Haber Revizyon Dergisi 2015 Haziran Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin HAZİRAN 2015 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı.

 

Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER HAZİRAN yazısı “Herkes Döşenmiş Raylarda Gitmeyi Kolay Gibi Görür!” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 

 

Türkiye İhracatçılar 2014 yılının ihracat şampiyonlarını açıkladı.

 

“Türkiye Uzay Çalışmaları” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TUSAŞ Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test Merkezi’nin açılış törenine katıldı.

 

Gazeteci/ Yazar Sefa Koyuncu “Avrupa’nın Kalbine İndik” başlıklı yazısı ile Haber Revizyon Dergisi 2015 Haziran sayısında. “54 yıldır gözlemci olarak kapısında beklediğimiz CERN’e, parasızlıktan giremiyorduk!

 

Geleceğin Yarışçıları” Tübitak ve Hava Harp Okulu ortak bir çalışmaya imza atarak Hezarfen Havaalanı’nda 25 takımın katılımı ile 2 gün boyunca gerçekleştirilen “FFD Future Flight Design – Uluslar arası Geleceğin Hava Araçları Tasarımı Yarışması”ında kazananlara ödülleri verildi.

 

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman AyvaArtık Yarın Geldi

 

Nazca Çizgileri” Uçsuz bucaksız Güney Peru çöllerinde büyük bir sır ve ustaca toprağın üzerine işlenmiş canlıları anlatan desenler, dev geometrik şekiller, gökyüzünden bakıldığı zaman muhteşem ve alışılmadık bir manzara görmemize sebep oluyor. Astronomik takvimlere, antik ırklara ve hatta uzaylılara kadar çeşitlilik gösteren Nasca Çizgilerinin neden yapıldığını sorgulamamızı sağlıyor. Yapılan kazı çalışmalarında bulunan kafası olmayan bir ceset bu çizgilerin nasıl oluştuğu konusunda ipuçları verebilir mi?

 

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER İstanbul 2. Bölge Bağımsız Milletvekili adayı Metin ŞENTÜRK ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

 

Hayalet Yapılar – Çandarlı Hamamı, Haber Revizyon Dergisi 2015 Haziran sayısında.

 

Yüksel Güleç, “Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının, kişinin hak ve ödevleri kısmında yer alan, 18. Maddesinde zorla çalıştırma yasağı bölümünde şöyle der; “Hiç kimse zorla çalıştırılamaz. Angarya yasaktır.”

 

Haber Revizyon Dergisi Proje Yönetmeni Halil PETEK, CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Süleyman ÇELEBİ ile 47 yıllık siyaset hayatı, siyasetin şu anki durumu ve geleceği üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

 

PALMİRA, orta Suriye’de antik zamanların önemli dini ve ticari merkezi olan, UNESCO tarafından 1980 yılında Dünya Miras Listesi’ne alınan şehirdir.

 

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki seçim kampanyalarında kullanılan hipnotik telkin yöntemlerini araştıran Hipnoz ve Bilinçaltı Değişim Uzmanı Mehmet Başkak, Haziran seçimleri öncesinde siyasi liderlerin bilinçaltı davranışlarını inceledi. Ortaya ilginç bir siyasal iletişim analizi çıktı. Bazı liderler bilerek ya da bilmeyerek hipnozu en güçlü şekilde kullanırken bazıları da farkında olmadan tersine hipnoz yaparak partililerin bile tepkisini çekiyor.

 

 

Prof. Dr. Arif VerimliTürk Polisinin Ruh Sağlığı” “İşyerlerinde stres çoğunlukla bu alanlarda
yaşanmaktadır. Görevlerde belirsizliğin olması, çatışmaların kişiler arasında yaşanması, sorumluluğun aşırı olma baskısı, iş yükünün yoğunluğu, işyerine katılımsızlık ve işyerinde yerleşim sorunları başlıca yaşanan sorunlar arasındadır.

 

Dr. Haydar Dümen, “Akıl ve İhtiras” başlıklı yazısı ile Haber Revizyon Dergisi 2015 Haziran sayısında.

 

Astroloji, “Hangi Burç Nasıl Aşık Olur?”

 

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2015 HAZİRAN sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

Haber Revizyon 2015 Haziran

 

HABER REVİZYON DERGİSİ 2015 HAZİRAN