Haber Revizyon Dergisi Mart Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin MART sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER MART yazısı “Yaşayanların cezasını yaşanyanlar veriyor” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Rusya’ya yönelik Basitleştirilmiş Gümrük Hattı (BGH) kapsamında yapılacak ihracatta tek yetkilinin TİM olacağını ve TİM’in tüm sektörlerdeki ihracatçıları temsilen bu servis kapsamındaki danışma, denetim, veri girişi, hızlı bilgi akışı ve yaygınlaştırmaya dair tüm hizmetleri, firmaların talep etmeleri durumunda bütün firmalara ücretsiz sağlayacağız.
“G-20’nin yeni bir misyona ihtiyacı olduğu ortadadır” Başbakan Ahmet Davutoğlu, G-20’nin, finans krizlerinin çözülmesinde, finans mimarisinin düzeltilmesinde son derece etkili olduğunu belirterek “Ancak artık G-20’nin yeni bir misyona ihtiyacı olduğu ortadadır. Etkin bir politika koordinasyon platformu haline gelmesinin zamanı gelmiştir” dedi.
Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva “Engellinin Bakanlığı Ne Demek?” başlıklı yazısı ile Haber Revizyon Dergisi okuyucuları ile buluştu.
Gazeteci / Yazar Sefa Koyuncu, “CHARLIE HEBDO VE ANAKONDA” Mark Twain’in, Yahudi-İngiliz ve anakondayla ilgili tespitlerini duymuş muydunuz?
İdam Cezası, İdam veya ölüm cezası, devletler tarafından uygulanabilen en sert cezadır. Kişi idam cezasına çarptırıldığında, infaz, kişinin yaşamına kanuna uygun bir şekilde (çoğu zaman hapishanede) son verildiği zaman gerçekleşir. Tarihte, kanun suçlularının ve siyasi karşıtların idam edilmesi neredeyse bütün toplumlar tarafından suçu cezalandırmak ve siyasi ihtilafları bastırmak amacıyla kullanılmıştır.
İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan, “Finansal İnovasyon” başlıklı yazısı ile Haber Revizyon Dergisi Mart sayısında.
Bağımlı Olduklarımız, Alkol, uyuşturucu, sigara, kumar gibi klasik bağımlılıklar hayatımızdaki yerini koruyor. Onların teşhisini koymak kolay. Ama bir de günümüzün bağımlılıkları var. Haber Revizyon Dergisi Mart sayısında.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin Türker, Fransa’nın başkenti Paris’i sizler için gezdi.

Yüksel Güleç’ten Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için Ticari Yorum “Kanunların Yorumlanması
Şahin Mengü, “Yalaka” Haber Revizyon Dergisi Mart sayısında.
DİKKAT! YATIŞ BİÇİMİNİZ KİŞİLİĞİNİZİ ELE VERİYOR! Kimileri gece boyunca yatağında dönüp durur, kendini sabah kalktığında bambaşka bir şekilde bulur, kimileri de uykuya nasıl daldıysa öylece uyanır. Herkesin farklı bir uyku alışkanlığı olduğu gibi, farklı da bir uyku pozisyonu vardır.
Biseksüellik, duygusal ve cinsel yönelim yönünden hem hemcinsine hem de karşı cinse ilgi duyan kişidir. Kollarının arasındaki bugün bir erkek, yarın belki bir kadın ya sonra…
Prof. Dr. Arif Verimli, “Menapozun Erkek ve Kadın Psikolojisi Üzerine Etkileri” başlıklı yazısı Haber Revizyon Dergisi Mart Sayısında.
Dr. Haydar Dümen “Ruhun Zehirlenmesi”, Son yıllarda beslenmeyle ilgili gıdaların bedene zararları hakkında yayınlar ve söylemler gündemden düşmüyor. Bu tür gıdaların bedene yavaş yavaş zehirlediği konusunda halkta bir bilinç oluştuğundan, herkes organik gıda bulma peşine düştü.
Burçlara göre değerli taşlar Haber Revizyon Dergisi Mart sayısında.
Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2015 MART sayımızda “LÖSEV”, “MOR ÇATI” “YEŞİLAY” VE “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

Haber Revizyon 2015 MART

HABER REVİZYON DERGİSİ MART 2015