Rusya Savunma Fuarı Interpolitex

ATS Grup’a bağlı ATS Elektronik Güvenlik Sistemleri Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen 19. Uluslar arası Rusya Savunma Fuarını ziyaret etti.

 
ATS Grup Yönetim Kurulu Başkanı R. Aytekin Türker bu yıl 19. Uluslar arası Rusya Savunma Fuarı’nı gezerek yeni teknolojiler hakkında bilgi aldı.

 
Rusya savunma sektörünün en önemli buluşma noktası olan fuarda polis ve askeri sistemler. Interpolitex fuarı, teknik ekipmanlar, devlet sınırı koruma sistemleri, askeri, sivil ve özel uygulama için çok amaçlı insansız araç sistemleri gibi birçok sektörü kapsıyor.

 
Uluslar arası Rusya Savunma Fuarını, Rusya Federasyonu İçişleri Bakanlığı, Rus Federal Askeri – Teknik İşbirliği servisi ve Rusya Federal Güvenlik Servisi tarafından da resmi olarak destekleniyor.

 
Fuarın açılış konuşmasını Rusya Federasyonu İçişleri Bakanı Vladimir Kolokoltzev yaptı. “Interpolitex uluslar arası ünvanını birkaç yıl önce elde etti ulusal güvenlik alanında resmi olarak tanınır hale geldi” dedi.

 
19. Uluslar arası Rusya Savunma Fuarına dünyanın 12 ülkesinden 452 yerli ve yabancı firma katıldı. Fuara Çin, İsrail, Almanya, İsveç, Belçika, Türkiye, Hindistan, Güney Afrika, Beyaz Rusya, Kazakistan Cumhuriyeti, ve Kore Cumhuriyeti toplamda 58 firma ile katıldı.

 
Interpolitex 2015 iş programı çerçevesinde 5 konferans, 5 çalıştay, 5 yuvarlak masa toplantısı, devlet ve vatandaşların acil güvenliklerine yönelik 8 adet sunum yapıldı. Yapılan sunumlara 2200’ü aşkın uzman katılıp 71 adet rapor hazırlandı.

 
Organizatör firmadan alınan bilgiye göre 62 ülkeden toplamda 15.891 ziyaretçi katıldı. Katılan ziyaretçilerin %30’unun üst düzey yönetici olduğu ifade edildi.

 

Interpolitex Fuarına Katılan Sektörler

 
Sınır Koruma Sistemleri, Araç ve Ekipmanları
Özel Taşıma Araçları
Trafik/Yol Güvenliği Sistemleri ve Tesisleri
İnsansız Taşıt Sistemleri
Silahlanma ve Askeri Teknik Ekipmanlar
Askeri Elektronik
Polis Ekipmanları
Lojistik ve Servis Desteği
Yangın, Silah ve Mühimmat
Silah, Cephane, Optik

Haber Revizyon kasım 2015 rusya savunma fuarı 1

 

Haber Revizyon kasım 2015 rusya savunma fuarı 2

 

Haber Revizyon kasım 2015 rusya savunma fuarı 3

 

HABER REVİZYON DERGİSİ KASIM 2015