Ocak Burç Yorumları

Yeni yılın güzel enerjileri kendini ilişkiler de belli edecek hareketlilik sevgi yumağı kaçınılmaz olacak …

KOÇ BURCU
Yılbaşı sonrası işlere gömülen koç burçları yurt dışı seyahatleri ve iş için sıkı detaylar ve mükemmeliyetçi düşüncelerle yoğunlaştılar.13 Ocak tarihi aşk hayatınız, hedefleriniz, durumunuzu gözden geçirmeniz anlamında etkili hem de sorunların üstesinden gelebilmenizde süper olacak. Sizi düşündüren bazı noktalar ayrıntılar varsa, bunların çözümü için gücünüz yerinde güçlü ve cesursunuz.19 Ocak tarihi ilişkinizi ciddi bir şekilde gözden geçirmeniz, eşit paylaşım ve sorumluluklar çerçevesinde ele alarak ne durumda olduğunuzu belirlemeniz anlamında önemlidir, ilişkinizde kuruntularınız şüpheleriniz varsa gerçekleri göz önüne alarak netleştirecek ya nokta koyarak ya da devam kararı ile sonuçlandıracaksınız. NOVA GÜNLERİ 13 -19 Ocak İş ağırlıklı bir Ocak ayı Oğlak burcu etkilerinde geçecektir.

BOĞA BURCU
2015’te şanslısınız ki bunu tam olarak hissedecek iki yıldır kötü günler geçiren Mayıs doğumlu Boğa Burçları bunu toparlanma dönemi ve hamle yapmak için iyi kullanmalıdırlar bu dönemde gevşeme lükse düşkünlük ihtişam ve aşırı yemek yemeyi sınırlandırmalısınız ayın 11’inde para ile ilgili güzel gelişmeler beraberinde yeni iş kapıları açılacaktır, 13 Ocak tarihi aşk konusunda dönüşüm ve yenilenme anlamında kuvvetlendiricidir. 23 Ocak tarihi her ne kadar olumlu bir gün gibi görünse de, Mars aşk eviniz için entrikalar yapacak lütfen dikkatli olunuz. Verilen sözlere veya yapılan konuşmalara güven olgusu çerçevesinde bakmanızda yarar var. Ay sonunda hareketlenmelerde devam aşkta kıpırdanmalar NOVA GÜNLERİ; 5-19 Ocak sizler iş ve paraya önem verdiğinizden aşk geri planda kalmaktadır, uyku düzen bozuklukları ve şaşırtıcı gelişmelerden mutluluklar sizi etkileyecektir

İKİZLER BURCU
Cesaret ve başkaldırı yönünüzün yüksek olduğu bir ay gecen yıldan kalan ayağınıza engel konuları iyice ortadan kaldırmalısınız az bir gayretle işlerde başarı ama bir yandan da şüpheler ve kuruntulardan içinizde rahat nefes yok şöyle tam oh diyemiyorsunuz aslında sıkıntı olmasa da vesveselerden dolayı içinizde gün yüzü göremiyorsunuz mantığınızla hareket etme dönemi başlıyor 9 Ocaktan sonra size işle ilgili destek ve aşkta karşınızdakine fırsat ve söz hakkı verme durumlarında esnek olmanızı sağlıyor. NOVA GÜNLERİ 11- 24 Ocak tarihleri arasında; Mükemmellik ölçünüzü aşırı derece yükselticidir. Özellikle ailevi ilişkiler, eviniz sınırları içinde, ruhsal anlamda kendinizi yer bitirirsiniz.

YENGEÇ BURCU
Sıkıntılı olan yengeçler sıkıntılarının büyük kısmını geçtiğimiz yılda bıraktılar aksilikler gelmeyen paralar yavaş yavaş düzene girmeye başlıyor Ocak aylarında yollarda yapılan işlere yine devam hatta kıtalar arası yurtdışı işlerden daha fazla para sağlayacaklar. Bu ay eşinizle, iş ortaklarınızla maddi paylaşımlarınızda dalgalanmalar yaşanabilir. Kötü düşünmeyelim sürpriz gelişmelere açık olmalıyız demek daha doğrudur. NOVA GÜNLERİ 7 –16 Ocak Özel ilişkinizde bu süreçte, zihinsel uyum birbirinizin farklılıklarına saygı göstermeniz son derece yararlıdır. Partneriniz sizinle çatışmaya kalkışsa dahi siz nazik üslubunuzla işbirliğine açık olunuz. Venüs onun, belirli bir mesafe koyarak ilişkiyi sürdürmek taraflısı olabileceğini gösterir. İlişkisi olmayanlar ise mesafeli ve dostça yaklaşımlı bir kişiyle tanışabilirler

