Egemen Töreli – Kasım Burç Yorumları

Kasımda AŞK başkadır. Merkür ileri doğru hamle yaptı bizlere kapılar açılıyor coşku, güzellik, ferahlık getiriyor.

 

KOÇ

Sakin geçen günler sona erdi artık seyahatler yollar ve güzel bağlantılarla dolu bir ay var günleriniz gerginlik ve heyecan değil adrenalin yüklü olacak, işlerde eğitimde merak saracağınız bölümleri uyarlamalarla boş zamanlarınız dolu geçecek.Yabancı dil bu ay önem kazanıyor gereksinim hissi ağır basacak ve eğitimde bir kısmı yabancı dil ve yurt dışı konuları ile ilgili olacak yeni bir ile tanışma ama bir o kadarda ondan kaçma operasyonları var peki nedir bu çelişki koçlar aklınız onda ama siz kaçışlardasınız hadi bakalım hayırlısı 11 Kasım sonrası güzellik vücut kusurları ve estetik konularına yoğunlaşacaksınız. Görüşmeler fikir almalar ve kararlı bıçak altına yatmalar var.

BOĞA

Kasım ayları boğalar da şanslı geçer para gelişi yeni işler yeni ev araba yaşamda tazelenme getirir genelde ama bu yıl hayallere götürecek ve biraz da hayaller tetikleyecek ve risk almayı her zaman sevmeyen boğa cesaretlenir hale geliyor. Mükemmeli yakalamasının güç olduğu düşünen birey aşkta rahat tavırlar içinde kolayca ilişkiye girebilir. DIŞ ETKİLER GEÇMİŞTEN GELEN SIKINTILAR BİTTİ artık gülme zamanı özellikle ilk hafta doğanlar ve mayıs son hafta doğan boğalar sözüm sizlere evlere kapanmayın yeni konular kafanızda canlandı size katkılı bır etki yaptı aslında bu ay çok gezmek tozmak eğlence seninle olacak sansınız yaver gidecek yeni projelerde kendinizi göstereceksiniz. NOVA GUNLERİ 6-19 Kasım.

İKİZLER

Ekim ayından süre gelen yatırımların meyvelerini alma zamanı Kasım ayı adeta hasat gibi para getirilerinden çok mutlu olmuyorsanız azla yetinmesini bilin çünkü sizin çok da olsa burun kıvıran bir yapınız mevcuttur 13 Kasım tarihinde bir düzlük ve beklenmedik güzeliklerle karşılaşacaksın 16 kasımda sıkıntılı gibi gözüken durumlar birden rahatlık olarak tersine dönecek 6 Kasım Dolunay asabi gerginlik şüphecilikte boş vermişlikle yerini değiştirecek umursamaz relaks tavırlarınız etrafı ve sevdiğini şaşırtacak..NOVA Gunleri 22-24 Kasım radikal eylemler sıra dışı olma ihtiyacı hissedeceğin günler her daveti kabul etmeyip seçici görüşmeler ve sizi yukarılara tasıyacak asalet oluşacak.

YENGEÇ

Bu ay ilişkilerinizde sevgi de realiteden uzaklaşmadan hareket etmeniz çok önemli ve faydanıza olacaktır, heyecanlar ve hevesler tavan yapacak kafanızı takmadan canınızı sıkmadan olumlu düşünerek geçirmeniz gereken dönem. 6 Kasım Dolunay arkası 9 Kasım tarihinde iş konularındaki yeni projelerin ve girişimlerin olacağını müjdeliyor cok yoğun ve ara vermeden çeşitli kollardan yaratıcılıkla çalışarak hedefinize varabilmeniz mümkün. 22 Kasım Güneş Yay burcunda seyrine başladığında, çalışma hayatınızda bazı yeniliklerde bulunacak iş yerinizden tutunda iş konularına varana kadar yansıyacaktır.Yolculuklar iş yolculukları, keşif anlamındaki geziler, kurs programı ve staj gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz. NOVA GUNLERI; 26-28 Kasım.

