Şubat 2018 Sayısı Çıktı

Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin ŞUBAT 2018 sayısı dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle yerini aldı.

 

Haber Revizyon Dergisini Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz.

 

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER’in ŞUBAT 2018 yazısı “Kurumuş Toprağın Işığı” başlığı ile okuyucuları ile buluştu.

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, 2018 İhracatta Rekor Yılı Olacak.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Sanayi Odası’nın düzenlediği 54. Yıl Ödül Töreni’ne katıldı.

 

Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ihracat, vergi, AR-GE, katma değer üretme ve istihdam dallarında ödül alan 54 şirketi ve yöneticilerini tebrik etti.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütahya 6. Olağan İl Kongresine katıldı. Yeni Spor Salonunda gerçekleştirilen kongre öncesinde, kendisini karşılamaya gelen vatandaşlara bir selamlama konuşması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra kongreye geçerek burada partililere hitapta bulundu.

 

 

Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRKER İtalya’nın Kuzeyindeki Pisa şehri Mucizeler Meydanında bulunan Pisa Kulesini sizler için gezdi.

 

Alzheimer Nedir? Haber Revizyon Dergisi Şubat 2018 Sayısında

 

Dr. Haydar Dümen Haber Revizyon Dergisi okuyucuları için yazdı. “Mastürbasyon”

 

Şubat 2018 Burç Yorumları? Haber Revizyon Dergisi Şubat 2018 sayısında.

 

Haber Revizyon Dergisi olarak destek vermek amacı ile 2018 ŞUBAT sayımızda “KIZILAY”, “YEŞİLAY”, “LÖSEV”, “MOR ÇATI” ve “UNICEF” ilanlarına yer verilmiştir.

 

HABER REVİZYON DERGİSİ ŞUBAT 2018