Meyve Veren Ağacı Taşlarlarmış

Değerli okurlarım, atalarımız böyle söylemiş.

 

Ne yapsın zavallılar, atı alan Üsküdar’ı geçerken, çıkar lokmalarını yutarlarken, hakkı yenenler de bu haksızlıklara karşı böyle teselli olmuşlar. Pek çok alın teriyle maddi, manevi kazanımlarıyla zor bela geçirirlerken, bu başarılara ulaşamamış, ağızlarının suyunu akıtanlar o başarılı kişilerin aleyhine, söylenmedik laf bırakmadıklarını, gören halkımız kendilerince bu teselli sözünü üretmiş.

 

İyi de değerli okurlarım, atılan bu taşlar, ağacın dallarını, filizlerini, yapraklarını, gövdesini zedeliyorsa, bazıları da canevinden vurarak, o ağaca zarar veriyor ya da kurutuyorsa, teselli neye yarar. Kendileri büyük ikramiyeyi paylaşırken ve de komplekslerine tutsak olurlarken, acımadan alın teriylen kendi evrimini yapmış, topluma yararlı olmuş şeyler insanları aşağılamalar, iftiradan öte kendi aşağılıklarının belgelerini sunuyorlar demektir.

 

Böyle durumlarda ağacın öylesine sert ve büyük olacak ki, çelikten dokusuyla, görkemli haliyle tarihin sayfalarına geçerlerdir. Ya ötekiler, yani o taşlar, ağaca çarpınca ufalıp, kum olup gideceklerdir.

 

Değerli okurlarım, son 10 yıldır ben bunu yaşadım. 18 yıldır dünyada ilk ve kesin olan, tek seansta vajinismus hastalarını tedavi edip, 3000 aileyi kurtarmam bir yana, 18 yıldır 3000 ailenin her birinde 2 çocuk doğmuşsa, şu anda asgari 6000 çocuğun doğumuna aracı olmuş, bu konuda dünyanın en büyük rekorunu ve mutluluğunu yaşamış bir hekimim.

 

İyi de nereden çıktı bu konu derseniz. Atılan taşların acımasızlığını ve ahlaksızlığını gözler önüne sermem içindir. Tam 250 internet sitesinde, aleyhime yazılan iftiraları yeni gördüm, içim sızladı. Bu iftiracılara bile kendi sözlerini yakıştıramadım. Kaldı ki, böylesine aşağılık iftiralara layık değilim. Çünkü 60 yıldır, bilimsel ve etik cinsel reformumu, Türk halkına armağan edip, bu basamakları çıkarak, ölümsüzlüğün yüceliğine erişmişsem, sadece kendileri ve Türk halkı adına, ayıp ediyorsunuz derim.

 

Bilim ve insanlık düşmanı bu iftiralar, mahkeme kararıyla o zavallı sitelerden kaldırıldı. Bir bölümü adalete verilmek üzere hazırlık aşamasındadır.

 

Karşınıza bunca taşa rağmen, çizik bile almadan, daha büyümüş bir çınar gibi çıkıyorum. Rüzgâr estikçe yapraklarımdan çıkan titreşimlerle hepinizi sevgi ve saygıyla kucaklıyorum.

Haber Revizyon 2016 Haziran28

 

Haber Revizyon 2016 Haziran29

 

HABER REVİZYON DERGİSİ HAZİRAN 2016