ASLAN

Bu ay hem kış beklentileriniz hem de kışı sevmemeniz çatışmalara yol açmakta alışveriş çılgınlığınızı frenlemeniz ve para konusunda dikkatli günler sizi bekliyor özellikle yeni iş başlangıçları iş değiştirmeler de 24 Kasıma kadar yapılmalı sıkı incelemelerle sağlam adımlar atılmalıdır. Venüs Yay burcunda seyirlerine başladığında yılın aşk ve sosyal aktiviteler anlamındaki en güzel zamanı geldi diyebiliriz. İşte kış günleri davetler yemekler kalabalıklar size renk katacak aranan yüzünüz içiniz mutluluk dolacaktır ve rahatlamış hissedebilirsin… Aşk evinizde seyir halinde olan Merkür ve Venüs gezegenleri hem ilişki anlamında hem de zihinsel anlamda sizi pozitif bir şekilde düşünmeye, yeni deneyimlerin heyecanına kapılmaya davet ediyor. 13-17 Kasım NOVA GÜNLERİ.

BAŞAK

Kasım ayı yeniliklerle dolu geliyor size istemeden önünüz arkanız değişmelerle dolu olacak sevgili Başak burçları toprak grubu olarak şanslısınız, sıkıntılar geciken paralar artık bitti, geçmiş ile alakanız kalmadı arkanıza bakmayı sevmeyen sizler yeni hedefler oluşturmaktasınız boğa burcunda ki 6 kasım da dolunay size renk katacak aniden acılan iş kapıları koşturmalar paranın seri ve sürekli gelmesi sizi başka konulara itecek,yeni bir yuvada yeni yaşam yeni bir ev oluşacak. Bazılarınız bu dönemde farklı şehirde olan bir yakınınızı, sevdiğiniz kişiyi ağırlayabilir onlarla değişik çalışmalar içine girebilirsiniz.Yatırım amaçlı çoktandır aklınızda olan bir ev satın alma işini de yine bu dönemde gerçekleştirebilirsiniz. NOVA GUNLERI 25-29 Kasım.

TERAZİ

Bu ay başta eğitim olmak üzere, seyahatleri, bilgilenmeyi, derin düşünme ağır basmaktadır. Özgürce hareket etme, risk almaya meyillilik, olumlu düşünme, limitlerinizi zorlama gibi ruh halleri yaşanabilir. 6 Kasım dolunayı özellikle sizi gerginleştiren konu ve kişilerden uzak durmakta fayda var o kişilerden uzaklaşırsanız rahat pozitif bir şekilde etrafınıza bakmanız sıkıntınızı probleminizi çözmeniz olasıdır. Sürekli çalışma veya tam tersine işsizlik gibi sorunlar rahatsız edici olabilir. Eylemde bulunmak istediğinizde karşınıza detaylar çıkar, ikinci planda kaldığınızı düşünmek rahatsız edici olabilir. Prensiplerinize ters düşen durumlarla mücadele etmek istediğinizde kendinize olan güven duygunuzun düşük olduğunu fark edebilirsiniz. NOVA GUNLERI 26-30 Kasım.

AKREP

Bu ay kendi imajını değiştirebileceğin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanacağın günler var hemen öne doğru sıçrama ve fırsatlardan kaçma ile arada kalacaksınız yağmur gibi güzellikler size gelecek yeni ayda yenileneceksiniz. 21 Kasım’da Venüs çekiciliği size değişim ve ışıltı verecek çok aranan ve seksapelinizin yüksek olduğu günleri müjdelemektedir. Hareketliliğin işareti bolluk dönemi ve şanslı günlerdesiniz. İşlere hevesli ve istekli yaklaşımlarınız ve iyimser düşüncelerinizle kolayca para kazanabilirsiniz ancak bir o kadarda kolayca harcamanız mümkün tabi ki bunu da sıkı tutmanıza bağlı bu arada küpünüzü doldurun ileriki günlerde lazım olacak çünkü. NOVA GÜNLERİ 13-25 Kasım.

