Nisan 2018 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin NİSAN 2018 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı.

 

Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in NİSAN 2018 yazısı “Tek Olmak Güçtür” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren “Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”un yatırımlarda sıçramaya yol açacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Liseliler Destanı Yazıyor” şiir ve kompozisyon yarışmasının, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ödül törenine katıldı. Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği tarafından lise öğrencilerine yönelik düzenlenen yarışmada dereceye girenlere ödüllerinin takdim edildiği törende, Cumhurbaşkanı Erdoğan bir konuşma yaptı.

Türk sanayisinin dijital dönüşümüne katkı sağlayacak bu işbirliği, iş dünyasının ve kamu sektörünün de dijital dönüşümü hızlandırmasına destek olacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Devlet Konukevi’nde Prof. Dr. Canan Karatay’ı kabul etti.

TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsü (UME) ile Rusya Teknik Fizik ve Radyo Mühendisliği Metroloji Enstitüsü  (VNIIFTRI) arasında metrolojik işbirliği amacıyla 2017 yılının Ekim ayında imzalanan Mutabakat Zaptının ardından TÜBİTAK ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı (SSM) yetkilileri Rusya’da 26-28 Şubat 2018 tarihlerinde metroloji ve uzay uygulamaları konusunda çalışma ortaklığının geliştirilmesine yönelik bir dizi incelemelerde bulundu.

Hentbol Nedir? Nasıl Oynanır? Haber Revizyon Dergisi Nisan 2018 Sayısında

Parkinson Tedavisi Nasıldır? Haber Revizyon Dergisi Nisan 2018 Sayısında

Dr. Haydar Dümen Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için yazdı.  “Yüreğinize Saygı Duyun”

Nisan 2018 Burç Yorumları? Haber Revizyon Dergisi Nisan 2018 sayısında.

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2018 NİSAN sayımızda  “KIZILAY”,  “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI”  ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

HABER REVİZYON DERGİSİ NİSAN 2018