlara dikkat edin. 13 Eylül Yeniay ve güneş tutulması BAŞAK burcunda gerçekleştikten sonra sosyal aktivitelerle ilgili harcamalarınızda artışlar olabilir. Gereksiz masrafları kısarak bir disiplin oluşturun. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz.. Fakat, iş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız NOVA GÜNLERİ 6 – 18 Eylül. Çekim gücünüz çok yüksektir. Girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerlerinize çevrilmesine alışmış olduğunuz bir gerçek. Bu ay seyahatlerin getirdiği avantajları iyi kullanmalısınız. Süregelen bir beraberliğiniz varsa, onunla birlikte beraberliğinizi güçlendiren anlar olacak.

 

BALIK:
Eylül ayında yıldızların konumu ortak işlere, karşı cins ilişkilerine ve para konusunda olumlu gelişmelere işaret ediyor. Aldığınız kozmik etki ile maddi ve manevi destek arayışı içinde olabilir, süregelen işlerin ve ilişkilerin değerlendirmesini yapabilirsiniz. 12 Eylül’e kadar olan dönemde her ne kadar Güneş’in enerjisi ortak çalışmalarda ve karşı cinsle olan ilişkilerde yeni gelişmeleri ortaya çıkarsa bile,bu dönemde evlilik veya ortaklık ilişkinizde farkında olmadığınız bir durumu açığa çıkararak ilişkinizin boyutunu değiştirebilir. 13 Eylül Yeniay ve güneş tutulması BAŞAK burcunda gerçekleşirken Bu etki altında karşı taraftan kaynaklanan fikir değişiklikleri sizi zorlayabilir. Sözlerin yerine getirilmemesi ve geciken kararlar söz konusu olabilir. NOVA GÜNLERİ 11 – 23 Eylül iç dünyanızda ferahlama sağlıkta güzel gelişmeler var.

 

egemen töreli 1

 

egemen töreli 2

 

Haber Revizyon Dergisi Eylül 2015