Haber Revizyon Dergisi Eylül 2015 sayısı ÇIKTI

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin EYLÜL 2015 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 
Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in EYLÜL yazısı “Artık Kukla OLMA!” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 
İhracattan Beklentiler – 2015 yılı gerçekleşen ikinci çeyrek ve beklenen üçüncü çeyrek ihracatının beklenti anketini Türkiye İhracatçılar Meclisi açıkladı.

 
Ülkemizi Kasım ayında seçime götürecek olan 63. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti kuruldu.

 
Haber Revizyon Dergisi Eylül 2015 sayısında TÜBİTAK’tan “Zararlı Yazılımlarla Mücadele” semineri.

 
Antik Kent Nan Madol

 
Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz sahibi R. Aytekin TÜRKER, Prof. Dr. Vecdet ÖZ ile 35 yıl aradan sonra Adalet Partisini yeniden kurulması üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

 
Hayalet Yapılar – Squibb Binası tarihi Haber Revizyon Dergisi Eylül 2015 sayısında.

 
Kim Bu Mormonlar? Babil’in Kayıp Çocukları mı? Amerikan Yerlilerinin Ataları mı? Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası Avraham İŞCEN’in özel haberi ile Haber Revizyon Dergisi Eylül sayısında.

 
Oryantiring, harita yardımı ile yön bulmayı içeren, zamana karşı yapılan bir spordur. Haber içeriğimizde Oryantiring sporu ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.

 
Prof. Dr. Arif VERİMLİ kaleminden “Uyuşturucu ve Trafik”

 
Dr. Haydar DÜMEN “1 Eylül Barış Günü”

 
Su İçmek Neden Önemlidir? Haber Revizyon Dergisi Eylül 2015 sayısında.

 
Burçların Efendisi Egemen TÖRELİ Eylül ayı burç yorumları Haber Revizyon Dergisi Eylül 2015 sayısında okuyucuları ile buluştu.

 
Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2015 EYLÜL sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

Eylül Kapak

 

HABER REVİZYON DERGİSİ EYLÜL 2015