Haber Revizyon Dergisi 2016 Mayıs Sayısı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin MAYIS 2016 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 
Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in MAYIS 2016 yazısı “Kapatmayı Unutma!..” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 
TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Trans Pasifik Ortaklığı’nın (TPP) Türkiye ekonomisine ve dış ticaretine etkileri üzerine yapılan çalışmaya ilişkin lansman toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

 
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin planlı tatbikatlarından Efes-2016 Birleşik Müşterek Fiili Atışlı Tatbikatı “Seçkin Gözlemci Günü” İzmir’in Seferihisar İlçesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

 
Şahin Mengü, Haber Revizyon Dergisi takipçileri için yazdı “Doğruları Söylemekten Kaçmamak Lazım”

 
Türk Havacılık ve Uzay Çalıştayı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Arif Ergin’in katılımları ile yapıldı.

 
Avraham İşcen Haber Revizyon Dergisi takipçileri için yazdı “Karga Karga Gak Dedi”

 

 

Yüksel Güleç’ten Ticari Yorum, Mali Müşavirlik mesleğinde bir yol ayrımı – “Hayvanlar Çiftliği – Bir Orwell Klasiği”

 

 

Haber Revizyon Dergisi 2016 Mayıs sayısında tüm yönleriyle “Sualtı Hokeyi”

 

 

Dr. Haydar Dümen’den “Aşıklara Öneriler”

 

 

Burçlara göre Yaz Tatili Haber Revizyon Dergisi MAYIS 2016 sayısında.

 
Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2016 MAYIS sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

Haber Revizyon 2016 Mayıs KAPAK

 

HABER REVİZYON DERGİSİ MAYIS 2016