R. Aytekin TÜRKER Teröre Destek Verenler Lanetlenmelidir!

Kendimizi ne hale getirir olmuşuz. İnsan olduğumuzu, yaratana karşı sorumluluklarımızı yok sayar olmuş, insanlığın gelişip daha güzel ve daha ileriye doğru gidebileceğini bile düşünmeyi bırakmışız. Ne oluyor? Neler oluyor? Kimlerin çıkarları için insanlık ölüyor, öldürülüyor? Çocuklar, anneler, yaşlılar eziyet çekerken aklı baki insanlık kendini nerede ve neyin içinde arıyor?

 
Sebebini bilenlerin açıklamadığı, sebebini bilmeyenlerin yorumlayamadığı kaoslar yaşanıyor dünyamızda. Her an, her dakika yapıcı olmamız gerektiğini unutuyoruz. Zarar vermeyi, emek verilerek var edilmişleri yok etmeyi kendimize meziyet haline getirir olmuşuz. Herkes istediklerini açık açık dile getirse ve kaos imparatorlarının düşüncelerini sorgulayabilsek ne kadar güzel olurdu. Ama onlarda düşüncelerinin insanlık yararına olmadığını bildikleri için savaş, ayaklanma ve ülkelerin kendi içinde erimelerini sağlayacak kaoslar peşindeler. Hiç emek harcamadan, taze yeni sağılmış bir kap sütün üzerine çıkan kaymağı kaşıkla alıp afiyetle yemek için bekliyorlar. İnek bizim, ot bizim, süt bizim… Sağan, besleyen, bakan, büyüten biziz ama kaymağı onların olamaz. Bu işler zor artık. Bedel de biçseler kaymağı vermeyeceğiz. Ama elimizdeki kaymağın da farkında olmalıyız artık.

 
Saldırılarla karşı karşıyayız, uzun ama kısa gözüken… Yapanlar belli, yaptıranlar belli cezası belirsiz. Canlar almış, ocaklar söndürmüş bu hain düşüncelere sahip, yaşamaya çalışan ve destekçilerin de aramızda bulunduğu terör lanetlenmelidir!

 
Birileri örgütler kurar, haraçlar toplar, zorla mekanları, evleri basarlar, kötülük aşılayıp gelir elde ederler ve bu kadar hainlik yetmezmiş gibi destekçileri de olur bu hainlerin. Kendileri gibi şerefsiz düşüncelere sahip, kaypak, cinsiyetsiz, kimliksiz ve kişiliksiz destekçiler bulurlar.

 
İşte tam burada “Teröre Destek Verenler Lanetlenmelidir!

 
Biz sınırımıza sevgiyle gelmiş 10 milyon insana kucak açmış bir milletiz

aytekin türker ağustos 2015

Haber Revizyon 2015 AğustosKAPAK

HABER REVİZYON DERGİSİ AĞUSTOS 2015