YAY

Bu ay geçen aydan gelen güzelliklerle dolu ve ayın ilk haftası kendi başınıza hareket etmeniz yanınızdakileri dinlememeniz yüzünden sıkıntılı ve sıkıcı geçecek en üstlerde yer almak şöhret para nam ve ün Kasım ayından yılbaşına kadar etrafınızda dolanacak ve siz medyatik tanınmış yada güzel işlere damgasını vuran kişi haline geleceksiniz şöhret şarkı yada oyunculukla değil başka yollardan özellikle toplumdaki kalabalık yerlerden gelecektir. 11 Kasım sonrası, iş konularında oldukça hareketli paralı ve koşturmalı bir dönem başlar, bu dönemin sonuçları gurur vericidir. Bir yandan amacınız için deli gibi çalışırsınız diğer yandan etrafınızdaki insanlarla iş veya sorumluluklarınız konusunda kimi zaman karşı karşıya gelirsiniz. Amacınız zirveye çıkmaktır. NOVA GÜNLERİ 11-23 Kasım.

OĞLAK

Geçen aydan devreden sıkıntılar belirsizlikler seni üzenler ortadan kaybolmakta ve yeni kararlarla yeni sayfalar açıldı hepiniz de aşk evinizin yöneticisi Venüs, ruhsal olarak içe yönelen coşkulu ve iyimser duyguların işaretidir. Bu demektir ki hem kariyer hem de aşk konusunda şöyle geriye çekilerek hayatın özünü yakalama arzunuzu pekiştirir. Kişi dış dünyadan ziyade kendi dünyasında duygularıyla baş başa kalmayı tercih edebilir.kendini yıpranmış hırpalanmış hissedebilir aslında öyle olmasa da .Uzak yollarda bulunan kişilerle bağlantıya geçmek, gizli saklı ve hatta yasak bir ilişki yaşamak gibi özel durumlar da yine bu dönemin etkilerinden sayılabilir. NOVA GÜNLERİ 16-17- 28 Kasım.

KOVA

Bu ay mesleki konularda, kendinize olan güven duygunuzun son derece önemli olduğunu anlayacak yaşayacaksınız Başarıya ulaşmak için gücünüzün sınırlarını bilmeniz, durumunuza göre düzenlemelerde bulunmanız dönemi verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayabilir. Mars bu dönemde özellikle ilişkiler büyük öneme haizdir. Sinirli, dışa dönük, kimi zaman fazla özgüven iş ilişkiniz olan insanlarla aranızda çatışmalara neden olabilir. Kimileriniz için bu durum, güçlü bir ortağın üzerinizde denetim uygulaması ve sabit fikirlilikle isteklerini kabul ettirmesi anlamına gelebileceği gibi, sizin başkaları üzerinde baskın olmaya çalışmanız şeklinde de görülebilir. NOVA GÜNLERİ 12-23 Kasım.

BALIK

Bu ay sessiz ve derinden gitmeyi planladınız ne zamandan istediklerin hayaller düşünceler yılbaşı üzerine kadar coşacak ama bir o kadarda yıpranacaksınız şimdi bu uçlarda yaşamak niye diyecek etrafınız ve şüphe içinde olabilirler size karşı, şaşırtıcı kararlar bile kapıda hayırlısı olsun Merkür ileri seyrine başladı eğitim hayatı, akademik kariyer, yeni bir iş değişimi, iş ile alakalı görüşmeler gibi konularda hareketlenmeler görülür. Zihinsel anlamda hevesliliğiniz artar. Jüpiter yanı bolluk gezegeni bu dönemde Aslan burcunda olduğu için doğal olarak parasal açıdan kendini güvende hissetmek isteyen birey yeni bir değişim için kolları sıvalayabilirsin NOVA GÜNLERİ 16-29 Kasım .

Haber Revizyon 2014 KASIM egemen töreli

 

HABER REVİZYON DERGİSİ KASIM 2014