R. Aytekin TÜRKER Kapatma Sırası Sende

Merhaba,

İnsanlığın yenilenmesi gibi bir his uyandıran yeni bir yıl daha geldi. Farklı farkındalıklar için biçimlendirilen bu özelleştirilmiş günlerde insanların birbirine ve özellikle kendisine verdiği önem hatırlanarak küçük bir güncelleme gibi hayatınızın da yenilendiğini düşünme ihtiyacı duyduğunuz biçimlendirilmiş zamandır.

Siz değerlerin en büyüğü, önemlerin en önemlisi olduğunuzu hatırlayın, sizin bir zaman biçimlendirilmesine ihtiyacınız yok siz her anı, her saniyeyi zaten özel ve tek yaşıyorsunuz. Her sabah uyanmanın keyfinde olun, yeni bir yıl size sadece yaşadığınız güzel günlerden farklı gelmesin her gününüzü özel bir bayram şenliğinde kutlayın, yaşayacağınız her günün size bir hediye olduğunu bilerek ve her an yeni bir saniyeye sahip olma bilincinde yaşayın bu size dünyanın tüm güzelliklerini görme şansı verecektir.

Hayatınızda birçok sorun yaşıyor olabilirsiniz sizi hissedenler, anlayanlar ve sizi sizin istediğiniz gibi anlamayan insanlarla yaşıyorsunuz. Bu durum size siz olma fırsatı sunar bunu en güzel şekilde değerlendirmeniz gerekmektedir. Öğrenebileceğiniz her şey tartıştığınız ve sizi anlayamayan insanların içinde gizli olabilir. Siz şimdi dünyadan gökyüzüne doğru bakın görebildiğiniz uzaklığa sesinizi iletemeyeceğinizi anlayacaksınız. İşte fırsat burada başlıyor; Baktığınız yere sesinizi iletebilmenin tek yolu insanlığın bütünlüğüdür. Sesinizi baktığınız yere ulaştırdığınızda orada olma şansınız olacak bu size hayatın her günü, her anı daha ileriye gitme şansı verecek. Gerçek sonsuzluk budur.

Size açılmış fakat içinden geçmediğiniz yüzlerce kapı var işte bu kapıların içinde olman gerekli. Bazen uzun gibi gözükebilir ama yine de baktığın yere ve olmak istediğin noktaya doğru sorgusuzca ilerle senin için açılan kapıların içinde engeller olmaz ama unutma ki bir gün içinde bulunduğun durum seni rahatsız ederse işte o an o kapıyı

KAPATMA SIRASI SENDE olur.

Yeni yaşayacağınız her şey size keyifli ve huzurlu gelsin.

HABER REVİZYON DERGİSİ OCAK 2018