Haber Revizyon Dergisi Nisan 2016 Sayısı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin NİSAN 2016 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 
Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in NİSAN 2016 yazısı “Birbirini Kilitleyenler…” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 
İnovasyon Coşkusu Ankara’da – Ekonomi Bakanlığı’nın koordinatörlüğünde TİM ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) organizasyonu ile düzenlenecek etkinlikler Arçelik, TEB, THY, Ankara Kalkınma Ajansı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin sponsorluğunda gerçekleşecek.

 
Çok maksatlı amfibi hücum gemisi Anadolu’nun inşasına başlanması nedeniyle düzenlenen törene katılarak bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Güçlenen, gelişen Türkiye’nin giderek kendi sınırları dışında da daha etkin şekilde varlık göstermesi gerekiyor. Bir yandan ülkemize yönelik tehditlerin büyüdüğü, diğer yandan uluslararası alanda daha görünür olmak zorunda kaldığımız bir dönemde atılan bu adımı (Anadolu’nun inşası) esasen geç kalmış bir adım olarak görüyorum. Çünkü bu millet kendi göbeğini kendisi kesmek durumundadır, bunun başka çaresi yoktur” dedi.

 
Şahin Mengü, Haber Revizyon Dergisi takipçileri için yazdı “Her CHP’li Okumalı”

 
Savunma Sanayimiz Yıllık 1 Milyon Dolar Ar-Ge Harcaması Yapıyor – Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, 2002’de, yüzde 80 oranında dışa bağımlı, uluslararası silah şirketlerinin tekelinde bir savunma sanayisi varken, bugün savunma ihtiyacının yüzde 60’ının yerli üretimle karşılandığını bildirdi.

 
Avraham İşcen Haber Revizyon Dergisi takipçileri için yazdı “Yılan’ın Cezası Ne?..”

 

 

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER, bir insanı ömür boyu cezbedecek kadar güzelliğe sahip, rönesans havasını en üst düzeyde hissedeceğiniz Floransa’yı sizler için gezdi.

 

 

Prof. Dr. Arif Verimli “Okullarda Şiddet Neden Tırmanıyor?”

 

 

Dr. Haydar Dümen’den “Cinsel Taciz ve Çocuklar”

 

 

Burçlara göre hediye seçimi Haber Revizyon Dergisi NİSAN 2016 sayısında.

 
Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2016 NİSAN sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

Haber Revizyon KAPAK  2016 Nisan

 

HABER REVİZYON DERGİSİ NİSAN 2016