Haber Revizyon Dergisi Kasım Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin KASIM sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER KASIM yazısı “Bana Uzanan Hangi Eli Tuttum?” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) inovasyon kültürünü Anadolu’ya yaymak amacıyla Arçelik A.Ş ve TEB stratejik ortaklığıyla Ankara’da düzenlediği İnovasyon Haftası tamamlandı. İki gün boyunca süren etkinlikleri yaklaşık 5 bin kişi takip etti. Dünyaca ünlü gezegen bilimciler, yerli ve yabancı mucitlerin yanı sıra; pek çok akademisyen, işadamı ve yazar başkentlilerle buluştu.

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva “Çok Engellilikte Valantin Oldum” başlıklı yazısı ile Haber Revizyon Dergisi okuyucularından konu ile ilgili sorular ve yaşanan sorunları bekliyor.

Yaralar Sarılıyor” İsrail’in saldırılarında yaralandılar, tedavi için Türkiye’ye getirildiler. Sağlık Bakanlığı Gazzeli yaralıların sağlıklarına kavuşmaları için tüm imkanları seferber etti. Tedavileri tamamlananlar evlerine dönmeye devam ediyor. Diğer yandan yeni yaralılar getirilmeye devam ediyor. Son olarak İzmir’e 17 yaralı daha getirildi.

İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan’dan “ Ezber Bozan Öneriler

Gazeteci / Yazar Sefa Koyuncu IŞİD’in ortaya çıkmasıyla, Türkiye’nin Akdeniz’e araştırma gemisi göndermesini bahane eden Rum tarafı, KKTC barış görüşmelerinden çekildi.BM Güvenlik Konseyi’ne seçilmesininengellenmesi, Türkiye’nin,2008’de kendisini destekleyen ülkeler nezdinde itibar kaybettiğini gösterdi. İngiltere hükümeti Filistin’i tanıma kozunu, Doğu Akdeniz gazı üzerinde Demokles’in kılıcı gibi tutmaya başladı.

Hayalet Yapılar – Galata Surları “İstanbul gibi bir şehrin ve Galata semtinin surlarıyla kapılarını kaldırmak makul olamaz, bu kadar on senelerden beri mevcut olan, eski zamana ait kule ve kapılarını mahvetmek layık değildir” Ahmet Lütfi Efendi

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin Türker, “Yedi Uyurlar” efsanesini araştırdı.

666 Şeytanın Sayısı” 666 rakamı üzerine birçok efsane bulunmaktadır. Haber Revizyon Dergisi Kasım 2014 Sayısında.

Yüksel Güleç’ten Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için Ticari Yorum “Günün Sorusu: Bir Torbaya Kaç Kanun Sığar?

Şahin Mengü, “Cumhuriyetin 91. Yılı

Değişen havalar ile birlikte soframıza misafir ettiğimiz sebze ve meyveler de değişim göstermektedir. Doğal şifa kaynağı olan meyve ve sebzeler Haber Revizyon Dergisinde.

Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen Görme Engelliler Dünya Halter Şampiyonası’na 10 ülkeden 90 sporcu katıldı. Şampiyonada Türkiye’yi 8’i erkek, 7’si kadın 15 sporcu temsil etti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, ülkemizde düzenlenen ‘Görme Engelliler 1. Avrupa ve 12. Dünya Halter Şampiyonası’nda 40 madalya kazanarak rekora imza atan Milli Takımımız için tebrik mesajı yayımladı.

Badminton, “Tüytop ya da badminton, raket ve bir tür tüylü topla oynanan tenis benzeri bir oyundur. Kaz tüyünden yapılma bir top ve raketle oynanan bir oyun olan Badminton, topun file üzerinden rakip alana atılması ve geri dönmesini sağlamak amacına dayanan bir spor dalıdır.”

Prof. Dr. Arif Verimli, “Türk Kadınının Ruh Sağlığı” ” TÜRK KADININDA DEPRESYON GÖRÜLME ORANI ERKEKLERE GÖRE 3 KAT DAHA FAZLA!

Dr. Haydar Dümen “Bakışlar”, “Bakışlar kişinin duygularının, düşüncelerinin ve de art niyetlerinin dışa vuran aynalarıdır. Yeter ki, siz bu konuda deneyimli olun ya da okumasını bilin.. Çeşitli bakışlar vardır.”

Burçların Efendisi Egemen Töreli’den KASIM ayı burç yorumları.

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2014 Eylül sayımızda “LÖSEV”, “MOR ÇATI” “YEŞİLAY” VE “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

Haber Revizyon 2014 KASIM