Hangi Burç Nasıl Aşık Olur?

KOÇ

Yarı yolda bırakıp gitmek KOÇ burcuna göre değildir. Kaçıp gitmektense sonuna kadar mücadele etmeyi tercih eder.

BOĞA

Aşkı doruklarına kadar yaşar ama evliliğe pek sıcak baktığı söylenemez. Aşkı mutlaka elde eder bunun için çok fazla uğraşır.

İKİZLER

Sevdiğinden başkasını gözleri görmez adeta kör olur. Aşık olduğu kişinin her istediğini yapar. Sevdiği için yeri göğü inletir.

YENGEÇ

İçinde aşkına büyük çoşkuyla yaşar ama dışarıya pek belli etmez. Kendisi sadakati pek sevmez ama karşısındaki kişiden fazlasıyla ister. Yengeç burcunun diğer adı kıskançlıktır.

ASLAN

Aslan burcu aşıkken kendinden geçer ve gözü başka hiçbir şey görmez, verilen sözleri önemser. Sürpriz yapmayı çok sever. Romantizme düşkündür.

BAŞAK

Her zaman bir anda aşık olabilir. Hayatında hep aşk ister yalnızlığı hiç sevmez. Sevgi dolu bir jest karşısında hemen yelkenler suya düşer.

TERAZİ

Sevgisiyle karşısındakini boğabilecek derecede kıskançlığı vardır. Sürekli sevgi ve iltifat ister. İlişkisinde yalana tahammülü yoktur.

AKREP

Aşık olduğunda etrafına gülücükler saçar ve enerji doludur. Kendisi nasıl seviyorsa, karşıdan da aynı sevgiyi görmek ister.

YAY

Güvendiği zaman kalbi karşı taraf için çarpar. Her an onu düşünür. Karşı tarafın duygularını iyi tartar.

OĞLAK

Yara almaktan korktuğu için başta aşktan uzak durur. Aşık olduğunda ise kolay kolay bırakmaz tüm benliği ile sahiplenir.

KOVA

Çok aşıksa karşı tarafın hatalarını bile affeder. Aşkını gerçekten içinde yaşar. Sadakatli ve oldukça koruyucudur.

BALIK

Aşka düşkündür ve sıcakkanlıdır. Aşıkken sadık kalabilir ve heyecan verir, yalnızken başına buyruk davranabilir.

 

Haber Revizyon 2015 Haziran32

 

HABER REVİZYON DERGİSİ HAZİRAN 2015