Gözünüz Arkada Kalmasın

Güvende olmak, insanın en temel ihtiyaçlarının başlarındadır. Kişisel güvenliğimizin yanında, sevdiklerimizin ve sahip olduğumuz diğer varlıkların da güvende olduğunu ve her şeyin yolunda gittiğini bilmeden yaşamımızı rahatlıkla sürdürmemiz pek de mümkün değildir.

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte, güvende olma ihtiyacımızı giderecek ve bundan seneler önce duyduğumuzda bir hayal gibi gelen hizmet veya ürünler artık ulaşılabilir hale geldi. Tüm dünyada yaşanan ekonomik krizler, insanları kolay yoldan para kazanmaya teşvik ettiği için hırsızlık ve gasp gibi olaylar da bir hayli arttı. Dolayısıyla, güvenlik sistemlerine duyulan ihtiyaç ve beklentiler de bu olaylarla doğru orantılı bir şekilde arttı.
Tüketici gözüyle bakıldığında; verilen hizmetin ve sunulan seçeneklerin miktarı, hizmet sonrası servis garantisi, sorun olduğunda etkili sonuç ve çözümlere kavuşturma gibi ölçütler de bu tür hizmet veya ürün alımlarımızda önem kazandı.

Bu alanda hizmet veren ve çözüm ortaklığı sunan firmalar için de, beklentilerin ötesine geçmek, inovatif çözümler sunmak ve bunu tüketicinin memnuniyetini odağında tutarak yapmak gibi kalite standartlarını yükseltecek çalışmalar yapmak olmazsa olmazlar arasına girdi. İşte tam da bu noktada; hizmet kalitesi ve yüksek teknoloji birleştirirken, güvenlik sistemleri konusundaki ihtiyaçları en etkili ve sürdürülebilir şekilde gideren ATS Elektronik Güvenlik Sistemleri karşımıza çıkıyor. ATS Teknoloji uzmanlarının geliştirmiş olduğu özel programlar aracılığı ile ihtiyaç analizinden başlayan çözüm ortaklıkları ile pek çok ev ve iş yeri, güven içinde çalışıyor.

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN!

ATS Güvenlik Sistemleri, “Gözünüz Arkada Kalmasın” sloganıyla, çözüm ortaklığında bulunduğu kurum ve kuruluşlara; kamera görüntülerini, cep telefonları aracılığı ile izleme imkânı sunuyor.

ÇOCUĞUNUZ EVDE VE SİZ BAKICININ ÇOCUĞUNUZA NASIL DAVRANDIĞINI MERAK MI EDİYORSUNUZ?

Çalışan çocuklu aileler, genelde çocuklarını bakıcılara emanet etmek zorunda kalıyor. Her ne kadar güven duyulup bırakılsa da ebeveynler için evde olan biteni görebiliyor olmak, özellikle çocukların kendilerini ifade edemedikleri yaş dönemlerinde daha bir önemli hale geliyor. Bununla birlikte medyada gördüğümüz şiddet uygulayan bakıcıların konu edildiği haberler, aileleri iyice tedirgin etmekte ve akıllarında soru işaretleri bırakmakta. Acaba çocuğum ne yapıyor? Yemeğini yedi mi? Uyudu mu? Bakıcı çocuğuma nasıl davranıyor?

Tüm bu soruların cevabı hemen üstteki başlıkta! ATS Güvenlik Sistemleri Teknoloji Uzmanlarının, kullanıcı istekleri doğrultusunda hazırlayıp geliştirmiş olduğu uzaktan erişim programları sayesinde Gözünüz Arkada Kalmayacak… İçiniz rahat bir şekilde, gelişmiş güvenlik teknolojisi ile oturduğunuz yerden, internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar, mobil cihaz ve hatta cep telefonunuzdan bile, evde çocuğunuzla ilgilenen bakıcıyı, iş yerinizde görevli personeli, geçmiş zaman kayıtlarını, ATS Güvenlik Sistemleri sayesinde gerçek zamanlı izlemeniz ve konuşmaları dinlemeniz mümkün.

Güvenlik sistemleri konusunda daha pek çok alanda çözüm ortaklığı yapabileceğiniz ATS Güvenlik Sistemleri’nin diğer hizmetleri için, www.ats.gen.tr adresine bakmanız yeterli. Ondan sonrası için zaten “Gözünüz Arkada Kalmasın”.

haberrevizyon eylül 2012 ats güvenlik 1 haberrevizyon eylül 2012 ats güvenlik 2

HABER REVİZYON DERGİSİ EYLÜL 2012