Haber Revizyon Dergisi Nisan Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin NİSAN 2015 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER NİSAN yazısı “Beni Söndürmeye Nefesiniz Yetmez” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Çanakkale Şehitler Abidesi’ndeki törende yaptığı konuşmasında, ‘’Ölüme hazır bir milletten daha güçlü bir irade yoktur. Ölüme hazır bir milletti köle etmek, esarete mahkûm kılmak mümkün değildir’’ dedi.

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva “Yaşlılar Engelli, Engelliler Yaşlı Olurken” Bu yazıyı sonuna kadar okur musunuz bilemiyorum. Fakat ömrünüzün sonuna kadar yaşayacağınızı biliyorum. Orada da bilemediğim birşey var: Ömrünüzün ne kadar süreceği. Ömrünüzün uzun sürmesi halinde bildiğim birşey var: İhtiyarlayacağınızı biliyorum. İhtiyarlayarlığınızda ise bildiğim birşey var: hareketlerinizde, işitmenizde, görmenizde, anlamanızda çeşitli seviyelerde değişiklikler olacak.

Almanya’nın Hannover şehrinde Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye’nin güncel siyasi konularını ve ekonomisini değerlendirdi.

Gazeteci / Yazar Sefa Koyuncu, BM kriterlerine göre Ermeni tehciri soykırım değil ama Hanedan sürgünü soykırımdır. “Osmanlı Soykırımı” başlıklı yazısı ile Haber Revizyon Dergisi Nisan sayısında.

ATEİZİM NEDİR? Tüm tanrılara ve ruhsal varlıklara olan metafizik inançları reddeden ve var olan gerçekliği inanç yoluyla açıklamayı kabul etmeyen bir felsefi düşünce akımıdır.

Hayalet Yapılar – Polyeuktos Kilisesi / Haber Revizyon Dergisi Nisan Sayısında.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin Türker, katedralleri, sivri kuleleri, köprüleri ve tarih kokan sokaklarıyla her sahnesinden ayrı bir kartpostal çıkaracak güzellikte olan Prag ve Karlovy Vary’yi sizler için gezdi.

Şahin Mengü, kaleminden “Tek Adam Rejim”

TÜBİTAK, Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü tarafından üretilen ilk yerli yer gözlem uydusu olan RASAT’ın 2012, 2013 ve 2014 yıllarında çektiği görüntülerin birleştirilmesiyle “Türkiye Mozaik Görüntüsü” oluşturuldu.

Mehmet Başkak Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için yazdı “Ayrılık ve AŞK Acısını 10 Adımda Unutun”

Haber Revizyon Dergisi Nisan Sayısında “Sürekli Geç Kalma Hastalığı”

Prof. Dr. Arif Verimli, “Sınav Kaygısını Yenmek Kolay! Asıl Siz Giydiklerinize ve İçtiğiniz İlaçlara Dikkat Edin”

Dr. Haydar Dümen, “Cinsellik Nasıl Öğrenilir?”

“Burçlara Göre Meslek Seçimleri” Haber Revizyon Dergisi Nisan Sayısında

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2015 NİSAN sayımızda “LÖSEV”, “KIZILAY”, “MOR ÇATI” “YEŞİLAY” VE “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

 

Haber Revizyon 2015 nisan kapakKÜÇÜK

HABER REVİZYON DERGİSİ NİSAN 2015