Haber Revizyon Dergisi Ekim 2015 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin EKİM 2015 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 
Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in EKİM yazısı “Beni Korkutuyorsunuz!” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türkiye’nin 2023’te 500 milyar ihracat hedefini gerçekleştirme yolunda dış ticareti canlandırmak üzere 68 ülkenin büyükelçi ve bürokratlarını Trabzon’da ağırladı.

 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belçika’daki Egmont Uluslararası İlişkiler Kraliyet Enstitüsü’nde, “Küresel Sınamalar, Terörizm, Savaş ve Mülteci Krizi” konulu bir konferans verdi. “Türkiye’nin kültürel derinliğiyle Avrupa Birliği’ne önemli katkılar vereceğini belirterek, “Türkiye’yi içine alan bir AB, dünyada uyum ve hoşgörünün hâkim olduğu bir siyasi alan oluşturulabileceğinin de göstergesi olacaktır. Avrupa, bir özgürlük ve refah, güvenlik alanı olarak tekrar büyüme yoluna girecekse Türkiye’nin verebileceği katkıları başka hiçbir ülke sunamaz, bundan emin olunuz” dedi.

 
Haber Revizyon Dergisi Ekim 2015 sayısı özel haberi “Cinsel Şiddet ve Organ Ticareti”

 
Mehmet Başkak Haber Revizyon Dergisi takipçileri için yazdı. “Polise Hipnoz Yetkisi ve Adli Hipnoz”

 
Tüm yönleri, oyun kuralları ile “Satranç Sporu”

 
Tübitak’ın sağlık alanındaki çalışmaları Haber Revizyon Dergisi Ekim 2015 Sayısında. TÜBİTAK ve proje ortakları bünyesinde başlatılan, TÜBİTAK MAM Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Enstitüsü’nün “Milli Biyobenzer Kanser İlacı Geliştirilmesi ve Üretimi – BİOSİM” ve “Milli Pandemik Grip Aşısı – GRİPA” projelerinin açılış töreni 02 Ekim 2015 tarihinde TÜBİTAK Gebze Yerleşkesinde düzenlendi.

 
Dr. Haydar Dümen’in kaleminden “Açlık Uçurumu”

 
“Yürüyüş Yapmanın Faydaları” Uzmanlara göre, her yürüyüş faydalı değil. Tempolu ve en az yarım saatten sonra devam ettirilen yürüyüşün daha faydalı olduğunu uzmanlar özellikle belirtiyor.

 
Burçların Efendisi Egemen Töreli’den Ekim ayı burç yorumları.

 
Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2015 EKİM sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”,  “MOR ÇATI”, “LÖSEV” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

Haber Revizyon EKİM 2015 kapaksite

 

HABER REVİZYON DERGİSİ EKİM 2015