Haber Revizyon Dergisi Aralık 2015 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin ARALIK 2015 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 
Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in ARALIK yazısı “Sınırsız Düşüncenin, Sınırlı Yaşamı” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, 64. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetine başarılar diledi.

 
Türkiye – AB Zirvesi Belçika’nın başkenti Bürüksel’de gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen zirvede ülkemizi Başbakan Ahmet Davutoğlu temsil ederken Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Volkan Bozkır ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu eşlik etti.

 
Türkiye – Rusya Krizi, Haber Revizyon Dergisi imtiyaz sahibi R. Aytekin TÜRKER Rusya’da yaşanan sıkıntıları araştırmak ve Rusya’da yaşayan Türkler ile görüşmek için Moskova’ya gitti.

 
Telefon Dolandırıcılığında HİPNOZ Kullanıyorlar. Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoterapist Mehmet Başkak, dolandırıcılığın ülkemizde ve dünyada nasıl yapıldığını araştırdı. Onlar Ayakta, Bizimkiler Telefonda Uyutuyor!

 
TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi’nden İki Keşif: Sıcak Bir Yıldız ve Galaksi Kümeleri. TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi’nde (TUG) konuşlandırılmış RTT150 teleskobundan yapılan tayf gözlemlerinde bir süpernova kalıntısı içerisinde sıcak bir kaçan yıldız keşfedildi. Ayrıca, önceden bilinmeyen 47 tane galaksi kümesinin tanısı yapıldı.

 
BOKS sporu hakkında tüm merak edilenler Haber Revizyon Dergisi Aralık 2015 sayısında.

 
OBEZİTE hakkında gerçekler. Modern hayatın yaygınlaşması ile aşırı şişmanlık hastalığı obezite her geçen gün artarak görülmeye devam etmektedir. Obezite bedenin yağ kütlesinin yağsız kütleye oranının fazla artması sonucu vücut ağarlığının boy uzunluğuna göre üzerine çıkmasıdır.

 
Dr. Haydar Dümen, Kadınlar Birliği Çağrısı. Değerli okurlarım, Türkiye Ulusal Kadınlar Birliği Partisi’nden kadınları korumada, yazılarım, çalışmalarım, konferans ve radyo konuşmalarımdan dolayı, 40 yıl önce aldığım fahri üyelik onur belgemi sizlerle paylaşıyorum. Bu çalışmalarımla ilgili, geçmişten gelen benim haykırışlarımı, bundan sonraki yazılarımda da bulacaksınız.

 
Burçların Efendisi Egemen Töreli’den Aralık ayı burç yorumları.

 
Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2015 ARALIK sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

Haber Revizyon Aralık 2015 Kapak Slider

 

HABER REVİZYON DERGİSİ ARALIK 2015