Haber Revizyon Dergisi Mart 2016 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin MART 2016 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 
Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in MART 2016 yazısı “Herkes Bir Yerlere Kancayı Attı..” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 
TİM ile Borsa İstanbul, ihracatçıyı kur riskine karşı bilgilendirdi. TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, ihracatçının hedge konusunda karnesinin iyi olmadığını dile getirerek, “Firmalarımız, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası’nda (VİOP) kendilerini kur riskine karşı koruyabilir” dedi.

 
Terörü Maşa Olarak Kullananlar, Türkiye’ye Asla Diz Çöktüremeyecek. Türkiye-Azerbaycan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi Toplantısı sonrasında, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile düzenlediği ortak basın toplantısında Ankara’daki terör saldırısına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Bu saldırıyla terör örgütü, cani ve alçak yüzünü bir kez daha göstermiştir. Saldırının hedefi, milletimiz arasına korku salmak, Türkiye’yi hedefinden, kutlu yürüyüşünden, iddialarından vazgeçirmektir. Ama bunu asla başaramayacaklardır, bu mümkün değildir” dedi.

 
Şahin Mengü, Haber Revizyon Dergisi takipçileri için yazdı “Eşit Yurttaşlık”

 
TÜBİTAK ile Borsa İstanbul arasında İş Birliği Protokolü imzalandı.

 

 

Mehmet Başkak, “Canlı Bombayı Tanımanın Yollarını” Haber Revizyon Dergisi Mart 2016 sayısında yazdı.

 

 

Sanatçı Gülben Ergen Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı’nda faaliyet gösteren Türkiye Beyazay Derneği İstanbul Şubesi’ni ziyaret etti. Son yıllarda başlattığı Engelli Kariyeri Projesi ve Erişilebilirlik çalışmaları ile engelli-engelsiz herkese ışık tutan Türkiye Beyazay Derneği İstanbul Şubesi sanatçı Gülben Ergen’i konuk etti. Hem eğitim hem de engellilik alanında insanların yanında olmayı amaçlayan Gülben Ergen Türkiye Beyazay Derneği’nin çalışmalarını yakından takip etti.

 
Tüm yönleri ile Su Topu Sporu Haber Revizyon Dergisi Mart 2016 sayısında.

 

 

Prof. Dr. Arif Verimli Haber Revizyon Dergisi takipçileri için yazdı. “Esrar Sigaradan 6 Kat Daha Zararlı”

 

 

Pozitif yaşam için yapmanız gerekenler.

 

 

Dr. Haydar Dümen’den “Erkeğinizi Nasıl Elde Tutarsınız?”

 

 

Burçlara göre çiçekler ve karakter analizi Haber Revizyon Dergisi Mart 2016 sayısında.

 
Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2016 Mart sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

Haber Revizyon 2016 Mart KAPAK Basın Bülteni

 

HABER REVİZYON DERGİSİ MART 2016