Haber Revizyon Dergisi Temmuz Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin Temmuz 2017 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı.

Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in TEMMUZ 2017 yazısı “Parmağın Ucundaki SEN!” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

Ekonomi Bakanlığınca Türkiye İhracatçılar Meclisinin (TİM) 2023 ihracat hedefleri yolunda Türk firmalarının markalaşmasını hızlandırmak amacıyla düzenlediği Marka Türkiye gerçekleştirildi.

MÜSİAD 24. Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “15 Temmuz kanlı darbe girişimi gibi yakın tarihimizin en ağır travmasını yaşamamıza, terörle mücadelede sınırlarımız içinde ve dışında verdiğimiz yoğun mücadeleye rağmen yüzde 2,9’luk büyüme sağladık. Türkiye’nin ekonomik bakımdan yanmasını, yıkılmasını, yerle bir olmasını bekleyenlerin heveslerini bir kez daha kursaklarında bıraktık” diye konuştu.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ve Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Yılmaz Akçil TÜSİAD Merkezinde iki kurum arasındaki işbirliği mutabakatının imza töreninde biraraya geldi.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt’a KOSGEB Başkanlığı görevine getirilmesinden dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

HIV +  nedir? Belirtileri nelerdir? Tüm merak edilen sorular yanıtları ile Haber Revizyon Dergisi Temmuz 2017 Sayısında

Dr. Haydar Dümen’den “Vajinismus Mutlulukları”

Hangi Burç Nasıl Giyinir? Haber Revizyon Dergisi Temmuz 2017 sayısında.

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2017 TEMMUZ sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

HABER REVİZYON DERGİSİ TEMMUZ 2017

diyarbakır haber

diyarbakır haberleri

diyarbakır son dakika