ASLAN BURCU
Her şey Ocak ayı sonlarına doğru yörüngeye girmekte ve aradığınız size ilgili yücelten birileri ile keyifli günler başlıyor iş konularında ortaklık ve ticari çalışmalarda sürpriz kararlar ve tekliflerle dolu bir ay… Bu enerji altında en önemli nokta, sevimli, çekici ve oldukça sıra dışı bu insanı anlamaya ve tanımaya çalışmanızdır. Kimi zaman oldukça mesafeli, kimi zaman dostça bazen de sıcacık davranabileceğini, sahiplenme güdüsü içinde hareket etmekten ziyade, sizin fikirlerinizi ve düşüncelerinizi almaktan hoşlanacaksınız. NOVA GÜNLERİ 23-30 Ocak burada sizin gibi egosu yüksek bir kişinin, kendisinden oldukça farklı bu insanla ortak noktalar bulmaya çalışması, ilişkinin daha uzun süreli yaşanmasını sağlayabilir. Ruhsal ve kültürel paylaşımı önemsemeli, özgür iradenizle aldığı kararlara saygı duymalı, üzerine fazla düşmemeli ve onu anlamaya çalışmalısınız.

BAŞAK BURCU
Değişimler geçtiğimiz yıl başladı eskilerden eser kalmadı diyebilirim zaten geçmişle bağlantıları sevmez Başak burcu kafasını çevirip eski ilişkilere bakmaz ama eskilerle karşılaşma ve görüşme başlıyor yeni yılda iş teklifleri ummadık yerlerde değişik işler ilk aydan itibaren gösterecek kendini sevinçli ama tedirginsiniz NOVA GÜNLERİ 17-29 Ocak Titiz her konuda analiz gücü yüksek olan bir Başak bu ay yaşadığı ilişkiyi veya genel olarak durumunu mercek altına alarak gözden geçirir. İş hayatınızda beklenti ve planlarınızı hiçbir desteğe ihtiyaç duymadan gerçekleştirmek isteyeceğiniz bu dönemde, kimseye taviz vermeden kişisel özgürlüğünüzü ve bireyliğinizi ön planda tutarak çalışmaktan yanasınız.0

