Haber Revizyon Dergisi 2015 Kasım Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin KASIM 2015 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 

 

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in KASIM yazısı “Gölgen Senin Gerçeğindir!..” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) İhracatta umutları 2016’ya taşıdı. Ekim ayında yapılan ihracat TİM verilerine göre geçtiğimiz yılın Ekim ayına oranla % 1,5 düşerek 12 milyar 351 milyon dolar oldu.

 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekilliği genel seçim sonuçları ile ilgili bir değerlendirme de bulundu. “Kısa süreli gelişmeler millî iradeye istikrardan başka çıkış yok dedi, böyle bir karar vermeyi ortaya koydu. Çıkan neticenin ülkemiz, milletimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

 
Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva “Camilerde Erişebilirlik Standartı”

 
ATS Grup yönetim Kurulu Başkanı R. Aytekin TÜRKER 19. Uluslar arası Rusya Savunma Fuarını ziyaret etti.

 
Haber Revizyon Dergisi Kasım 2015 Özel Haber “İnternet Hayatımızı Yönetiyor

 
LÖSEV tarafından hazırlanan “10 Adımda Nasıl Kanser Olunur?” Haber Revizyon Dergisi Kasım 2015 sayısında.

 
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık açıkladı: “Milli Proje Yerli Otomobil

 
Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER, kültürlerin buluşma noktası, Tolstoy ve Lenin’in eğitim gördüğü Rusya Federasyonu’na bağlı Tataristan özer Cumhuriyeti’nin başkenti KAZAN’ ı sizler için gezdi.

 
Dr. Haydar Dümen’in kaleminden “Erkek Nefesi Hamile Bırakır Mı?

 
Burçların Efendisi Egemen Töreli’den Kasım ayı burç yorumları.

 
Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2015 KASIM sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

 

Haber Revizyon kasım kapak 2015

 

HABER REVİZYON DERGİSİ KASIM 2015