Haber Revizyon Dergisi Haziran 2016

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin Haziran 2016 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in HAZİRAN 2016 yazısı “Teknoloji Hükümdarlığına Dikkat!” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.
TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi ve yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı ziyarette Başbakan Binali Yıldırım’a ihracatçıların beklentilerini içeren “İhracat Destek Paketi Önerileri”ni sundu.
Ramazan ayının ilk iftar sofrasında şehit yakınlarını ve gazileri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ağırlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye’yi terör örgütleri aracılığıyla, terör eylemleriyle, teröristlerle terbiye edeceğini, istediği şekilde yönlendireceğini sananlar beyhude uğraşıyorlar” dedi.
Şahin Mengü, Haber Revizyon Dergisi takipçileri için yazdı “Ülkenin Onurunu Koruyan Yok”
Cumhurbaşkanlığı’nın himayesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Beyazay Derneği’nin destekleri ile başlatılan ’Aşmak İçin Hareket’ kampanyası Kütahya’da hayata geçirildi.
TÜSİAD ve TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu) işbirliğiyle yürütülen Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi kapsamında, “İşimizi Nasıl Büyüteceğiz? Gelecek Kuşaklara Nasıl Devredeceğiz?” toplantısı gerçekleştirildi.
Avraham İşcen Haber Revizyon Dergisi takipçileri için yazdı “Hz. Süleyman’ın Aynası Sır Mı? Su Mu?”

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi (KOSGEB) Başkanlığının KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında 3 ayrı çağrıdan oluşan yeni destek paketiyle KOBİ’lere 300 milyon lira daha destek sağlanacak.

 

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin Türker İtalya’nın başkenti Roma şehri içinde yer alan yüzölçümü ve nüfus olarak dünyanın en küçük ülkesi olan Vatikan’ı sizler için gezdi.

 

Dr. Haydar Dümen’den “Meyve Veren Ağacı Taşlarlarmış”

 

Burçların Özellikleri Haber Revizyon Dergisi MAYIS 2016 sayısında.
Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2016 MAYIS sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

Haber Revizyon Haziran Kapak küçük

 

HABER REVİZYON DERGİSİ HAZİRAN 2016