Mart 2018 Sayısı Çıktı

Haber Revizyon Dergisi Mart 2018 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin MART 2018 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı. Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in MART 2018 yazısı “İçimizdeki Ateşin Hainliği” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, KDV Kanunu’nda değişiklikler öngören kanun tasarısının Meclise sevk edilmesi konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan bir konuşma yaptı.

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! yarışmasının en önemli etaplarından biri olan Eğitim Kampı 6-10 Şubat tarihleri arasında Sabancı Üniversitesi’nde gerçekleşti. Bu dönem 4268 öğrenci arasından seçilen 36 ekibin katıldığı kampta, konusunda uzman 60’dan fazla konuşmacı yer aldı. Bu yılki eğitim kampına kadın girişimci oranının yüzde 40’a yükselmesi damga vurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın koordinasyonunda gerçekleştirilen “Çocuk İşçiliği ile Mücadele Deklarasyonu” imza törenine katıldı. 2018 yılını Çocuk İşçiliği ile mücadele yılı ilan eden Başbakanlık Genelgesi doğrultusunda Ankara Green Park Otel’de gerçekleştirilen törende, Emine Erdoğan bir konuşma yaptı.

Melek yatırımcılık konusunda dünyanın en büyük organizasyonu olan Dünya Melek Yatırım Forumu’nun 2018 Yılı Dünya Kongresi (WBAF 2018) 19 – 20 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Yaklaşık 75 ülkeden yüzlerce melek yatırımcının bir araya geldiği ve uluslararası konuşmacıların yer aldığı zirvede, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. A. Arif Ergin ve TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Şahin Gök önemli panel ve toplantılara katıldılar.

Beyzbol Nedir? Nasıl Oynanır? Haber Revizyon Dergisi Mart 2018 Sayısında

Verem Nedir? Tedavisi Nasıldır? Haber Revizyon Dergisi Mart 2018 Sayısında

Dr. Haydar Dümen Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için yazdı. “Tanrılar Da Sevişir”

Mart 2018 Burç Yorumları? Haber Revizyon Dergisi Mart 2018 sayısında.

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2018 MART sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

HABER REVİZYON DERGİSİ MART 2018