Haber Revizyon Dergisi Haziran 2017 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin Haziran 2017 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 
Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in HAZİRAN 2017 yazısı “İki Kanat Bir Düşünce…” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 
Türkiye’nin 2023 hedefleri yolunda ihracatın sorunlarına çözüm bulmak amacıyla Ekonomi Bakanlığı himayesinde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ev sahipliğinde düzenlenen “İhracat Zirvesi 2016” iş dünyasının yoğun katılımı ile sona erdi. Zirveye katılan Başbakan Binali Yıldırım ve bakanlar, ihracat ailesinin 26 sektörde yaşadığı sorunları yüz yüze dinleyerek çözüm sözü verdi.

 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşme öncesinde ABD Başkanı Trump tarafından resmî törenle karşılandı. Makam aracından inişinde ABD Başkanı Trump ile tokalaşarak gazetecileri selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra şeref defterini imzaladı.

 
Türkiye’nin dört bir yanından gelen 1426 iş fikri başvurusu arasından finale kalan beş ekibin iş planı sunumlarını yaptığı “TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!” finalinde ödüller sahiplerini buldu.

 
TÜBİTAK, Anadolu Üniversite Kütüphaneleri Konsorsiyumu (ANKOS), Hacettepe Üniversitesi ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü iş birliğiyle yürütülen 5. Ulusal Açık Erişim Konferansı düzenlendi.

 
Şeker hastalığı nedir? Belirtileri nelerdir? Tüm merak edilen sorular yanıtları ile Haber Revizyon Dergisi Haziran 2017 Sayısında

 
Dr. Haydar Dümen’den “Kızlarda İlk Gece Korkuları”

 
Haziran ayı Burçlar ve Aşk Haber Revizyon Dergisi Haziran 2017 sayısında.

 
Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2017 HAZİRAN sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

HABER REVİZYON DERGİSİ HAZİRAN 2017