Haber Revizyon Dergisi Aralık Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin ARALIK sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER ARALIK yazısı “Bir Damla Su İçinde Düşünce” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

Türkiye-Yunanistan İş Forumu gerçekleşti. Foruma, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, DEİK Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan, DEİK Yönetim Kurulu Üyesi ve EBSO Başkanı Ender Yorgancılar, DEİK Yönetim Kurulu Üyesi ve UND Başkanı Ömer Çetin Nuhoğlu, DEİK Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Konukoğlu, DEİK Denetim Kurulu Başkanı Sabri Ünlütürk, DEİK Denetim Kurulu Üyeleri Işınsu Kestelli, Oğuz Satıcı, Türkiye-Yunanistan İş Konseyi Başkanı Tevfik Bilgen, Yunanistan Ticaret Odası Başkanı Konstantinos Mihalos ve Yunanistan Kalkınma Bakanı Konstantinos Skrekas katıldı.

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva “Bir Daha, Bir Daha Azerbaycan” başlıklı yazısı ile Haber Revizyon Dergisi okuyucuları ile buluştu.

İnovasyon Ateşi İstanbul’da Yanıyor” Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından; Ekonomi Bakanlığı desteğinde, Arçelik A.Ş, Sabancı Holding, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Türk Hava Yolları (THY) stratejik ortaklığında bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan ve Hollanda’nın partner ülke olduğu Türkiye İnovasyon Haftası, adeta geleceğin insanlarını İstanbul’a taşıyacak.

Gazeteci / Yazar Sefa Koyuncu, Yahudiler, Hollywood yapımlarıyla Nazi zulmünü hafızalara kazıdı. Biz ise Birinci Dünya Savaşı ve sonrasında uğradığımız haksızlıkları sinemaya yansıtamadık. Kültür kodlarımızı taşıyan “Vicdan Filmleri”yle, Türk sinemasını dünyaya tanıtacak yeni bir süreç başlatabiliriz.

Soma’ya AB Fonu” Manisa’nın Soma ilçesi için hazırlanan “Akıllı Kentler” projesi, Avrupa Birliği (AB) Araştırma, Geliştirme ve Yenilik Çerçeve Programları kapsamında Türkiye’nin en yüksek fon miktarını almaya hak kazanan projesi oldu.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin Türker, “Mevlânâ Celaleddin Rumi ve Mevlevilik” hakkında bilinmesi gerekenleri araştırdı.

Yüksel Güleç’ten Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için Ticari Yorum “Dikkat!, Dikkat! Güzel Yemek Yapan Ahçı Aranıyor

Şahin Mengü, “Sultan Erdoğan’ın Büyük Planı

Mehmet Başkak Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için yazdı “İlk Gece Korkusuna HİPNOZ” İlk gece korkusu başta olmak üzere cinsel konularda sıkıntı ve mutsuzluk yaşayan birçok kişide genellikle çocukluk döneminden başlayarak olumsuz anıların, bilinçaltına yerleşmiş yanlış bilgilerin büyük rol aldığı görülmektedir.

Hayalet Yapılar – Darülfünun 1933 yılında yanan eski Darülfunün binası İstanbul’un yakın tarihinde inşa edilen en büyük ve iddialı mimari eserlerindendir. Bir “bilimler sarayı” olarak, gerçekten saray üslubunda inşa edilmiştir.

Haber Revizyon Dergisi Özel Haber “Kölelik” Kölelik, bir insanın başka birinin malı ve mülkü olmasıdır. Başka bir kişinin malı ve mülkü olan kişiye köle, memlûk veya kul; köle sahibine ise efendi veya mevla denir.

Bermuda Şeytan Üçgeni” Elinize bir harita alıp bakınca üçgen şeklinde görülen bu bölgede, bu zamana kadar açıklanamayan birçok esrarengiz olay gerçekleşmiştir. Kaybolan gemi, uçak ve insanların sayısı tam olarak bilinmemektedir.

Çiğ Beslenme” Yiyecekler çiğ ya da 41⁰C den yüksek ısıtılmamışsa “Çiğ Beslenme” tarzına uygundur. Tercih sebepleri ise; işlenmemiş mümkün olduğunca doğal, taze ve organik, koruyucular, kimyasallar, GDO ve ışınlamaya maruz kalmamış olmasıdır.

Prof. Dr. Arif Verimli, “Spor ve Şiddet” başlıklı yazısı Haber Revizyon Dergisi Aralık Sayısında.

Dr. Haydar Dümen “Evlilik Tuzakları”, Evliliğe giden yolda aşk, büyü gibi rol oynar. İnsanların %50’si bu yola baş koyar. Oysa en iyi koşullarda bile, genelde aşkın süresi 3 yıl kadardır. Evlilikte aşkın yerini başka değerler alır. Durumun yol haritasını, bu ilişkiler ve iletişim sağlar.

Burçların Efendisi Egemen Töreli’den ARALIK ayı burç yorumları.

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2014 Eylül sayımızda “LÖSEV”, “MOR ÇATI” “YEŞİLAY” VE “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

Haber Revizyon 2014 ARALIK kapak