Haber Revizyon Dergisi Ağustos Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin AĞUSTOS sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı.

 

Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz. Haber Revizyon Dergisine ayrıca e-mecmua, dmags ve Dünyanın en yaygın online dergi sitesi magzter da bulabilirsiniz.

İnsan, var edilmiş gerçekliklerden sorun oluşturup daha sonra onları çözmek için mi programlanmış zannediyorsunuz? Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER Ağustos yazısı “Yaratılmış Tek Anahtar Sensin” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, “son yıllarda özelikle Orta Doğu’da yaşanan sıkıntılar başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyayı üzüyor, akan kan ve gözyaşı durdurulmalı” dedi.

Dış İşleri Bakanlığı, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarının sona erdirilmesi ve ateşkesin sağlanması amacıyla uluslararası toplantı düzenlendi. Türkiye, Gazze’de kalıcı ateşkes için çalışmaya devam edecek.

Tüm Türkiye 10 Ağustos Pazar günü 12. Cumhurbaşkanını belirlemek için sandık başına gidecek. Köşk’e kim çıkacak?
Tüketici Hak Arama Derneği Başkanı Nihat Altay. “ Dolandırıcılara artık dur denilmeli” başlıklı yazısı ile Haber Revizyon Dergisi Ağustos sayısında okuyucuları ile buluştu.

İstanbul, diğer birçok çağdaş kent gibi sürekli bir değişimi içinde barındırır. Binlerce yıllık geçmişine rağmen hala canlılığını korumasını, birçok etkenin yanı sıra bu değişimlere de borçludur. Hep aynı kalan ve hareketsiz bırakılan kentlerin, çoğu zaman çözülüp yok olduğu görülür. Hayalet Yapılar – Ayastefanos Rus Anıtı Haber Revizyon Ağustos sayısında.

Haber Revizyon Dergisi imtiyaz sahibi R. Aytekin TÜRKER, ülkemizde son zamanlarda gittikçe yaygınlaşan ve kullanım yaşının bir hayli düştüğü tehlikeli madde BONZAİ kullanımı konusunda Prof. Dr. Arif VERİMLİ ile röportaj gerçekleştirdi.

Yüksel Güleç’ten ticari yorum, “Bir Evlilik Klasiği: Hem Ağlarım, Hem Giderim

Çoban Anıtı “SHUGBOROUGH ŞİFRESİ”, Çoban Anıtı, İngiltere’nin Staffordshire şehrinde, Shugborough Malikanesi’nin (Lichfield Kontluğunun atalarından kalma evleri) kuzey tarafındaki bahçeler içinde yer almaktadır.

Şahin Mengü Kaleminden “Yalan Söylemek

Vegan Olmak! Vegan Nedir? Vegan Olmak Sağlıklı mıdır? Veganlar Nasıl Beslenir? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası Haber Revizyon Dergisi Ağustos sayısında.

Nükhet Everi, “Türkiye’de Vegan Olmak

Dr. Haydar Dümen, Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için Sadizm ve Mazohizm, Pedofili, Ensest, Voyerizm, Teşhirciler, Nemfomani konularını Cinsel Sapmalar başlığı altında yazdı.

“Demek Alabanda sinemada?” diye sordum. “Ama Alabanda Revüsü değil!” dedi; “Sinemadaki adı Alabanda Müzikali” olacak. Çok heyecanlıydı. Kuzguncuktaki yalının Boğaz’a bakan salonunun deniz üzerine düşen şahnişindeki bir koltuğu göstererek oturmamı istedi. Sonra usul adımlarla köşedeki antika gramofonun yanına gitti ve kütüphanenin kenarındaki taş plaklardan birini alarak dinletmeye başladı. Can Kapyalı kaleminden “ALABANDA

Fiziksel olarak kendinizi aşırı yorgun, sevgi kaynağından yoksun, cinsel ihtiyaçlarınızda, yaratıcılık gücünüzde ve önsezilerinizde azalma hissediyorsanız çakralarınız kapalı demektir. Yrd. Doç. Dr. Gamze Şenbursa “Çakralarınızı Açmaya Hazır Mısınız?

Burçların Efendisi Egemen Töreli’den Ağustos ayı burç yorumları.

• Haber Revizyon Dergisi olarak LÖSEV’e destek vermek amacı ile 2014 Ağustos sayımızda arka kapağımızda “LÖSEV” ilanı yayınlanmaktadır.

• Türkiye genelinde adli sorularınıza yanıt verebilen, uyarı sistemine sahip ilk SMS servisine Haber Revizyon Dergisi 2014 Ağustos sayısında ilan yayınlayarak destek vermekteyiz.

• Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2014 Temmuz sayımızda “LÖSEV”, “TÜRK KIZILAYI” “YEŞİLAY” VE “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.