Cİhangir’in En Renkli Mekanı “YIMIRTA”

Bir tarafta 7’den 70’e herkesin tanıdığı ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, diğer tarafta menajer, basın danışmanı ve halkla ilişkiler denildiğinde akla ilk gelen isimlerden Özgür Aras. İkisi de alanlarında zirveye tırmanmış isimler.

 

İkilinin özenle hazırladığı Yımırta Cafe, daha açılmasının üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen beğenileri üzerine toplayarak Cihangir’in en uğrak mekânlarından biri olmayı başardı bile.

Yemek yemeyi seven iki dost, hazırladıkları menü ile aslında hepimizin bildiği tatları bizlere kendilerine özgü bir tarzda sunuyorlar. Günün her saati kahvaltı yapma imkânı bulabileceğiniz mekanın menüsü bir hayli zengin; özellikle de sunum şekilleri karından önce gözü doyurmaya yetiyor.

Yımırta’nın Cihangir’deki yerini, Mehmet Ali Erbil ve Özgür Aras’ın yakın arkadaşları Stelyo Pipis bulmuş.
İkili, ünlüler dünyasında şaşılacak olsa da alkol kullanmayanlar arasında ve Yımırta’da da alkollü içecek servisi yok.
N e d e n  g i d i l i r?

Pek çok sebebi olmakla birlikte, günün her saati kahvaltı yapılabilmesi, iç tasarımının özgün ve eğlenceli olması, servis ekibinin güler yüzlü olması. En önemli sebeplerden birisi de tabii ki Mehmet Ali Erbil ve Özgür Aras’ın ev sahipliği ve misafirperverlikleri.

Yımırta’nın sahipleri ünlü olunca, Bülent Ersoy ve daha pek çok ünlü müdaviminin olması da kaçınılmaz bir durum haline geliyor.

haberrevizyon eylül 2012 yımırta

HABER REVİZYON DERGİSİ EYLÜL 2012