Haber Revizyon Dergisi 2015 Temmuz Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin TEMMUZ 2015 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER‘in TEMMUZ yazısı “İnancınla Sevgi Ver Kana Bulama Dünyamızı!” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Türkiye İhracatçılar Meclisi 22’inci olağan genel kurulu ve 2014 İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni gerçekleştirildi. “2023 Hedefimizin Amiral Gemisi İhracatçılar olacaktır.

 

Haber Revizyon Dergisi 2015 Temmuz Sayısı Özel Haber Kıbrıs Barış Harekatı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Nasıl Kuruldu?

 

Gazeteci/ Yazar Sefa Koyuncu “D’Hondt Sistemi ve Başkanlık” başlıklı yazısı ile Haber Revizyon Dergisi 2015 Haziran sayısında. “7 Haziran seçimleri; Gezi, 17-25 Aralık kumpaslarının sandık versiyonu olarak okunabilir mi?”
7 Haziran milletvekili genel seçimlerinin tüm istatistikleri “Seçim 2015” Özel Haberinde.

 

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva “Beyazay İnsani Sınırlar

 

Haber Revizyon Dergisi 2015 Temmuz Özel Haber, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in hayatı.

 

Goseck Güneş Tapınağı” Almanya’nın Goseck kentinde 1991 yılında araştırmacılar ve arkeologlar tarafından bulunan dünyanın en eski güneş tapınağıdır.
Hayalet Yapılar – İncili Köşk, Haber Revizyon Dergisi 2015 Temmuz sayısında.

 

Yüksel Güleç, “Orada Bir Köy Var Uzakta…

 

Yezidiler” Etnik dini bir topluluğa ve bu toplulukların Zerdüştlük ve eski Mezopotamya dinlerinden bir dini inanca verilen ada Ezidi veya Yezidi denir.
Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER Rusya’yı sizler için gezdi.

 

TÜBİTAK Bilim, Toplum Daire Başkanlığı ve TÜSSİDE işbirliği ile “Yaz Bilim Kampları” başladı.

 

Prof. Dr. Arif Verimli “Histeri” hakkında bilinmeyenleri Haber Revizyon Dergisi 2015 Temmuz sayısında yanıtladı.

 

Dr. Haydar Dümen, “Alternatif Tıp” başlıklı yazısı ile Haber Revizyon Dergisi 2015 Temmuz sayısında.

 

Astroloji, “Hangi Burç Nasıl Beslenmeli?

 

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2015 TEMMUZ sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”,  “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

Haber Revizyon 2015 Temmuz Kapak site