TERAZİ BURCU
Yeni yılda hazır mısınız aniden kapınızın çalınmasına ziliniz değil tabi ki gönül kapınız sürprizler her yerden saracak yıl boyunca sizi özellikle de Ocak ayında tesadüfler ve şaşırtıcı haberler ile kafanız karışacak tedirgin olacak ama mutluluktan uçacaksınız. İş hayatınızda beklenti ve planlarınızı hiçbir desteğe ihtiyaç duymadan gerçekleştirmek isteyeceğiniz bu dönemde, kimseye taviz vermeden özgürce çalışmak niyetiniz isteğiniz ama bu arada aradıklarınızı tam olarak bulamadığınızda isyan edebilirsiniz. Bu durum sizin doğanıza son derece aykırıdır. Fakat içinde bulunduğunuz şartlarda böyle davranmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Bu ay ne olursa olsun NOVA GÜNLERİ 11- 22 Ocak düzenlemelerde bulunmanız ve gereksiz yere tartışmalardan uzak durmaya çalışmanız gerekmektedir. Sorunlar iş verimliliğinizi düşürücü bir etki yaratabilir. El altından başka iş arayışlarınız olabilir
AKREP BURCU
Artık çalışmak ve iş hayatınız aşktan ağır basar oldu eski alışkanlıklar değişti artık Ferahlayacağınız bir ay hatta yıl rahat nefes alacaksınız eşiniz, iş ortağınız veya sevgiliniz kanalıyla parasal açıdan ferahlamanız mümkündür. Ortaklaşa yapacağınız işler ve yatırımlar etkili olabileceği gibi, kazancınızı aranızda pay edebilir, yatırımlarda bulunabilirsiniz, bir başka kişiyle bir araya gelerek yapacağınız bir çalışmanın size kısa süreli bir kazanç getirmesi yüksek ihtimaldir. NOVA GÜNLERİ 18- 28 Ocak Sanatsal konularda etkilidir. Bu yolla kazanç elde etmenizi sağlayabilir. Gösteri dünyasıyla ilgili parasal gelirlerin simgesi olabilir. Bu arada üzerinizdeki ailevi yükümlülükler, sorumluluklar nedeniyle bir yuva kuramamanın, bir düzene kavuşamamanın sıkıntısını yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU
Sevgili Yay Burçları bu ay sıradan bir ay gibi gözükse de ayın 11’inden sonra sıradan olmadığını göreceksiniz şaşıracaksınız hatta hele ay sonuna doğru aşk iş ve para üçgeninde boğulacaksınız işlerden şikayet etmeyiniz iş olmazsa paran olmaz unutma. Yolculuk, haberleşme ve yakın çevrenizde bulunan insanlarla bağlantılar kurarak hoş sürprizler yaşamınız ve yeni aşklara yelken açmanız açısından gayet keyifli bir dönemdir. NOVA GÜNLERİ 12- 21 Ocak kendinizi özgür bir şekilde ifade etmek, geleneksel kurallarla çevrili bir aşk yerine, fikirlerinizi paylaşacağınız bir insanı tercih etmek yönünde size enerjiler sunabilir. İlişkilerde genel olarak bireyselliğiniz ön plandadır ve beraber olduğunuz veya olacağınız kişinin de kendi kimliğine sahip çıkmasını bekleyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU
2013’ten beri inip çıktılar ama tam oh diyemeyen Oğlak Burcu bu yıl gezegenlerin olumlu etkileri nedeniyle yükselişte ve kayıpları kazanca dönmektedir. Yeni yıl öncesi gergin olan aşkta aradığını bulamayan Oğlaklar da farklı etkiler gelişmektedir. NOVA GÜNLERİ 10- 19 Ocak arası ve 9 Ocak sonrası atağa kalkacak hatta bir başka insanla özel manada, sevgi bütünlüğü içinde karşılıklı uzlaşı, saygı ve güvenle bir beraberlik kurabilmek için ortak sorumlulukların farkında olmak kesinlikle şarttır. Bugüne dek yaşadığınız acı ve tatlı deneyimleri, aldığınız dersleri göz önüne alarak şimdi yeniden başlamış gibi ilişkinizdeki aksayan noktaları tamir etmeye çalışmalısınız. Aşkta hoşgörü ve detaylarda gereksiz eleştirileri kesmelisiniz.

KOVA BURCU
Kova burçları yıllardır süren kalıplarının dışına taşarken inanılmaz değişiklikler ve yenilenme değişim parametresinde Jüpiter’den ve Merkür’le Venüs desteklerinden bu ay farklılar. Artık evlerinden dışarı çıktılar iş düşüncelerinde yenilenme politikası ve fikirleri içinde farklılaştılar bir yerde Ocak ayında kendilerini aşmaya başlıyorlar. NOVA GÜNLERİ 14 27 Ocak, orijinal fikirlerinizi özgür bir biçimde dışa karşı dönüşünüz ve yenilikçi tarzda düşünmeniz anlamında etkilidir. Görüntünüzdeki çekicilik, sözlerinizdeki güç, sizi başkalarının gözünde zeki, sıra dış bir kişi olarak gösterecektir. Kendinizden çok emin olarak adım atar ve her şeyde kendinizi güvenle ortaya koyarsınız sizin gibi düşünmeyen kişileri dahi kolayca kendi yönünüze çekebilirsiniz gece gündüz fark etmeden yollarda davetlerdesiniz.

BALIK BURCU
Zeki yaratıcı Balık burçları artık mutlu olma zamanlarınız geliyor. Kendinizden çok karşınızdakileri düşüneceğiniz bir ay olacak bu ay. Oysaki kendini de düşünmesi şarttır. İşte sizler bu enerjinin etkisi altında öncelikle eşit hak ve sorumluluklar içinde ilişkisini sahiplenen kişilere doğru yönlenebilir, ilişkinizde ise, bu olgunun ön planda olmasına önem verebilirsiniz, sizler özel haklara sahip olması gereken kişilersiniz. Bu enerji altında eski bir arkadaşlığın gizlice sürdürülmesi mümkündür. NOVA GÜNLERİ 6-17 Ocak Özgürlük konusu bu dönemde çok önemlidir. Aileniz içinde sağlık veya başka bir problemle ayrı mekanlarda yaşamak zorunda olduğunuz kişilerle daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Yardımseverlik hisleriniz bu enerjinin etkisi altında yoğunlaşabilir.

 

Haber Revizyon 2015 OCAK astroloji

 

HABER REVİZYON DERGİSİ OCAK 2015