Şubat 2018 Burç Yorumları

KOÇ

Ayın ilk haftasını oldukça yoğun geçirecek olan Koç burcu ay ortasına doğru rahatlama yaşayacak.

Yoğunluktan dolayı iptal ettiğiniz planları harekete geçirme zamanı geldi.

Geçmiş dönemde ertelediğiniz projelerden dolayı biraz daha hızlı hareket etmeniz gerekiyor.

Maddi konularda vurdumduymaz tavırlarınıza devam ederseniz ay sonunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

 

BOĞA

Boğa burcunda aşk kıpırtıları var!

Yalnız olan Boğalar bu ay ortasında istedikleri kişi bulduklarını düşünmeye başlayacaklar. Mevcut ilişkisi olanlar ise bağları daha da kuvvetlendirecek.

Yoğun iş temposunda ufak tefek anlaşmazlıklar yaşansa da genel olarak iyiye doğru bir gidişat söz konusu.

Gereksiz yaptığınız stres sağlığınızı olumsuz yönde etkiliyor. Hayatı biraz akışına bırakmakta fayda var.

 

İKİZLER

Kendi içinizdeki kararsızlıkları artık bir kenara bırakmanın vakti geldi. Kalbiniz hangisini seçiyorsa o doğrultuda ilerleyin.

Kararlarınızda biraz duygusallığa güvenin.

Hiç ummadığınız yerden gelecek olan maddi destek sizi oldukça rahatlatacak. Sallantıda olan aşk hayatınız bir müddet daha böyle devam edecek ama sakın üzüntüye kapılmayın güzel günler çok yakında.

 

YENGEÇ

Şubat ayı Yengeç burçları için biraz gergin geçebilir. Zaten duygusal olan Yengeç bu süreçten biraz olumsuz etkilenebilir.

Bu süreçte sevdikleriniz, eşiniz, dostunuza güvenin onların da desteği ile aşamayacağınız bir problem yok.

Biraz daha tutumlu giderseniz istediğiniz şeyleri elde etmeye daha da yaklaşacaksınız.

 

ASLAN

Ocak ayını çok hareketli geçiren Aslan burcunu Şubat ayında yine hareketli günler bekliyor. Bu yaşanılan hareketli tempo içerisinde sağlığa daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

Bir süredir karmaşık bir hale bürünen aşk hayatınızda köklü bir değişiklik söz konusu. Kendinizi biraz yalnızlığa hazırlamanız gerekiyor.

Aşk hayatınızdaki mutsuzluğunuzun sizi etkilemesine asla izin vermeyin. Siz Aslansınız bunu asla unutmayın.

 

BAŞAK

Başak burcu ev işlerinde gösterdiği titizliği biraz da işinde uygulasa çok daha başarılı olacak.

Şubat ayı içerisinde yapacağınız yeni görüşmeler, yeni iş girişimleri hayatınıza güzel bir heyecan getirecek.

Görüşmelerinizi ayın 10’undan sonrasında yaparsanız daha başarılı geçecektir.

Ocak ayı maddi açıdan biraz sıkıntılı geçmişti ama Şubatta bu durum düzeliyor. Güzel günler çok yakın.

 

TERAZİ

İstediği dengeyi Ocak ayında çok güzel oturtan Terazi burcu Şubat ayı içinde daha rahat edecek. Yoktan var ettiğiniz işler daha da yoluna girecek.

Yoğun iş ve özel hayatınız sebebiyle ihmal ettiğiniz dostlarınıza biraz daha zaman ayırmanın zamanı çoktan geldi.

Bir boş vakit yaratın ve telefon rehberinizi gözden geçirip uzun zamandır görüşmediğiniz kişileri hiç olmazsa telefon ile arayıp biraz sohbet edin.

 

AKREP

Uzun zamandır özel hayatında partneri ile sorun yaşayan Akrepler için karar verme zamanı. Kendinizi yıpratmanın hiçbir anlamı ve gereği yok.

Biraz bencil düşünüp kendiniz için en doğru kararı verin ve uygulayıp. Kısa süreli sıkıntı yaşayıp sonrasında aldığınız kararın ne kadar doğru olduğu anlayacaksınız.

Beslenme konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor aksi halde sağlığınız bozulabilir. İçinizdeki sesi dinlediğiniz takdirde ay sonuna doğru kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

 

YAY

Yay burcu için her şeyi toparlama ayı olsun Şubat. Üzdüğünüz, kırdığınızı düşündüğünüz kimler varsa hepsini tek tek arayın gerekirse özür dileyin. Bu olay sizi mutlu edecektir.

İş hayatınızda iyi giden işler sebebiyle elde ettiğiniz geliri biraz harcama zamanı. Uzun süredir kendinizi ihmal ettiniz o yüzden şimdi biraz şımartma zamanı.

 

OĞLAK

Oğlak burcunda Şubat ayında sağlık ve maddiyat ön planda. Sağlığınızı biraz ihmal ettiniz ama toparlamak için fırsatınız var. Daha düzgün bir beslenme ve stresten uzak kalarak her şeyi toparlayabilirsiniz.

Özellikle 2017 son aylarında işinizdeki sıkıntılar sebebi ile zorluklar çektiniz. Şubat sonuna doğru işleriniz biraz daha hareket kazanacak.

Aşk hayatınız uzun zamandır sıkıntısız devam ediyor. ilişkinizde her şey yolunda olduğundan mutluluğunuz dışa da yansıyor.

 

KOVA

Şubat ayı Kova burçları için mükemmel bir ay olacak diyebiliriz. İş, Aşk, Sağlık hepsinde başarı var.

2017 sallantılı geçmişti ama sonlarına doğru güzel bir toparlanma ile kapattınız. 2018 çok daha iyi olacak.

Kendinize biraz daha fazla vakit ayırmanız gerekiyor. Yoğun temponuz aranızda her şeye, herkese yetişmeye çalışıyorsunuz ama bunları yaparken kendinizi ihmal ediyorsunuz. Bunu da yaptığınız takdirde başarınızı katlayacaksınız.

BALIK

Sevgili balık burcu duygusallığı artık bir kenara bırakmanın sırası geldi. İşinize yoğunlaşın ama asla duygusal kararlar vermeyin.

Yakın çevrenizdeki bir arkadaşınızdan gelecek olan destek sizi inanılmaz derecede mutlu edecek. Ailenize biraz daha sarılmanız gerekiyor.

İlişkideki kıskançlıkları bir kenara bırakırsanız çok daha mutlu olabilirsiniz.

HABER REVİZYON DERGİSİ ŞUBAT 2018