Mart 2018 Burç Yorumları

Mart 2018 Burç Yorumları

KOÇ

Koç burcu için hareketlenmeler ayın 15’i itibari ile başlayacak. Eskilere olan ilgi zamanla azalarak tamamen yok olacak ve yenilikçi biri olacaksınız.

Şans oyunlarını değerlendirmenin vakti geldi özellikle ay sonuna doğru şansınız bir hayli açılacak.

Aile ile olan ilişkilerinize biraz daha özen göstermenizde fayda var.

 

BOĞA

Havadan gelen kısmetler hayatınızı hızlandıracak. Siz otursanız dahi fırsatlar ayağınıza kadar gelecek.

Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Nasıl olsa geliyor diye çok fazla açılmamanızı öneririz zira ay sonuna doğru bunun sıkıntısını çekebilirsiniz.

Bu ay dikkat çekiciliğiniz üzerinizde bunu bir fırsata çevirmekte tamamen sizin elinizde.

 

İKİZLER

İkizler burcu için tembellik zamanı artık sona ersin. Biraz ataşehir escort çevreniz ile ilgilenin. Arkadaşlarınız neler yapıyorlar biraz araştırın.

Bugüne kadar aldığınız teklifleri değerlendirmeden vazgeçtiniz. Şimdiden sonrasını daha sosyal geçirmeye odaklanın yoksa bundan sonra sizi kimse uyarmayacak.

Bu ay ekonomi ön planda olduğu için aşk geride kaldı. Yatırımlarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Tüm gözler üzerinizde.

 

YENGEÇ

Mart ayı sizin için tam bir fırsatlar ayı olacak. Her alanda ilerlemek için fırsatlar kapıda kesinlikle değerlendirmeden karar vermeyin. Biraz uğraştığınız takdirde her şeyin ne kadar kolay ilerlediğini göreceksiniz.

Yaşadığınız olumlu olaylar ise sizi daha iyisini yapmaya teşvik edecek. Boş durmak yok sürekli daha iyisini üretmek için çalışmaya devam edin.

 

ASLAN

Kazanma hırsı ve başarmanın güzelliği size iyi gelecek ve daha iyisini yapmak için çalışacaksınız. Asla pes etmek yok.

Özellikle ayın ikinci yarısında yatırımlar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Biraz daha tutumlu gitmenizde fayda var.

Sağlık yine ön planda. Kronik sağlık problemleri olanlar biraz daha stabil yaşama döndüğünüz zaman tüm sorunlar aşılır.

 

BAŞAK

Bu ay hızlı ve seri davranmalısınız. Aksilik ya da ağır giden konular üstüne giderek, çeşitli yollarla çözerek, bitirerek ilerlemelisiniz.

Evinizde gösterdiğiniz titizliği biraz da işlerinizde gösterseniz hiç de fena olmaz.

Aşk hayatınız boşlukta olduğunda zaman zaman duygusal sorunlar yaşıyorsunuz. İşlerinizi yoluna soktuğunuzda bu sıkıntı ortadan tamamen kaybolacak.

 

TERAZİ

Terazi burcu için Mart ayı sorunları çözüp üzerini kapatma ayı. Geçmişten gelen sorunlu işleri ele alıp çözüme kavuşturacağınız enerji nihayet geliyor.

Ayın ilk haftasından sonra rahata kavuşacaksınız. Terazi için dengeler değişmeye başlayacak. Problemler gidip her şey yoluna girmeye başlayacak.

Gelecek hakkında karar vermek için mükemmel zamanlar. Fırsatları iyi değerlendirin.

 

AKREP

Bu ay yaşamdan daha fazla keyif alacaksınız. Acil durumlara karşı yeni yetenekler geliştirecek hamlelerle işi kavrayacaksınız.

Etrafınızdaki bulutları dağıtmak için mücadeleci yapınız öne çıkacak.

Ay sonuna doğru yakın çevrenizden güzel haberler duyacaksınız. Sürprizlere açık olun.

 

YAY

Aşkla ilgili değişimler daha belirgin hale gelecek ve işte bu tam benim aradığım kişi diyeceksiniz. Birlikte biraz daha zaman geçirmeye özen gösterin.

İş ile ilgili kafanızda soru işaretleri var ve ikilemde kalıyorsunuz. Biraz daha çözüm odaklı gitmekte fayda var.

Duygusallığınızı aşmanız gerekiyor.

 

OĞLAK

Sıkıntılı geçen aylar yılbaşından beri düzelmelerde. Sizi güzelliklere daha da çok taşıyan bir ay olacak Mart.

Yeni çevre değişimi, eğitim-iş-aile ve genel olarak hayatınızla ilgili meseleler üzerinde dikkatlice durulmasını ve önemli kararları gerektiriyor.

Yakın çevrenizle olan sohbetlerde daha açık ve net olun. İnsanların aklında soru işareti bırakmayın.

 

KOVA

Kova burcu Mart ayını dolu dolu yaşayacak tek burç diyebiliriz. Projeleriniz oldukça ilgi çekici.

Yeni girişimler için ilk başlarda çekimser olsanız da zamanla yaşadığınız olumlu gelişmeler karar vermenizi daha da hızlandıracak.

Ay sonuna doğru alacağınız kararlar üzerinde biraz daha fazla düşünün çok fazla aceleye getirmeyin ileride olumsuz olarak geri dönüşü olmasın.

 

BALIK

Mart ayı sizin için çok hareketli bağlayacak ama ayın sonuna kadar devam etmesi tamamıyla size bağlı. Enerjiniz asla düşmesin.

Aileniz ile yaşadığınız gerginlikler bir müddet daha devam edecek gibi görünüyor. Moralinizi bozmadan aynı karalılık ile devam etmelisiniz.

 

HABER REVİZYON DERGİSİ MART 2018