Haber Revizyon Dergisi Şubat 2016 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin ŞUBAT 2016 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 
Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in ŞUBAT 2016 yazısı “İyi İle Kötü Aynı yüzdedir” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı (TİM) Mehmet Büyükekşi, ihracatçının 2016 hedeflerini paylaştı. İran’ın bu yıl ihracata yüzde 8-10 oranında katkı sağlayacağını öngördüklerini belirten Büyükekşi, “Bu ülkeye herkesten önce giderek karşılıklı ticaret anlaşması yaptık. Rakiplerimizin bir adım önündeyiz” dedi.

 
“PKK İle PYD – YPG Bağlantısı Anlaşılsın” Genelkurmay Karargâhı’nda Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’a taziye ziyaretinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada Ankara’daki terör saldırısı ile ilgili olarak 14 kişinin gözaltına alındığını belirterek, “Gerek PKK, gerekse PYD’nin başında olanlar her ne kadar bu işin kendileri ile alakalı olmadığını söylüyorlarsa da bu iş son olarak İçişleri Bakanlığımızın ve tüm istihbarat örgütlerimizin de elde ettiği bilgi ve belgelerle bunlara ait olduğu ortaya çıkmış vaziyettedir” dedi.

 
TÜSİAD’ın iş fikri yarışması olan “TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!”ın 2015-2016 dönemi kapsamında ön elemeyi geçerek online eğitime katılan ve iş modellerini oluşturarak bu süreci de başarıyla tamamlayan 27 ekibin buluştuğu Eğitim Kampı, 13 Şubat 2016 günü sona erdi. Kamp sonucunda seçilen ekipler TÜSİAD Üye Rehberleri ile eşleşerek önümüzdeki iki ay boyunca fikirlerini beraber geliştirme ve iş planlarını hazırlama fırsatını yakaladı.

 
Ankara Ankara’da gerçekleştirilen terör saldırısı sonrasında dünyanın birçok ülkesinden Türkiye’ye destek mesajları geldi.

 
Hipnoz ile Göğüs Büyütmek Mümkün mü? Göğsünüzün büyüklüğünüzden memnun musunuz? Değilseniz, ameliyatsız göğüs büyütme yöntemlerinden faydalanmayı düşünüyor musunuz? Cevabınız evetse, doğal yolla göğüslerinizin büyümesini sağlayacak birçok yöntem mevcut ve hipnoz da bu yöntemlerden biri.

 
Şahin Mengü, Haber Revizyon Dergisi takipçileri için yazdı “Devlet Adamlığı”

 
Türkiye Beyazay Derneği’nin T.C. Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde başlattığı ‘’ Aşmak İçin Hareket ‘’ kampanyasının Samsun protokol imza töreni yapıldı.

 
Avraham İşcen’in Haber Revizyon takipçileri için özel yazısı “Suların Getirdiği Peygamber Musa’nın 10 İsmi”

 
Dr. Haydar Dümen, Aşkın Ruhu. Her şey bir maddi, bir de ruh yani, anlam olarak içeriği vardır. İçerik sevgi, tutku, özveri gibi sıfatlarla tanımlanabilir. İki bedenin birleşmesi, somut anlamda eylemin maddi yönüdür. Ondan öncesi ve sonrasında, ruh yani psikoloji daima devrededir. Özellik ruhun onayıyla aşk doğar. Aşkın yaradılış ve yapısı gereği, tıpkı çiçeklerin suyu gibi, duygusal içerik, yaklaşımlarla beslenmezse çiçekler gibi kuruyabilir.

 
Burçlara göre cinsel yaşam.

 
Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2016 ŞUBAT sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

Haber Revizyon 2016 ŞUBAT KAPAK