Hangi Burç Kışın Ne Giymeli?

Hangi Burç Kışın Ne Giymeli?

 

Koç Burcu

 

Koç burcu tüm gözleri üzerine çekmeyi sever ve kıyafet konusunda oldukça iddialıdır.  Modayı yakından takip eder ve bütçesinin büyük kısmını kıyafetlere ayırabilir.

Işıltılı giysileri, kırmızı ve tonlarını, parıltılı renkleri sever. Erkeksi kesimleri tercih eder. Deri ceketler koç kadını için Sonbahar ve Kış mevsiminin vazgeçilmezleri arasındadır.

 

Boğa Burcu

 

Boğa burcu kadını için lüks çok önemlidir. Alacağı kıyafetin şık ve özenli olmasına büyük önem verir ama rahatlığı da ayrıca önem taşımaktadır. Sırf güzel olduğu için kendini rahat hissetmediği kıyafeti asla giymez.

 

Kadifemsi dokuda olan sıcak kıyafetlere bayılır. Boğa burcu kadını kahverengi tonlarda ve orta uzunlukta kemerli montları tercih etmelidir.

 

İkizler Burcu

 

İkizler burcu kadını tam bir moda takipçisidir. Gardıropları oldukça kalabalıktır çünkü her sezonun yeni trendlerini alırlar.

 

İddialı aksesuarlar kullanan ikizler burcu kadınları dikkat çekmeyi oldukça sever.

 

Mavi en sevdikleri renktir. Aksesuarları genelde mavi tonlarda kullanmayı severler.

 

 

 

Yengeç Burcu

 

Sevdiği eşyalara bağlanan tek burç yengeç kadını diyebiliriz. Dikkat çeken kıyafetleri giymeyi sevmezler. Alış veriş yapmayı sever ama çokta fazla bağımlısı değildir. Aldıkları kıyafetleri uzun süre kullanırlar. Eski dönem giysilerini çok severler

Yengeç kadınları çok üşüdüklerinden dolayı kürklü giysileri severler.

 

Aslan Burcu

 

Her Aslan burcunun kendine özgü kıyafetleri aldıkları mağazalar neredeyse sabittir. Marka kıyafetler, pahalı aksesuarlar her zaman ilk tercihleri arasındadır.

En sevdikleri renk turuncudur. Parlak ve gösterişli kumaşlardan üretilmiş giysileri tercih ederler.

 

 

Başak Burcu

 

En tizi burç diye sorsalar tüm insanların ortak cevabı Başaktır. Hemen hemen her konuda takıntıları vardır.

Doğallıktan yana olan Başak burcu organik pamuklu ve keten kumaşları tercih eder. Frapan ve kaliteli giysiler önemlidir. En sevdiği renk ise kahverengi tonlarıdır.

 

Terazi Burcu

Ayakkabı ve çantası aynı renk olan bir kadın gördüğünüzde Terazi burcu olma olasılığı bir hayli yüksektir.

Uçuk kaçık pastel tonlarını severler. Değişik aksesuarlar kullanırlar.

Akrep Burcu

 

En seksi kadın Akrep burcudur. Kıyafetlerini de buna uygun tercih ederler.  Marka giysileri tercih ederler.

Kırmızı ve bordo Akrepleri ideal renkleridir.

 

 

 

Yay Burcu

 

Yay burcu kadınları rahat ve özgür oldukları kıyafetleri tercih ederler. Bazen marjinal giysileri giyerler. Yırtık ve yamalı kotlar tercihleri arasındadır.

Modayı pek yakından takip etmezler.

 

Oğlak Burcu

Sade ve rahat giyinmeyi tercih eden oğlak burcu kadınları eski dönem kıyafetlerini çok severler. Hatta büyükannelerinden kalan kıyafetleri yeni dokunuşlarla harmanlayıp yeni klasikler yaratırlar.

Giydikleri kıyafetlerin çizgileri bellidir asla dışına çıkıpta marjinal kıyafetler giymezler.

 

Kova Kadını

 

Kova burcu kadınında kıyafet konusunda her şeyi bekleyebilirsiniz. Karmakarışık ve metalik renkleri çok severler. En sevdikleri renk ise turkuaz mavidir.

Geleceğin modasını yaratan insanlardır.

 

Balık Kadını

 

Balık burcu kadınları kıyafetlerine asla sınır koymazlar. Tüm renkleri birleştirip aynı giysinin içerisine koyabilirler. Cadde de rengarenk giyimli bir kadın gördiğinizde Balık burcu olması kuvvetle muhtemeldir.

Rahatlıkları ön planda olup kendi modalarını kendileri yaratırlar.

 

HABER REVİZYON DERGİSİ EKİM 2017